STSL 18/19 H:24 | Erzurumspor 1-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önümüzdeki sezon:

———————-Muslera———————-
??????——Marcao—-Luyindama—Naga
————————??????———————
——————akbaba——-????————-
?????—————?????—————-????
————————?????——————-

Bu kafayla daha çok dizimizi döveriz biz.

Akbaba'ymış.

Alanya maçı zor dedik çıkamadık

Erzurum maçı zor dedik yine çıkamadık

Şimdi çıkıp Bursa, Fb, Konya ve Rize'yi orda yeneriz demek büyük Pollyannacılık olur başka bir şey olmaz bugün iş bitti içerde maç vermezsek iyidir bu saatten sonra fark arttarak devam eder başka da bir yol olmaz.

Başakşehirin bu kadar kollandığı bir ligde birde kadro olarak zayıf olursan yapacak birşey kalmıyor malesef. İkinci olup şampiyonlar ligine katılmak en mantıklı hedef olur bizim için

Ya madem Linnes oynayabiliyordu neden Semih'le başlandı maça. Bu onyekuru ne işe yarıyor gerçekten anlamadım çok boş oynuyor. Donk varken neden Selçuk? Genel olarak bir oyun planımız yok ne oynadığımız belli değil. Malesef bu maç Fatih hocaya yazar. Hakemlerin bize bilendiği bir gerçek ama bu şartlar altında hakemleri de yenmek lazım başka şansımız yok. Zaten iyi futbol oynamıyoruz malesef. Sağlık olsun belki fener başakı yenerse tekrar bir şansımız olur ama zor gibi bakalım.

Marcao en azından faul beklemiyor değil mi?
Arkasına adam kaçırmasa bekleyecekte kaçırıyor işte. Marcao'nun kötü bir stoper olduğunu düşünüyorum ve Serdar Aziz'in Marcao'dan daha iyi bir stoper olduğunu düşünüyorum bu benim kendi düşüncem. Sen Marcao iyi stoper diyorsan saygı duyarım ama yaptığı hatalar çok amatörce ve daha çok başımızı yakacak.

Alanya maçı zor dedik çıkamadık

Erzurum maçı zor dedik yine çıkamadık

Şimdi çıkıp Bursa, Fb, Konya ve Rize'yi orda yeneriz demek büyük Pollyannacılık olur başka bir şey olmaz bugün iş bitti içerde maç vermezsek iyidir bu saatten sonra fark arttarak devam eder başka da bir yol olmaz.
Kadıköy derbidir ondan umutluyum.
Ama rize olsun bursa olsun konya olsun bu is bitti bence.

Sampiyonlugu konya - rize - Bursa ve fenerbahce maclarında Türk Telekom Arena'da verdik. Gecen senede Türk Telekom Arena sayesinde sampiyon olduk bu kadar basit.

abi delircem valla delirecem ya abi bak her maç bizim oyuncuların acaba oynayacak mı gününde olacak mı diye tribini çekiyoruz ben bu durumdan artık sıkıldım tribi olan kim varsa üçe beşe bakmayın yollayın gitsin ya bize karda kışta her türlü havada her türlü hakem oyununa çirkef rakibe karşı karakterini koyan oyuncular lazım MELO gibi RIERA gibi SNEIJDER gibi hatta bunların içine burak yılmazı bile ekleyebilirim şu takıma önce kaliteli ama kaliteden önce KARAKTERLİ oyuncular alın hocanın isteği doğrultusunda alın eğer oynatamıyosa OYNATAN HOCAYI DA ALIN tripli futbolcu izlemekten bıktım

Kadıköy derbidir ondan umutluyum.
Ama rize olsun bursa olsun konya olsun bu is bitti bence.

Sampiyonlugu konya - rize - Bursa ve fenerbahce maclarında Türk Telekom Arena'da verdik. Gecen senede Türk Telekom Arena sayesinde sampiyon olduk bu kadar basit.

Kadıköy'de banko yenildik bile şampiyonluk şansımız olsaydı belki zorlardık iddaasız durumda çıkmamız imkansız ordan.

Terim aşağı terim yukarı
Şu takım ola ki şampiyon oldu üzülmezlerse adam değilim.
Yapacağı yorumlar ise takımı terim harici herkes sampiyon yapmış olabilir o gün gelirse.. ss alın..
son olarakta eleştirmek sıkıntı değil eleştiri haktır,

Üst Alt