STSL 18/19 H:1 | Ankaragücü 1-3 Galatasaray | MS | 10 Ağustos - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maicon kötü serdar ondan da kötü bu 2 stoper ile olmaz şl de kevgire döneriz. maiconun ağırlığı,serdarın kademe bilgisi olmaması,oyun zekasının düşük olması ve dengesiz tek hamleli oluşu büyük sıkıntı.

sen-kahin-misin_1571265.jpg

Ankaragüçlü taraftarın bizim alehimize yaptığı küfürlü tezahüratlardan rahatsızım bakalım bize her maçtan sonra sevk yapan tff den bir hamle gelecek mi?

Gomis Trabzon maçında kırmızı mı gördü
Ha birde önce yazdığın mesajı tekrar bir oku istersen, ne yazdığının farkında falan değilsin diye boş boğazlık yapıyordun ya.

Bak bakalım ben ne yazmışım dün aklınca dalga geçmeye kalktığın mesajımda:
Screenshot_20180811-214239.jpeg

Pozisyonun sarı kart olması hakkında yanlış değerlendirme yapmış olabilirim. Ben tehlikeli hareket dışında bir şey görmedim, yani bir kasıt görmedim. Bu ligde nerede ise ayak kırmaya varacak pozisyonlara kart verilmiyor. Mesela dünki maçta rakip Fernandonun ayaklarına sert girdi hakem kart göstermeyi bırak uyarmadı bile.

Bununla ne alakası var hakaret kartlık mi değilmi
Nasıl ne alakası var yahu?
Daha demin Fener maçının konusunda bence önce ne yazdığına tekrar bak yazan sen değil miydin? Aklınca benim bakalım rakiplere kartlar bu kadar kolay çıkacak mı diye yazmadığımı iddia ettiğin için al bak mesajımda ne yazmışım diye koydum buyur bak. Şimdi boşuna pozisyon kartlık mi değil mi diye kıvırmaya çalışma. Fener maçının konu başlığında ki mevzu pozisyon kartlık olup olması değil, senin sen rakipler ile ilgili bir şey yazmadığımı iddia etmen, al buyur yazmış mıyım yazmamış mıyım. Üstelik öyle gördüğün gibi düzenlendi ibaresi de yok, aklınca öyle kurtarmaya çalıştın ya demin Fener maçının konusunda. Pozisyonun kendisi için bir önceki mesaj da ekleme yaptım oradan okursun.

Nasıl ne alakası var yahu?
Daha demin Fener maçının konusunda bence önce ne yazdığına tekrar bak yazan sen değil miydin? Aklınca benim bakalım rakiplere kartlar bu kadar kolay çıkacak mı diye yazmadığımı iddia ettiğin için al bak mesajımda ne yazmışım diye koydum buyur bak. Şimdi boşuna pozisyon kartlık mi değil mi diye kıvırmaya çalışma. Fener maçının konu başlığında ki mevzu pozisyon kartlık olup olması değil, senin sen rakipler ile ilgili bir şey yazmadığımı iddia etmen, al buyur yazmış mıyım yazmamış mıyım. Üstelik öyle gördüğün gibi düzenlendi ibaresi de yok, aklınca öyle kurtarmaya çalıştın ya demin Fener maçının konusunda. Pozisyonun kendisi için bir önceki mesaj da ekleme yaptım oradan okursun.
Sen beni fener maçına niye etiketliyirsun benim senin söylediğine karşı çıkan bir yorumum mu oldu

Bak kısa ve net söylüyorum Fernando nun pozisyonu sarı kart hakem art niyetli değil veya art niyetli diye bir yorumum yok

Üst Alt