STSL 15/16 H:30 | Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş | M.S | 23 Nisan - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:30 | Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş | M.S | 23 Nisan

Bu muslera muhabbeti nereden cikti simdi ? kim diyor ki muslera gitsin diye , kimsenin bu dusuncede olmadigina eminim

ama kalkip da gemileri yakan bir klup 20 milyon euro teklif ederse bugunku sartlarda kim olursa olsun satar oyuncusunu .. isin fitratinda var bu .. fakat bunun disinda muslera bu takimin sigortasidir .

Bu muslera muhabbeti nereden cikti simdi ? kim diyor ki muslera gitsin diye , kimsenin bu dusuncede olmadigina eminim

ama kalkip da gemileri yakan bir klup 20 milyon euro teklif ederse bugunku sartlarda kim olursa olsun satar oyuncusunu .. isin fitratinda var bu .. fakat bunun disinda muslera bu takimin sigortasidir .
Valla onceki sayfalarda ortada bisey yokken bi arkadas hadi musleranin tassagini yiyelim dedi karsit gorusluler ile bi catisma cikti olay bu noktaya geldi

Yahu Tolga rezalet eyvallah da Muslera çok mu iyi sanki bu sene :red: Geldiği zamandan beri bu sene yediği kadar hatalı gol yememiştir. Daha iyisini bulabilir miyiz, hiç sanmıyorum o yüzden seneye de takımda olmalı ama bu sene "Tolga'ya bakın abi ya iyi ki Muslera var bizde" senesi değil bence.

fenerin bir yarın Trabzon ve bide basaksehir deplasmanlari var tehlikeli olacak maçlar olarak.

bjk bizimle ve Konya deplasmanına gidecek ve osmanlıspor ile icerde oynayacaklar..

azizspor avantajlı gibi duruyor biraz

Yüzyılın şikesini yapıp ülke içerisinde göstere göstere, insanlarla dalga geçer gibi aklanmış yetmemiş senin camianı paralel olmakla itham edip siyasetin önüne atmaya çalışmış bir şikebahçe ve aziz gerçeği varken çıkıp seba, semra özal vs... diyebilen tipler türemiş lan bu forumda ne ara oldu bu :D :D

FB'nin şampiyon olmasını tercih etmek için akıl tutulması yaşamak lazım, ben de devre arasına doğru bir ara Beşiktaş taraftarının açıklamalarından falan bunalıp yanlış şeyler düşündüm ama sonrasında neyse ki Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu açıklamalarıyla bizleri doğru tarafa yönlendirdi.

yarin konya mutlaka rizeyi yenmeli .. rize ile sivas arasinda 6 puan var ama ikili averaj sivasta. yarin rize yenilirse sivas pes etmemis olur

Ha bu demek degilki sizin gibi deli divane davranip x kulup sampi olsun. Yesinler birbirini hangisi daha cok mutsuz olursa ben okadar mutlu olurum. Neymis fenerin bize zarari cokmus bjknin yokmus

burada ben dahil bjk sampiyon olsun isteyenler eminim ki yine aynen benim hissettigim gibi bjk yi zerre sevmiyordur , fakat fenerin sampiyon olmasi gerek ekonomik anlamda ,gerekse de bizle bazi seyleri esitlemeleri anlaminda daha negatif bir durum olur

yani sezon basinda bu soru sorulsa , ya da bjk ile fener haric bir takim yarisiyor olsa kimse bjk yi istemez zaten ... bjk trabzon olsa ts deriz, ts ile gencler olsa gencler deriz , sivas ile konya olsa konya deriz ..

yani bu hesaplari dunyanin her yerinde yaparlar, hatta en dusmanlar bile menfaat pesinde kosarlar , mesela atletico - real rekabeti illa ki cok gucludur , ama real ister ki barcelona olmasin ..

biz de bu seneki matematikte bjk olamayacaksa kesin fener olacagi icin "kotunun iyisi" olarak bjk olsun istiyoruz ... mesele budur ,daha derin anlami yok yani ... matkap fikretin o rezil rusva hallerine katlanmak zor olsa da

İkisininde şampiyon olmasını istemiyorum bende ama fenerin daha çok olmamasına istiyorum.
Kötünün kötüsü olmasın işte. Tinercileri taktığımız yok zaten pek. Açıklamaları ile anlık sinir edici oluyorlar ama kıçımın kenarında sıkışmış osuruk kadar oluyorlar ancak işte: )

Üst Alt