STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

normalde imkansız golleri atan şikeciler bugün boş kaleye atamadı kaç defa. fenerin bukadar beceriksiz ve şanssız olması beni çok şaşırttı normalde her taraflarından bal akardı. ilahi adalet çarptı bunları bence de.

Piero bunların anasını pierlesin. Kaç cm yazdiriyim muhabbetini biliyorsunuz beyler sikeyi paralele baglayanlar pieroyuda fener e bağlar. Körleri kandirmiyolar gözümüz görüyo çok şükür bu şerefsiz evlatları satılıktir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koskoca Galatasaray'ı ne hale getirdiler.. Yazıklar olsun.

Cf8WIIsUYAMuFHI.jpg

Kalan hedeflerimiz, ligi ilk 5'te bitirmek ya da kupayı almak.

Gelecek sezon kadrodaki ve kiradan dönecek olan toplam 40 sözleşmeli oyuncudan 25-30'u ile yollar ayrılmalı. Bu çaplı bir revizyon olmadan başarı ve iyi futbol gelmeyecek. Bu takım ömrünü tamamladı.

1999-2000,2002-2003,2008-2009 falan bizimki kadar kötü olmasalar da hep kazandılar.Ama kadrolarımız arasında büyük fark vardı.

Bu kadar buyuk fark hic olmadi katilmiyorum. Biz gercekten kotuyuz yani ligde kesin yeneriz diyebilecegimiz bir takim yok. Fenerbahce ise bence tarihinin en iyi kadrosuna sahip kullanamiyorlar, Bugun yedeklerine bak fenerbahcenin hepsi bizde ilk 11 oynar. Hic boyle bir durum hatirliyormusun sen?

Bu kadar buyuk fark hic olmadi katilmiyorum. Biz gercekten kotuyuz yani ligde kesin yeneriz diyebilecegimiz bir takim yok. Fenerbahce ise bence tarihinin en iyi kadrosuna sahip kullanamiyorlar, Bugun yedeklerine bak fenerbahcenin hepsi bizde ilk 11 oynar. Hic boyle bir durum hatirliyormusun sen?

2010-2011 desem,o sene bile bu kadar kötü değildik yahu.

Haklısın hocam kötüyüz de ne bileyim,kendi evimizde buna sevinemiyorum şahsen.Ha yenilebilirdik de Fener çok pozisyon buldu.Ama hakemin o vermediği pozisyon falan üzülüyorum ister istemez.

BJK'ye yatmaya isteyen kisiler acilen G.Sarayi biraksinlar

G.Saray kimse için yatmaz.

G.Saray yattirir.
Ya ne yatmasi hocam bu lafı niye cikariyonuz ki. Kasmasin bjk maçında olay bu niye kuşları şampiyon yapalım. Siz 4 yıldızlı feneri istiyomusunuz bu sene sonunda. Her pisligi yapıyorlar bizde taş koyalım işte ne var bunda. Sanki karı yatıriyolar abarttiniz bence

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Gönül: "Bu kadar para harcanarak oluşturulmuş bir takım var. Şampiyon olamazsak çok ağır bir fatura çıkar."

:eek:ley:

Kendi evimizde pozisyonumuz yok rezalet bir oyun. Dursun anası öptün takımın şimdi evinde sevinçten bayram ediyordur çapsız köpek

Üst Alt