STSL 18/19 H:19 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alberto Bartali'nin etkisi kısa sürede kendini göstermeye başladı. Koşu mesafesi arttı.
1f44a.png
Sakatlıkların ve oyundan çabuk düşmenin 'zayıf kas yapısından' olduğunu belirten Bartali futbolcuları kumda çalıştırdı.
1f44a.png
Futbolcular, maçın her anında dinç ve diri kaldı.

Çok önemli bir üç puan...Hafta sonunu mutlu bir şekilde geçirecek olmamız,paha biçilemez.Gol anında işyerinde kendimden geçtiğim an hepten paha biçilemez. :asd:

'Sezon baştan kaybedildi' görüşümü yeri geldikçe ifade ettim burada. Ne mutlu ki bu düşüncemi bertaraf eden bir mücadele gösterdi takımımız. 'Rus ruleti' gibi bir maçtı aslında, rakibi sürklase ettiğimiz filan yok yani...

Memnuniyetimin sebebi, sonuna kadar mücadele eden, yardımlaşan bir takım görmüş olmamdan dolayıdır; ilk yarıdaki pek çok maçta göremediğimiz şey tam da bu idi. Bartali' nin etkisi olması kuvvetle muhtemeldir...

FTor rogar kapaklarini itinayla montelemeye devam ediyor

Bu adam hakem federasyon dusman saha falan ust uste koymaya baslamissa bilin ki sampiyonluk geliyor

Hakem net art niyetliydi. Su macin tatil edilmesi gerekirdi. Goztepe lehine calinan penalti net bir sekilde yanlisti. Kisa mesafeden gelen top ele carpinca, ki el de dogal hareketinde kafa topuna cikan bir adam elini saklayamaz, penalti calinmaz.

Linnes'e yapilan hareket fauldu penaltimizi da vermedi.

Buna ragmen kendisini eli seyinde yolladik. Gider cavusu tokatlar aksam ancak hincini atar.

Macin adami: Badou Ndiaye
Honorable mention: Marcao

Twittercilar ve yangincilar bir seyin farkina varmali: futbol sahada oynaniyor, destegi esirgemeyin

Marcao'ya hicbir zaman demedim ama ligin ilk yarisi Mariano ve Fernando top oynamadilar

Zaten MARIANO gecen sene takimin en iyi topcusuydu acik ara
Üstünüze alınmayın Hamza Bey, genel konuştum.

Adam asıldı kesildi burada, 4 milyon verilir miymiş, kiralık gitmiş, şuymuş buymuş. İzlemedik daha, bir çıksın görelim sonra yazılır zaten.

Mariano, Fernando bunlar kaliteli adamlar. Dönem dönem formsuz olmaları çöp oldukları anlamına gelmez.

Devre arası iyi antrenman görmüşler, kaliteli çıkıyor ortaya.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marcao' ya benzer profilde bir forvet oyuncusu çoktan alınmalıydı; 4 olmazdı da 7-8 olurdu (Tetteh' i kastetmiyorum, gözüm tutmadı onu). 'Marka' biri için fırsat kollamak sonraki işti...Geç olsun, hayırlısı olsun inşaallah...

Marcao'yu gozun tutmus muydu

Su taraftarin asiri derecede futbol bilmedigiyle yuzlesmesi gerekiyor artik

Galatasaray scoutlari kadar futbol bilmiyor, izlemiyor bu forumda hic kimse

Üstünüze alınmayın Hamza Bey, genel konuştum.

Adam asıldı kesildi burada, 4 milyon verilir miymiş, kiralık gitmiş, şuymuş buymuş. İzlemedik daha, bir çıksın görelim sonra yazılır zaten.

Mariano, Fernando bunlar kaliteli adamlar. Dönem dönem formsuz olmaları çöp oldukları anlamına gelmez.

Devre arası iyi antrenman görmüşler, kaliteli çıkıyor ortaya.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu takima daha Nagatomo, Akbaba gelecek

Santrafor alinirsa sampiyonluk cocuk oyuncagi

Üst Alt