STSL 18/19 H:24 | Erzurumspor 1-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim takımın bütün sezon boyunca ortaya koyduğu futbol açısından 2. lik bile harikulade bir derece olur, artık gerçeklerle yüzleşmemiz lazım...

Yan faktörlerin epeyce etkisi bir tarafa, BŞ de çok iyi değil ama bizden iyi oldukları kesin. Hiç olmazsa belirli bir oyun planına sahipler, rölantide giden maçları çevirecek yetenekte birkaç oyuncuları var, osuruktan takımlara karşı aciz durumlara düşmüyorlar, vs vs vs...

abi kimse verilmeyen penaltıya falan bişey demesin vallahi şu takım çıkarken abartısız söylüyorum 20 kere top kaybetmiştir böyle bi şampiyon takım oynayışı yok başakşehirin şampiyonluğuna çanak tutanlardan biri de biziz bence şu erzurumun atmosferi taraftarı vs hepsi hikaye 4-5 tane sallayıp yollayacağımız takım.şu onyekuru her maç oynuyor hiç bi maç çıkmıyor bıktım ARTIK ONYEKURUDAN BIKTIM YA VALLAHA BIKTIM bak abi yemin ederim şu takımda tutunamayan küfürler eşliğinde giden bir sürü kanat oyuncusu var amrabat yasin aydın yılmaz emrah başsan allah çarpsın içlerinden hiç biri onyekuru kadar kötü değildi hiç biri bu herif kadar kendini bi bok sanan bi aptal değildi bıktım aq ya valla ya

NERDE O İSTEDİKLERİ HAKEMİ VERSİNLER DİYEN BECERİKSİZ BASKAN
NERDE O DUBAİYE GİDİPTE ELİ BOS DONEN APO

MADEM SAMPİYONLUGU CALİYORLAR,O ZAMAN ORTALİK KARİSSİN AGA

Her maç VAR'a bakan hakemler bu maçta bir kez olsun bakmadı. Takım kötü oynadı. Beraberlik normal. Ama Luyindama, Ndiaye ve son dakikalardaki korner, insan birine bakmaz mı? Yazık.

bu takım geçen sene de deplasmanda leşti ama içerde 17/16 yapıp şampiyon oldu bu sene içerde 4 tane maçı kazanamıyoruz aptal saptal takımları zar zor yeniyoruz

Önümüzdeki sezon:

———————-Muslera———————-
??????——Marcao—-Luyindama—Naga
————————??????———————
——————akbaba——-????————-
?????—————?????—————-????
————————?????——————-

Geçmiş olsun. İkinciliği kaybetmemek gerekir artık.

Gelecek sezon planımızı yapmaya başlayalım. Şampiyonluk gitti bencede.
8 puan farkı kapanmaz bu saatten sonra. İbb baya malık yapması gerekir ki o mal hareketler ancak biz yaparız

Yayıncı kuruluş kına yakar artık!
İptal telefonları başlamıştır yine. Ama bir kaç günde geri dönenler de olur yine.

Erzurum istanbul da basaksehir e celme taktı. Tamam sevmiyoruz da adamlar ne yapıcaktı kendi evlerinde. Galatasaray ile erzurum arasında kalite anlamında fazla fark yok. Oynanan oyun bunu gösteriyo zaten
Alper 1 puan aldılar da, oynanan oyunu daha dikkatli süzersen bize oynadıkları gibi oynamıyorlar.Bize köpek gibi savaşıyorlar, onlara da salıyorlar.
Başakşehirden puan alan takımlar kesinlikle tesadüfen alıyor.

Galatsarayli olanlar tayyipa bir oy vermesin veren bir zahmet artik
Ya hacı adamlar açlıktan kuyruklara girmiş ona rağmen hala ölümüne savunuyorlar. O adamların gözlerinin önünde çocuklarını kes, akşamına gider oyunu atar. O yüzden boşver millet ne yaparsa yapsın. Haksızlıktan, açlıktan memnunsa öyle yönetilsin. Çokta şertmeyin.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor teknik direktör değil ama en iyi iç saha oyununu Tudor la oynadık.

Tudor da deplasman ve büyük maçlarda çuvallıyordu.

Ne zaman iyi futbol izleyeceğiz ? Merak ediyorum.

Üst Alt