STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

Şimdi şu da var, bu halde iken ptt 1.lig seviyesinde futbolcularla, golümüzü vermeyen hakem müsvetteleriyle FB'ye yenilmedik. Bu da biraz da olsa sevindirici, çünkü bu şerefsizlere bir anlamda çelme taktık.

Ancak.. Bundan sonrası için korkmuyor değilim, ligde ilk 5'e girecek ya da kupayı kazanabilecek potansiyel yok bu takımda. Farkında değiliz ama çok ciddi bir tehlike kapıda bekliyor, acilen birilerinin devreye girmesi lazım.

Beter ol lan fenev....Sikeciler birbirine girmeye basladi saha icinde kavgada ediyorlar..artik is Bejeke de, sivasi yendikleri an is bitmistir :D :D sansal ridvani aramis 15 cm ofsaytmis golümüz :D :D sansal seninde ..........

Şu maçın 0-0 bittiğine sevinen varsa haklılar (Bjk avantaj kazandı diye sevinenler olabilir amenna.),hakem golümüzü vermedi falan aklım hala orda benim.Kendi sahamızda beraberliğe sevinir hale ne zaman geldik?

Ne beraberliğe sevinmesi yav, üzülmüyorum ben bu sezon takım için üzülmeyi çoktan geçtim. Düşmesi muhtemel olan Eskişehir taraftarı 5, 5 diye tezahürat yaparken de üzülmüyordum, sinirlendim ama maç bitti, 5 dakikaya normale döndüm şampiyonluk yarışı olsa delirirdim muhtemelen o yüzden angutları delirirken izlemek zevk veriyor şuan sonuca değil tabi ki. Rıdvan'ı açtım mesela gayet neşeliyim yenilseydik de beşiktaş üzülsün ben niye üzüleyim :hat:

Mete çok belli etmedi de Alex, Fener kazansın diye yırtındı hele ofsaytın üstüne bir de Ozan'ın pozisyonuna devam ettirmesi bunun aleni kanıtıdır.

Sezonun ozeti:

Cf8WqegW4AAxijg.jpg

Üst Alt