STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan

Adam gibi konuş gerizekalı sensin.hamzanın bursada yaptıkları dahi herşeyi açıklıyor ama seni n gibi geri zekalılar anlamıyor

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa'da yaptiklariymis. Banane Bursa'da ne yaptigindan. Bizim takimi Dursun denen baskan bozuntusu ile birlikte ucuruma sürükleyen bir numarali suclu Hamza.

Sen hala öv o irkci herifi.

bu ultra satılıklar nasıl birşeydir allah belalırını versin

bu adamlar kendi ürünlerini giyip galatasaraylıyım diyor yazık koca kulakta bunları yalıyor

Geçmişle yaşanmaz kardeş

Selçuk için nasıl sallıyorsan aynı şekilde Musleraya da sallayacaksın 10 puandan fazla kayba yol açtı bunun lamı cimi yok

Ben sana bi sallayacam şimdi sallangaca dönecen, gelmişini de geçmişini de görecen, artık bu geri zekalıca yorumlarına bir son ver çünkü herzaman aptallara gülüp gecemiyor insanlar. Selçukuna da sana da. Lan iki tane elle tutulru oyuncu var, onları da sen dolamışsın diline, Sneijderden sonra şimdi de Muslerayamı taktın olum sen neyin kafasını yaşıyosun dingil.

Uruguay mill takım kalecisi olacaksın şurda 2 yıl önce drogbalı takımın kalesini korurken şimdi ptt ligi seviyesi bir kadronun kalecisi haline geleceksin berbat bir yönetim uefadan ceza yemişiz bileklik satıp dilenci gibi para toplayan bir kulüpte konsantre olmak kolay değil !! tabi bu kadar para kazanıyorsan her maç dikkatli olmak zorundasın ama demek ki beyin uçmuş onunda

Ben zaten Muslera en az 15 puan fln yemistir yazdim gecen hafta.

Ben farkli sey anlatiyorum. Bu dönemde oyunculardan ne gibi performans bekliyorsun? Hadi Semih gibilerini elestirirsin, cünkü her dönem aynilar..

Ama Muslera gibileri farkli, dedigim gibi yaptiklari ortada. Örnek 3 sezon muazzam, 1 sezon vasat oynar. Eger sen bunu kabullenmiyorsan 3 sezondur yoklari oynayan Selcuk'u neden savundugunu acikla? Ha pardon, daha önce sormustum. Cevap alamamistim, yani yine beklemiyorum.

Bugün Selçuk sahada yoktu nasıldık sence ?

Trollerin laflarına itibar etmenizi ima eden bi ifadem mi oldu? Ki bu golde bile bahane bulup, suçu farklı yerde aramak bile trollük sayılabilir.
bahane bulduğumu veya hatayı başkasına yüklediğimi nerden çıkardın anlamadım goldeki hata zaten ortada ben genel bi duruma değindim, mesele gol falan değil 2 puanla şampiyon olmayacaz zaten. herifler musleraya saldırmak için pusuda bekliyor, bi de utanmadan gitsin diyebilecek kadar yüzsüzleri var. mesele bu

Haftalardir cok puan yedigini yazan zaten benim. Neyin kafasini yasiyorsun arkadas? Bu dönemde psikoloji'ye bahane diyorsan sorun sende.

Hata yaptigi ortada. Hadi Admin Talha, gördügünü degil de neden hata yaptigini acikla bu sekilde?

Iki secenek var:

A - kötü kaleci
B - formsuz

A olmaz cünkü 3 yildir yaptiklari ortada. E daha neye itraz ediyorsun durup dururken? He pardon, sen Admin'sin.
Ya senin kuyruk acın falan mı var da son 2 kez muhattap olduğumuzda da "admin" diye üzerine basma gayretinde bulunuyosun? Ne zaman adminliğimi kullanarak bişey diretmişim söyle de bilelim.

Aferim, puan yediğini yazdığın için minnettarız sana. Psikolojiye bahane de demiyorum ayrıca, okuduğunu anlamayı öğren bi. "Bugün yediği golün psikolojiyle alakası yok" diyorum. Nerede duracağı, ne yapacağı ortada, saçmalayan sensin. İtiraz ettiğim bişey yok, bahsettiğim bu sadece.

"29 yaşında kazık kadar adam olup hala internette ufak hesaplar içinde olan Üyecik..."

Ben sana bi sallayacam şimdi sallangaca dönecen, gelmişini de geçmişini de görecen, artık bu geri zekalıca yorumlarına bir son ver çünkü herzaman aptallara gülüp gecemiyor insanlar. Selçukuna da sana da. Lan iki tane elle tutulru oyuncu var, onları da sen dolamışsın diline, Sneijderden sonra şimdi de Muslerayamı taktın olum sen neyin kafasını yaşıyosun dingil.

Ne diyon lan akıllı ol aklını alırım

Doğruları söylüyorum yanlış olan nedir bunda açıkla bilelim ?

Bu nası bi tartışma lan yaşınız 25-35 arasında adamlarsınız karşı görüş çıkınca anasına sövmediğiniz kalıyo bi. Az saygılı olun birbirinize ayıp ayıp

Bu takımda 2 tane büyük kalite var. Muslera ve Sneijder. Geriye kalan herkes yeri doldurulabildiği takdirde gönderilebilir. Bu 2 ismin yerini bırakın bu ezik yönetimi, hiç bir yönetim dolduramaz bu mali koşullarda.

Önümüzdeki sezon çok ciddi revizyona ihtiyaç var. Yerli yabancı yok, bu takımın büyük çoğunluğu bu formayı hak edecek kaliteye de karaktere de sahip değil. Muslera, Wesley, Sinan mutlaka kalsın. Diğerlerinin kıçına tekme vurulması rica olunur.

bahane bulduğumu veya hatayı başkasına yüklediğimi nerden çıkardın anlamadım goldeki hata zaten ortada ben genel bi duruma değindim, mesele gol falan değil 2 puanla şampiyon olmayacaz zaten. herifler musleraya saldırmak için pusuda bekliyor, bi de utanmadan gitsin diyebilecek kadar yüzsüzleri var. mesele bu
Ya o tiplerin derdi ortada. Ama Muslera'nın bugün yediği gol "defansı kötü, takım kötüyken o ne yapsın" meselesi değil. O pozisyonda ne yapacağı apaçık ortada, hızlı gelişen bi pozisyon da değil. Nerede duracağı belli, hata tamamen kendisine ait. Ben suçun başkalarına atılmasını doğru bulmadım o kadar.

Mesela Sneijder 50 hafta skora katkı yapmaz, o zaman "etrafı kötüydü" denebilir. Ama atıyorum, penaltı kaçırdığında sorun kendisindedir.

Bugün Selçuk sahada yoktu nasıldık sence ?
Sorun Selcuk'un olmamasi mi?

Selcuk'a gelene kadar o kadar oyuncu var. Sorun sezon basindan beri ideal stoperlerin evlat meselesinden oynayamamasi. Sorun orta saha'nin en kritik bölgesini bos birakmak, yerine Bilal ve Donk ile doldurmaya calismak. Sorun elinde tek iyi kanat'i (Bruma) yollayip Yasin ve Olcan gibi 3rd klas oyunculara güvenmek. Sorun forvet almamak.

Simdi bir daha sayalim: Ideal stoper yok, defansif orta saha yok, kreatif kaliteli atak üretecek kanat yok, ataklari tamamlayacak forvet yok.

Simdi sana soruyorum: Sen bu takimdan ne bekliyorsun arkadas?

Bunlari yerine getirdin mi? Ha iste ozm Selcuk'a sira gelir.

Ama ben soruma cevap alamadim, beklemiyordum da.

oglum kendin son dkda atiyorsun, son dkda yeme bari. butun mac yaptigin rizespor kalesinde oynamaya devam et, yok bizim huyumuz bu, gol atip sonra geride savunma yapmak. her zaman kil olmusumdur su huya

Bursa'da yaptiklariymis. Banane Bursa'da ne yaptigindan. Bizim takimi Dursun denen baskan bozuntusu ile birlikte ucuruma sürükleyen bir numarali suclu Hamza.

Sen hala öv o irkci herifi.
Sen hoca seçerken neye göre seçersin mantığa bakkkkk. Hamza hoca kadro performans bakımından ligin en ii hocaarından biridir.... Gittiği gün siz bayram ederken şampiyonluk şarkıları söylerken bem çok zor günler bekliyor diye yazmışım.. Haklılığım ortada..

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya senin kuyruk acın falan mı var da son 2 kez muhattap olduğumuzda da "admin" diye üzerine basma gayretinde bulunuyosun? Ne zaman adminliğimi kullanarak bişey diretmişim söyle de bilelim.

Aferim, puan yediğini yazdığın için minnettarız sana. Psikolojiye bahane de demiyorum ayrıca, okuduğunu anlamayı öğren bi. "Bugün yediği golün psikolojiyle alakası yok" diyorum. Nerede duracağı, ne yapacağı ortada, saçmalayan sensin. İtiraz ettiğim bişey yok, bahsettiğim bu sadece.

"29 yaşında kazık kadar adam olup hala internette ufak hesaplar içinde olan Üyecik..."
"Psikoji'ye bahane dedigim yok, ama golün psikojli ile alakasi yok. "

Te allahim celiskiye bak. Psikoloji baskisi zaten sana hata yaptirir. He her hata bununla aciklanamaz ama Muslera gibi kalitesinde olan oyunculardan beklenmedik performans gelince haftalardir bunun sebeplerinden biri budur.

Benim dedigim bu.. Sen simdi niye altini yapip itiraz ediyorsun? Birde etmiyorum diyor. Neyse devam et hadi.

Üst Alt