STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dua et yenilelim. Lincin babasini yasatacaklar sana burada .

----------------------------------------------------Muslera----------------------------------
Linnes------------------Ozan------------------------------------Maicon----------------------Nagatomo
---------------------------------Fernando---------------------Mariano------------------------
Yunus-----------------------------------------------Feghouli-------------------------------------Onyekuru
-------------------------------------------------------Eren--------------------------------------
Tepkileri bana değil bu işin sorumlusu olanlara yöneltin.
Biz burda sadece doğrulara dikkat çekmeye çalışıyoruz.

Siz öyle görmeye devam edin.
Olan yine taraftara olacak ve yaşadığımız rezaletler tarihimize kazınmış olacak.

düsüsler normaldir (real ve bayern en güzel örneklerdir). Bizde ise tff+ mhk de isin icinde. Yazdigin salak salak seyleri kiskirtma olarak görmüyorsan sana denilenecek seyler bulamiyorum

düsüsler normaldir (real ve bayern en güzel örneklerdir). Bizde ise tff+ mhk de isin icinde. Yazdigin salak salak seyleri kiskirtma olarak görmüyorsan sana denilenecek seyler bulamiyorum
Öncelikle hakaret etmeden insanca cevap ver.

Kendi sahanda arka arkaya 3 maç puan kaybetmenin neresi normal?
Takımın %70'i nin adele sakatlığı yaşaması mı normal?
Trasnferlerin hepsinin ülke içinde top koşturanlardan yapılması mı normal?
Oyuncularda ki disiplinsizlikler ( kafasına göre duran top kullanma,hakeme saldırma,rakibe saldırma) mi normal?
Takımın 60.dakikada yürümesi mi normal?
Küme düşmemeye oynayan schalkeye iki maçta gol atamamak mı normal?
CL'de 3 maç üst üste gol atamamak mı normal?

Bunların hiçbiri normal bir düşüş değil.
Bizde biliyoruz işin içinde fenerasyon var ama bu şimdiye özel değil her zaman olan birşeydi

Her zaman bizim aleyhimize çalıştılar ve çalışıyorlar.
Suçu başkasına atmadan önce öz eleştiri yapmak gayet normal.

yine bi derbi yine aslanın kedi gibi olacağı ayakları titreyeceği bi maç demek

3-5 yemeden dönmeyiz her derbi olduğu gibi

Öncelikle hakaret etmeden insanca cevap ver.

Kendi sahanda arka arkaya 3 maç puan kaybetmenin neresi normal?
Takımın %70'i nin adele sakatlığı yaşaması mı normal?
Trasnferlerin hepsinin ülke içinde top koşturanlardan yapılması mı normal?
Oyuncularda ki disiplinsizlikler ( kafasına göre duran top kullanma,hakeme saldırma,rakibe saldırma) mi normal?
Takımın 60.dakikada yürümesi mi normal?
Küme düşmemeye oynayan schalkeye iki maçta gol atamamak mı normal?
CL'de 3 maç üst üste gol atamamak mı normal?

Bunların hiçbiri normal bir düşüş değil.
Bizde biliyoruz işin içinde fenerasyon var ama bu şimdiye özel değil her zaman olan birşeydi

Her zaman bizim aleyhimize çalıştılar ve çalışıyorlar.
Suçu başkasına atmadan önce öz eleştiri yapmak gayet normal.

baslayalim bakalim:
Adale problemini 100 kere dedim terimin de sucu oldugunu. AMA bu sezon bir cok takimda Sakatlik problemleri var . cogu da adale (bayern,real,schalke,milan )
2. 6 tane transfer yaptik. 3ü icerden 3ü disardan (mugdat,ömer emre icerden <-> Nagatomo,Ndiaye,Onyekuru disardan) + altyapidan oyuncular 11e girmeye basladi ya da kadrodalar (Ozan , yunus,celil). FFP problemyle fena degil. Forvet + stoper olsa mükemmel olurdu .
3. hakemler artik oyuncular öyle bir yere getirdiler ki en sakin olan Serdar bile sinirden kafayi yedi. Seni her hafta birisi daha dogrusu ayni kurum kiskirtsa aynisini yapardin
4. Kümeye düsmemeye oynayan Schalke demissin. Schalkenin o hali GÖZ BOYAMAYDI. Adamlarin habire sakatlari vardi, en kilit oyunculari yoktu. Onlar döndükten beri yükselise gectiler. Bir mac haric alayini aldilar
5. sanki CL de habire iyidik

Bu maçi ve Başakşehir deplasmanını da kaybedersek Başakşehirle puan farkı 12ye çıkıyor direkt ki kazanabileceğimize hiç ihtimal vermiyorum ceza ve sakatlarla.

Havlu attık maalesef.

Biz sampiyonlugu kendi sahamizda verdik. Bursa, Fener ve Konya maclarinda kabedilen 6 puanin izahi yok. Bu takim bu oyuncularla bu hocayla bu Basaksehir ve Besiktas'i rüyasinda bile yenemez. Her mac 1 puan alabilirsek ödül olur. Sahasinda mac kazanamayan deplasmanda ne yapabilir?

Ya bu kargalarda bir şey oynamıyor gözümüz de büyütmeyelim o kadar bunları.Bir sürü eksikleri var tokatlarız bunları evlerinde sivas-antalya bile tokatladı.

Ya bu kargalarda bir şey oynamıyor gözümüz de büyütmeyelim o kadar bunları.Bir sürü eksikleri var tokatlarız bunları evlerinde sivas-antalya bile tokatladı.

kardeş bjk da bi cacık yok da bizde cacığın ham maddesi olan salatalık bile yok. bir şekilde ne yapıp edip gol yemeyi başarıyoruz. birden fazla gol yiyeceğimizi düşünüyorum ama en iyi ihtimali düşünüp 1 gol yediğimizi düşün, peki 1-1i nasıl yapacağız? bjkda iş yok falan ama gol atabilme özellikleri var en azından her sıradan takımın olduğu gibi. bizimkilerin gol atması mucizelere kalmış durumda. kaldıki sen beraberlik bile demiyorsun tokatlarız diyorsun.

ulan şu takım beni yanıltsın, şu sitenin hepsi maç sonu şu mesajlarımı alıntılayıp ne oldu hani yenemezdik falan diye alıntılasınlar. bu takımın bana yapacağı kapaktan sadece mutluluk duyarım. keşke yapsalar ama bu takım beraberlik bile alamaz ve bana bile kapak yapamaz.

Üst Alt