STSL 18/19 H:14 | Başakşehir 0-1 Sivasspor | MS | 1 Aralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:14 | Başakşehir 0-1 Sivasspor | MS | 1 Aralık

DtVv_FeWsAAW6Qv.jpg

bjk ve ibbyi deplasmanda deviren adam

Hiç ummazdım bu skoru.Lige tutunmamız için ayağımıza büyük fırsat geldi.Bunlarla en kötü berabere kalmalıyız orada.

Abdullah Hoca beğendiğim bir TD (dü), malum. Ancak artık eleştirme zamanı; bu sezon, önceki iki sezonun çok gerisindeler futbol olarak. Kaç yıldır 'Yaşlı takımız' der durur. Tam yetkiyle takımın başındasın, gençleştirsene madem!...Bir Cengiz' i aldırdı, parayı görünce sattılar hemen; bir de kafası futboldan çok sahtekarlığa çalışan İrfan Can...Arda saçmalığı ile takımın mevcut ahengini bozması da cilası oldu...

Tavırları itibariyle çok sempatik bulduğum biri değildir zaten; TD lük meziyetleri bakımından da şüphe duymaya başladım doğrusu. FB ye giderse üzülmem. Biz veya BJK da belki başarılı olabilir ama FB ye hiç mi hiç uymaz...

Abdullah Hoca beğendiğim bir TD (dü), malum. Ancak artık eleştirme zamanı; bu sezon, önceki iki sezonun çok gerisindeler futbol olarak. Kaç yıldır 'Yaşlı takımız' der durur. Tam yetkiyle takımın başındasın, gençleştirsene madem!...Bir Cengiz' i aldırdı, parayı görünce sattılar hemen; bir de kafası futboldan çok sahtekarlığa çalışan İrfan Can...Arda saçmalığı ile takımın mevcut ahengini bozması da cilası oldu...

Tavırları itibariyle çok sempatik bulduğum biri değildir zaten; TD lük meziyetleri bakımından da şüphe duymaya başladım doğrusu. FB ye giderse üzülmem. Biz veya BJK da belki başarılı olabilir ama FB ye hiç mi hiç uymaz...

Valla maçların çoğunda doğru dürüst pozisyon vermeden bitiriyorlar. Büyük takımlar da yapamaz muhtemelen ama şu yaptığı iş de gerçekten çok zor. Bi de tek sezonluk bir iş de değil sonuçta. Hükümet desteği yüzünden bende nefret ediyorum ama çok anormal paralar harcamıyorlar. Avcı bence türk antrenörlere kıyasla çok fazla önde.

Yahu fark 9 olacaktı maçı alsalar havlu atıcaktık hala ne diyorsunuz biz yarın yenilsek bile fark 6 da kaldı daha ne istiyorsunuz kazanırsak muazzam avantaj.

Üst Alt