STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

Rıdvan Dilmen: "Podolski'nin ofsayt gerekçesiyle sayılmayan gol net ofsayt. Karar doğru. Lig TV'den soruşturdum, Podolski'nin 15 santim ofsayt olduğunu söylediler.""

Ne beraberliğe sevinmesi yav, üzülmüyorum ben bu sezon takım için üzülmeyi çoktan geçtim. Düşmesi muhtemel olan Eskişehir taraftarı 5, 5 diye tezahürat yaparken de üzülmüyordum, sinirlendim ama maç bitti, 5 dakikaya normale döndüm şampiyonluk yarışı olsa delirirdim muhtemelen o yüzden angutları delirirken izlemek zevk veriyor şuan sonuca değil tabi ki. Rıdvan'ı açtım mesela gayet neşeliyim yenilseydik de beşiktaş üzülsün ben niye üzüleyim :hat:

Mete çok belli etmedi de Alex, Fener kazansın diye yırtındı hele ofsaytın üstüne bir de Ozan'ın pozisyonuna devam ettirmesi bunun aleni kanıtıdır.

Seni kastetmedim zaten. :)

Trabzon bunlari yener. Trabzon bizden cok daha iyi takim

Valla onların problemi artık, bizim maç bitti. Yalnız ben de derbilerde bu kadar kötü bir Galatasaray gördüğümü hatırlamıyorum. Bu akşam baya yiyebilirdik fena kaçırdı herifler. O kadar kaçırdılar ki atamayana atıcaz diye kazanacağımıza emin olmuştum, attık da ama vermedi hakem. Sağlık olsun.

yönetimin gitmesi ve fenerin şampiyonluğunun engellenmesine adına iyi bi skor oldu. dursundan bir an önce kurtulmazsak seneye daha kötü hallere düşebiliriz

Sevgili yöneticiler; Bazı arkadaşlara buranın Galatasaray forumu olduğunu hatırlatın bir zahmet. Kiminle yatıyor kalkıyor bunlar ?

Rıdvan Dilmen: "Podolski'nin ofsayt gerekçesiyle sayılmayan gol net ofsayt. Karar doğru. Lig TV'den soruşturdum, Podolski'nin 15 santim ofsayt olduğunu söylediler.""
Gerçekten şeytan bu adam, Fenerbahçe için olsa aynı şeyleri söyler miydi? Söylemezdi, Güntekin 15 cm ofsaytmış hocam dese, ya Güntekin bırak şimdi 15'i filan derdi utanmadan. Hepsi ibine bunların.

hadi bizi anlatdik tüm sezon rezil oynuyoruz hedef yok, fenere ne oldu onu anlamadim, adamlar bütün riski almasi gerekirkene 1 puana razi oldu tuafima gitti acaba diyorum güvendikleri birsey mi vardida 1 puan iyidir dediler

Antu Özeti benden olsun :D

1907zeko - 13.04.2016 21:30

Adamlar yine bir şampiyonluğumuzu daha çaldılar. Yazıklar olsun hepsine. Şu keyfi galatasaraylılara yaşantanlara hakkımı helal etmiyorum...*
Aziz gurur duy eserinle...

Üst Alt