STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık

Yok hakemler, yok kulüpler birliği, yok cezalılar, yok sakatlar diye diye rezilliklerini örtmeye çalıştılar. Sosyal medyadan taraftarı yönlendiren hesaplarla hedef şaşırttılar. Bizim bir kısım ne olduğu belirsiz taraftar da buna çanak tuttu.
Bana kimse yok gençlerimiz harika, alttan gümbür gümbür geliyoruz demesin. Öyle 90 dk çocukları yedekte oturtarak gençlerimiz iyi diyemezsin. Korkmadan, cesurca koyacaksın 11'e. Kaybedeceksen onlarla kaybedeceksin. Onyekuru-Ömer Bayram, Feguli-Maicon değişikliklerinin açıklaması olamaz. Bu değişiklikleri kim yaptıysa antrenör falan değildir.
Eğer yetenekliyse fiziğini de sen geliştireceksin. Yaptırıracaksın sağlam antremanları, fitnesleri. Baktın olmuyor taraftara umut vermeyeceksin. Bizim tirübün taraftarının büyük bir kısmı skor taraftarı. Yine 2-0 iken lay lay lom. Buna gittiğim çoğu maçta şahit oldum.
Hoca çıkacak özür dileyecek. Fb maçında da, Konya maçında da, Rize maçında da hata benim diyecek. Yoksa yavaşşş yavaşşş hedefe konur sevgili hocamız. Futbol acımaz. Bugün varsın yarın yoksun. Futbol hava civa kaldırmaz. Senin eksikliğini, hatalarını görenler acımaz.

o gençlere yazık bide terim gençleri sever şans tanır diye konuşuluyor hep alakası yok adam 4 bek 3 stoperi aynı anda oynattı şu gençlerden birini sokmadı yazıklar olsun...

Bu maçın tüm suçu sene başı kampı ve Oyuncu değişiklilerine yazar.

60 sonrası futbol oynamadık hiç bir maçta.

Sacma sapan isler yapiyoruz

Lig sonuncusuna 2-0 dan Mac verecek duruma geldiysek sampiyonlugu konusmaya hakkimiz yok

Rize’yi evimizde yenemiyorsak zaten sampiyon olmayalim

o değişiklikler neydi öyle....ümit davala sıctı resmen macın içine.mariano ortasahaya geçiyo,ömer bayram oyuna giriyo.bak bakayım 2.golde kim suclu,ömer bayram.linnesi kanada alacaktın,ilk golde linnese yazar

devre arasına 5-6 puan geride girmek önemli.

Yaa haydi sergen haydi kardeşim pollyanncılık oynamayı başka zaman bırak

halen kalkmış Ümit diyorsun

yetti gayri bak milletin canı sıkkın trolleme yapma

valla bıktım billa bıktım artık ya
o değişiklikler neydi öyle....ümit davala sıctı resmen macın içine.mariano ortasahaya geçiyo,ömer bayram oyuna giriyo.bak bakayım 2.golde kim suclu,ömer bayram.linnesi kanada alacaktın,ilk golde linnese yazar

devre arasına 5-6 puan geride girmek önemli.
davala mı sıçtı? gerçekten değişiklikleri davala'nın yaptıgına mı inanıyosun? terim nefes alma dese davala nefes bile almaz .kafan mı güzel sergen?

1 sene gitsin ne olacak terim bu diyen taraftarlar var size yazıklar olsun size hocanın bir sözüyle cevap veriyim o zaman
ASLOLAN GALATASARAY'DIR..

Illa s3lculu cikarmiycan al ozaman yanina o celilmi ne 4 bekin ne mantigi var halen anlamiyorum ya ulan siradan taraftariz biz dahi anliyoruz golun gelecegini vagira bagira geliyorum diyor gol halen yok omer yok bilmem ne. Hoca cok yanlis isler pesinde halen intikam almaya calisiyor heryerden odaklanmiyor hic bi sekilde takima yardimcilara. sampiyonluk neredeyse gitti gelecek sene avrupa ve sampiyonluk gelirleri olmasa ne kendini kurtarabilir ne kulubu
Su maci linnesin pozisyonundan gelecek penalti ile kazansak bile affedilir yani yok bugunki akilsizligin.

Onceden deplasmanda kazanamiyirduk simdi icerdede kazanamıyoruz eksiklere cezalara sakatlara siginsak ulan karsimizdaki rize alttarafi amını diye adamla darma duman ettiler. Abv serefsizler

Üst Alt