STSL 18/19 H:1 | Ankaragücü 1-3 Galatasaray | MS | 10 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
--------------------------------Nando------------------------------
Linnes-------------Serdar-----------------Donk--------------Nagatomo
-------------------------Fernando-----Celil-------------------------
Onyekuru-----------------------Feghouli---------------------Garry
----------------------------------Sinan---------------------------

Fernando cikabilir, Donk Orta sahaya Stoper de Ozan Kabak . Yetti artik kazma+ tirlardan

Feg'e niye kıyak geçtin ?

Tam puan kaybederek başlamalık maç. Deplasman da üstelik. 1-1 falan biter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen nasil kurardin orta sahayi?

Donk-Fernando-Selcuk yapsak cok defansif olur. Baska var mi oynayacak biri?

Klasik 10 no yerine Celil'i oynatırdım

Zaten kanatlardan yeterince defansif katkı alamıyoruz.Feg 10 no ya geçince bütün yük orta ikiliye kalıyor kolay değil bütün açıkları bu şekilde kapatmak

Celil'in oynamasının tek sıkıntısı hücum yönden eksiklik olabilir ama ben daha çok pozisyona gireceğimizi düşünüyorum bu şekilde

10 no yu Avrupa takımları kullanmıyor bile çoğu

Klasik 10 no yerine Celil'i oynatırdım

Zaten kanatlardan yeterince defansif katkı alamıyoruz.Feg 10 no ya geçince bütün yük orta ikiliye kalıyor kolay değil bütün açıkları bu şekilde kapatmak

Celil'in oynamasının tek sıkıntısı hücum yönden eksiklik olabilir ama ben daha çok pozisyona gireceğimizi düşünüyorum bu şekilde

10 no yu Avrupa takımları kullanmıyor bile çoğu
baba sinan ya da onyekuru gomisin arkasında serbest oynayabilir gayet

baba sinan ya da onyekuru gomisin arkasında serbest oynayabilir gayet

Sergen oynasında çok açık veriyoruz hazırlık maçları ölçü değil dedik Akhisar maçı da aynı geçti

Bir çözüm şart elbet hoca bir şeyler düşünüyordur ne diyelim hayırlısı olsun

Celil demem de zaten zorunluluktan yoksa oraya transfer şart daha sağlam bir isim

Sergen oynasında çok açık veriyoruz hazırlık maçları ölçü değil dedik Akhisar maçı da aynı geçti

Bir çözüm şart elbet hoca bir şeyler düşünüyordur ne diyelim hayırlısı olsun

Celil demem de zaten zorunluluktan yoksa oraya transfer şart daha sağlam bir isim
ya hücumda iyi kötü çeşitlilik var.bu belhanda dengesizi de belki iyi olur bilemiyorum.ama stoper ve ortasaha en acili.

Akhisar maçının tek tesellisi belki Gençlerbirliği maçının benzeri gibi bir şeylerin başlangıcı olabilir

Hele başımızda Terim varken inanmamak için bir sebep yok

Akhisar maçının tek tesellisi belki Gençlerbirliği maçının benzeri gibi bir şeylerin başlangıcı olabilir

Hele başımızda Terim varken inanmamak için bir sebep yok
helal, bunun farkına biri varmıs nihayet.ama bu seferki farklı.hiçbişey için geç değil.çok avantajlıyız.hoca isteksizlikten,konsantre kaybından yakınmıs.değişeceğiz diyor.yunustur,onyekurudur başka futbolcularla yeni bi yola gireceğiz belliki.

Valla kalmadi.19 Mayis Stadi'nda yikim basladi.Cebeci Inonu hurda gibi.Ostim'de passolig sistemi yoktur.Bir Osmanli var.O stat da Ankaragucu,Osmanli ve Gencler'e nasil yetecek bilmiyorum.Eryaman Stadi'ni hizli bitirmeleri lazim.

Ya biliyorum pek kalmadı ama Eryaman olana kadar da Ankara’da oynaması gereken ilk takım Ankaragücü zaten. Adamlar tek Süper Lig takımını Afyon’a gönderip iki alt lig takımını Ankara’da oynatıp ne yapmayı amaçlıyordu anlamamışım zaten. Senin şehir olarak bu seneki markan zaten Ankaragücü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

duran top ve kornerden cok pozisyon veriyolar.galiba bi de cok faul yapıyolar.son bursa macından ötürü söylüyorum bunları.2-0 kazanmıslar ama her duran top,korner tehlike olmuş.aman aman bi takım değil.kazanacagız inşallah

Üst Alt