STSL 18/19 H:24 | Erzurumspor 1-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok zor maç ama rakipten dolayı değil, saha ve hava şartlarında dolayı. kesinlikle öğlen oynanması gereken bir maçtı. bu maçı -10 derece havada gece oynatmak futbolcuların ve maça gelen seyircilerin sağlığı açısından oldukça tehlike buluyorum

"Rahat alırız" diyebileceğimiz tek maç dünkü maçtı. Kalan maçların hepsi çok zor maçlar. Erzurum deplasmanı da oldukça zorlu geçecek.

Erzurum değil beni endişelendiren beni hava şartları endişelendiriyor. Umarım kazasız belasız ve sakatlıksız bir şekilde 3 puanı alır gideriz.

erzurum için ya herro ya merro maçları başladı.
1 puan için değil 3 puan için oynayacaklar ve buna mecburlar.
akhisar maçının 1-0 bitmesi bir futbol mucizesi.
ama erzurum seve seve açık oynayacak veya oynamak zorunda.

Evet bu önemli 1 detay. Kazansalardı 1 puana yatabilirlerdi bu hafta. O karakışta oynatmamak için oynarsalar da tutar.

Şimdi risk de alacaklar biraz.

Erzurum(D)
Antalya
Bursa(D)
Malatya

Lamı cimi yok 4 maç 12 lazım.

7 maç 17 puan

Fenerbahçe(D)
Kayseri
Konya(D)
Beşiktaş
Ç.Rize(D)
Başakşehir
Sivas (D)

33 puanın 29’unu alıp 74 yaparak Başakşehir’in bize hariç 7 puan daha kaybetmesini bekleyeceğiz.

Erzurum hücum gücü olarak sıkıntılı ama savunma olarak çok iyi bir takım. Oyunu hiç bırakmıyorlar. Mücadele gücü yüksek. Ligdeki durumu yanıltır. Net bir golcü bulamadıkları için bu durumdalar aslında.

Sehic-Egemen-Lokman çok iyi oynuyor. Sezonun kalan maçlarına bakıldığında bence en zor deplasman olacak. Hava şartlarını da düşünürsek.

Üst Alt