STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos

Bu yil bu bebeleri sampiyon yapacaklar, gerekirse hakemler bacisini satar, TFF arkasini satar, yayinci kurulusu sulalesini. Yazik walla

Bu VAR sistemi işine gelen takımı şampiyon yapar.

Çin'de Talisca'nın maçını izledim aynı maçta 3 gol iptal oldu kaç gol iptal oluyor aynı maçta içerde Barış'ın faul izlenmedi mi tamam buna es geçildi , başka takıma isterlerse gol öncesi faul var deyip iptal edebilirler.

çok net söylüyorum Fener hiç iyi değil, Bursa rezil. Bunu maç öncesi de söyledim. Göztepe,Sivas falan olsa bu maç farklı olurdu.

Birazdan Sinan Bilgin gelir pozisyonları Fener lehine kitabına uydurmaya çalışır ne de olsa Galatasaray lehine değil. Yaveri Ercan Kınay da aklınca dalga geçmeye falan kalkar.

İlk penaltı pozizyonu dışarda,bununda başlangıcı faul.Sözde var geldi ya.Var 2 bursa 1.
Orta hakem basit pozisyonda penaltı çalıyor, topu VARa atıyor, gol öncesi faulü vermiyor yine topu VARa atıyor. Ama biliyoruzki VAR kadıköyde fb aleyhine karar veremez. Çok güzel kurgu valla. Şimdi herkes Var konuşacak, halilde yırtacak böylece.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Var dediğin Piero gibiyse kılıfına uydururlar. Dışarıda seyredende mamalı hakem içerde seyreden de ne bekleniyor ki. Hadi yiyorsa konuşmalarıda yayınlayın da Var faul dedimi demedimi görelim. Var ile alakalı DK da olan olayda adamlar hakemler arasında olan konuşmayı yayınladı. Bizde şaibe olsa ne olacak ikiside öyle gördü diyecekler.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt