STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık

Bu mac yorum yapilacak bi mac degil ama artik su omer bayramda cok skldim yeter ya bu adami niye oyuna sokup duruyolar , her mac ceza sahasi sol caprazindan ziplayarak uzaya sut cekiyo

beyler kac macimiz kaldi bilmiyorum ama puan beklentim yok artik bu takimdan icerde belki yine bi beraberlik cikar.

devre arasina atiyorum basakdan 10 puan geride girdik.bu takimin öyle 2 3 adam almakla duzelebilecegine inanan varmi?-ki alacagimiz garanti degil bilmiyoruz.daha degisik şeylerin olmasi lazim. ama ney? bildigim tek sey terimin gitmesi çözüm değil.en azindan bu sene degil.

Su saydigin 4 mactan 4 puan alabilmis olmamiz da fena degil aslinda

Konya dunyalari kacirdi , fb maci skrtel ve eljif ile 4 olurdu , bursa maci dengedeydi , rize de 2-2 den sonra az kacirmadi

4 puan da bu kitlikta op basina koy bu oyunla

2. yariyi izlemedim, yine bir haltin olacağı belliydi

takımda golcü yok ve ft 4-3-3 oynatmayı bilen bir td degil, onun sistemi 4-4-2

Ya şu an aklima geldi 3 stoper 4 bek mi vardi bir ara sahada ve stoperlerden biri forvette beklerden biri orta sahada ve diger bek kanat mı oynadı.
Şu değişiklikleri x bir hoca yapsa bugün katledilmis olurdu ve şu anda malzeme bu, yonetime ders veriyor diye savunuluyor hayret verici.

Hadi bu durumdan utanmiyorsunuz o kulubedeki hayal kırıklığı yaşayan çocuklardan da mı utanmadınız

Ya şu an aklima geldi 3 stoper 4 bek mi vardi bir ara sahada ve stoperlerden biri forvette beklerden biri orta sahada ve diger bek kanat mı oynadı.
Şu değişiklikleri x bir hoca yapsa bugün katledilmis olurdu ve şu anda malzeme bu, yonetime ders veriyor diye savunuluyor hayret verici.

Hadi bu durumdan utanmiyorsunuz o kulubedeki hayal kırıklığı yaşayan çocuklardan da mı utanmadınız
O cocuklari kulubeye alanda Terim...
Orda olmak bile inanilmaz bir olaydir hepsi icin

O cocuklari kulubeye alanda Terim...
Orda olmak bile inanilmaz bir olaydir hepsi icin
Aynen takimin yarisi sakat veya cezali degil ve oyunculara ders vermek icin gencleri kulubeye aldi terim haklisiniz.
Misal eren tribundeyken ali yavuz kulubede sans bekledi, genc maicon yine altyapimizdan cikan genc ahmet yerine oyuna girdi ama şans işte.

Aynen takimin yarisi sakat veya cezali degil ve oyunculara ders vermek icin gencleri kulubeye aldi terim haklisiniz.
Misal eren tribundeyken ali yavuz kulubede sans bekledi, genc maicon yine altyapimizdan cikan genc ahmet yerine oyuna girdi ama şans işte.
Ozana hangi oyuncu sakat veya cezali diye sans verdi?
Kivamina gelen her gence sans verir Terim bunu anlamak cokmu zor?

4 tane bek aynı anda sahada üstelik Nagatomo hariç hiç biri de oyun içinde değildi.

Mariano orta saha da çok çok kötü oynadı. Linnes kendi standartının çok altında.

Galatasaray'da top toplayıcı olacak Ömer de kurtarıcı olarak oyuna giriyor.

Gençleri kullansak bundan daha kötü ne olabilirdi ki?

Üst Alt