STSL 18/19 H:21 | Galatasaray 3-1 Trabzonspor | MS | 10 Şubat - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:21 | Galatasaray 3-1 Trabzonspor | MS | 10 Şubat

HAKEMLER BIZIM HAKEMLERIMIZ HAKEMLERDE HATA YAPAR BEYLER. 8 PUANIMIZ GITTIGINDE NERDEYDINIZ 17 TAKIM GS DEN HABERSIZ IMZA TOPLADIGINIZDA NERDEYDINIZ DIYE SORARLAR ADAMA.. KESKE DAHA FAZLA ALEYHIMIZE BEDAVA GOLLER OLAYLAR OLSAYDI KESKE. GRAM UZULMEZDIM GRAMDA VICDANIM SIZLAMAZDI

diagneye penaltı yapıldı verilmedi.trabzonun penaltııs verilmedi.durum eşit.bi diagenin kırmızısı sorun galiba.ben de ozaman 7 tane faul olmayan pozisyon sayarım.ama bunların hepsi verildi aleyhimize.ilkyarı ndiayenin düşüşünde sarı kart veirlmeliydi,cezasahasına girilirken...

biz zaten 9 kişi oynadık donk ve onyekuru yüzünden.diagne atılsa da kazanırdık.bu kadar basit.

İşim vardı, maçın ilk yarısını izleyemedim.

İkinci yarı ortada bir maç oldu. Trabzon'un da , bizim de pozisyonlarımız vardı. Ama neticede 3 puan geldiği için mutluyum.

FT bu maçdan ders cıkarmalı. Her maç bu kadar şanslı olamayabiliriz ..

Takım kopuk kopuk oynuyor. Takımın sahada yayılışı hatalı. Bloklar arası mesafeler cok. Toplu hucum, toplu defans yapamıyoruz.

Bu hafta hocanın babasının vefatı hocanın ve takımın konsantrasyonu negatif etkilemiş belli ki.. Umarım Benfica maçı farklı olur.

İstedikleri kadar bir yerlerini yırtsınlar bu takımı taraftarıyla futbolcusuyla teknik direktörüyle tutamıcaklar bundan sonra daha çok takıma destek olmalıyız

Ulan ne algı yaratıldı be. Adam gibi oynayıp 7-8 tane atsak kimsenin sesi cıkmayacaktı. Golü atıp basıyoruz topa her mac yetti artık. Farka gidilecek maçtı bu. 50 bin kisi gelmis stada 2. yarı ruh gibi oynadı takım

Üst Alt