STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

Ligtv üyeligim.olsaydi kesin iptal ederdim. Bugün verilen penalti herseyi gösterdi. Bırak pozisyonun penaltiyla ilgisini, adam izlemedi bile. Burda başka işler dönüyor. Ya maçın hakemi soruşturulmalı, yada VAR'ın başındakiler. Ben bile tekrarini izlerken ahaaa tamam serdar topa dokunmus, şimdi var'a gidip iptal edecek, oh bee derken adam izlemeden penalti verdi.

Bende en çok dakikalar boyunca o iki yavşağın kendi aralarında ne konuştuğunu merak ediyorum.
Kayıt altına alınıyor normalde o konuşmalar ve fenerasyon o konuşmaları yayınlayana kadar maça çıkmamalı takım. Elimizde kayıtlar yok deseler o zaman takımı ligden çekeceksin işte!

Kerem İnan: Federasyon bu akşam demiştir ki; ‘‘Evet biz bu Galatasaray’ın hocasına 10 maç verdik, futbolcularına ceza verdik. Ulan bunlar Konyaspor’u da yeniyorlar. Engelleyelim.’’ Galatasaray taraftarı bu takımın arkasında dursun.

Köşe yazılarına bakıyorum bir tanesi bile yazının esasını penaltı üstüne kurmamış. Bazılar (ö.ü gibi mallar) bir de üstüne hakemi tebrik etmiş. Sevmişim liginizi...............

Hakem serefsizin esi yazmis ya, cocuguma hakaret edene 1000 kati geri gelsin diye. Gerizekali sinir hastasi etti Es bozuntun bizi. 30 Mio Taraftarin, Miolarca Cocugun ahini aldi. Allah belasini verecek merak etme

Neden bu kadar huseyin gocek ya ? Kardesim adam hatali penalti verdi , hepiniz defalarca izlediniz , ben dahil basta penaltiya yakin dedim , hala izledikce ilk mudahale kime nasil kafam karisiyor , acaba onca spor yazari ve hakem eskisi pat diye degil dediler mi maci izlerken

Burada ana baci gidilecek biri varsa dev ekranlardan tonlarca kez izleyen tescilli GS dusmani halis tir ya

Medya zaten Demirören’in ne bekliyordunuz. Ülkenin her alanına sirayet eden haksızlık medyada da tam sürat devam ediyor:

Yöneten-TFF
Görüntü Yönetmeni-Medya
Yargıç-TFF Kurulları

Hepsinin başında da tek bir kişinin ağzından çıkacak tek bir kelime...BİTİRİN.

Başakşehir şampiyon olunca sahaya inip şov yaparsınız turuncu formalarınızı giyip yüzsüzce.

Acun’undan, Rıdvan’ına, tüpçüsünden, bakanına yine herkes orada olsun.

Konya'yı sahanda yenememişssin anca bahane. Top tutamıyor takım. Haybeye gol oldu onu da koruyamadılar. Linnes ve Nagatomo'yu alıp kanatları kapatacaktın. Onyekuru ve Eren'i kenara alsalar maç bizimdi. Resmen Fernando Feghouli orta sahasıyla oynadık. Olacak iş değil.

Muslera
Mariano Maicon Serdar Ömer
Linnes Ozan Fernando Nagatomo
Feghouli Muğdat

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hakem serefsizin esi yazmis ya, cocuguma hakaret edene 1000 kati geri gelsin diye. Gerizekali sinir hastasi etti Es bozuntun bizi. 30 Mio Taraftarin, Miolarca Cocugun ahini aldi. Allah belasini verecek merak etme
Bro sinan bilgine ban vermemek neyin kafasi cidden meraklar icerisindeyiz.

Galatasaray dusmanlarini forumda barindirmak yeni moda oldu herhalde.

Konya'yı sahanda yenememişssin anca bahane. Top tutamıyor takım. Haybeye gol oldu onu da koruyamadılar. Linnes ve Nagatomo'yu alıp kanatları kapatacaktın. Onyekuru ve Eren'i kenara alsalar maç bizimdi. Resmen Fernando Feghouli orta sahasıyla oynadık. Olacak iş değil.

Muslera
Mariano Maicon Serdar Ömer
Linnes Ozan Fernando Nagatomo
Feghouli Muğdat

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maç bitmişti golden sonra tek atakları yok düzgün Konya’nın.

Öncesi kötüydü 2. Devre özellikle.

Ama futbol konuşmaya sıra gelmiyor, gelmez.

Biz dün rezil kepaze oynadık. Hic de hak etmedik dün ki mac icinde yazdıklarım ortada.
Ama...
Ama..

Galatasaray iğrenc oynayıp 3 puan alabilir
Herkes Galatasaray'ı yerden yere vurabilir
Teknik direktörüne oyuncusuna saydırabilir
Bu taktik oyuna sövebilir

Ama kimse iki takım arasında oynanan oyuna MÜDAHALE edemez.
Hakem oyunun içine GIREMEZ.
Konya dünyaları kacırsa futbol sansına tükürülür teselli edilir. Sen oyuna müdahale edip bir takımdan 3 puan alamazsın.

Bu iğrenc kirli kurumun bir an önce temizlenmesi ne gerekiyorsa onun yapılması Galatasaray yönetimi ve taraftarı icin görevdir artık. Beinsportları iptal ederek 1.görevi yerine getirmek taraftarın isidir. Yönetim acısından boş muhabbet zamanı değil icraat zamanıdır.

Bu kadar büyük rezillikten sonra ertesi gün medyada tabiki yer vermezler.Çünkü alayı Galatasaray düşmanı.Evren turhan gibi bir, iki kişi hariç diğer kendisine Galatasaraylıyım diyen bütün yorumcular buradaki sinan bilgin ve mustafa cengiz denen adamlar kadar Galatasaraylı...Bu klübün önündeki en büyük engeldir bu sözde Galatasaraylılar..

Ama dün gece sahadaki ruhsuzlar ordusundanda bahsetmeli.Oynadıkları oyun veya teknik becerileri değil Göztermedikleri hırstan bahsetmeli.
Ulan geçen hafta o kadar şerefsizlikden sonra dün akşam bir tane oyuncu çıkıp orada hakemi tokatlamadıysa hepsinin canı cehenneme..Bu oyuncularlamı birlik olacağız.Bir tanesi şiddetli itiraz etsin lan.Ben televizyon karşısında çılgına döndüm.Zaten lig bitmiş 10 maç ceza alsan ne olacak.

Yahu serdar aziz pozisyonun penaltı olmadığını biliyorsun.Var olduğunuda biliyorsun.Hemen o. çocuğuna neden top atarsın.Bekle baktın vardan sonra penaltıyı verdi kafa göz dal şerefsize...Git ondan sonra kendisini kancık gibi yere atıp zıplaya zıplaya taklalar atan o sahteker konyalı o çocuğuna dall..Hadi diğer oyuncular görmedi pozisyonu sen içindesin şu konyalı oyuncuya nasıl göstermezsin tepkini...

Galatasaray'a operasyon cekildiğini hakemin var'a gitmeyisinden anlayabiliriz.

Hakem beyaz noktayı gösterirken bile tereddüt yaşadı. Normal bir hakem acaba yanlıs mı verdim diye var'a giderdi.
Be serefsiz be kansız operasyoncu var'a niye gitmedin? Var'a gidip penaltı versen ağzını acmaz yorumudur der gecersin. Adi serefsiz icine sindi mi verdigin penaltı? Aldıgın 3 puan senin cocugundan cıkacak. Seni bu hakem camiasında barındıran kim varsa onlardan hepsinden cıkacak.

Dsvxl1NXQAAVeUz.jpg

Galatasaray'a operasyon cekildiğini hakemin var'a gitmeyisinden anlayabiliriz.

Hakem beyaz noktayı gösterirken bile tereddüt yaşadı. Normal bir hakem acaba yanlıs mı verdim diye var'a giderdi.
Be serefsiz be kansız operasyoncu var'a niye gitmedin? Var'a gidip penaltı versen ağzını acmaz yorumudur der gecersin. Adi serefsiz icine sindi mi verdigin penaltı? Aldıgın 3 puan senin cocugundan cıkacak. Seni bu hakem camiasında barındıran kim varsa onlardan hepsinden cıkacak.

Alper hakem monitore kendi karariyla gidemiyor , bu defalarca yazildi

Onu monitore gondermeyen rivadaki var hakemi halis ozkahya

Tescilli Gs dusmani . Peki neden o oturdu o koltuga , cok bilmis yoneticilerimiz ve terim "hep baris simsek mi var in basinda olacak" dedigi icin degistirdiler

Peki o baris simsek fifa tarafindan italya amerika macina davet edildi ve var i yonetti

Bize de sagolsun halis geldi

Üst Alt