STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart

Bu sene hiç bir takım şampiyonluğu haketmiyor. Başakşehiri izledik, azıcık saldıran takım olunca ne pozisyonlar veriyorlar. Biz geçen seneki kadar oynamadığımızdan haketmiyoruz, böyle bir senede başakşehir şampiyon olur artık. Ligde 2.lik garanti olursa bizde bırakırız maçları artık.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

oo bakiyorumda fener deplasmaninda maglup etmissiniz bizi. Köpek gibi oynasalar ne olacak bok gibi takim defans arkasina atacagin her top gol

sacma dedigin. Su anda 11 pztesi de 8 olacak. Ondan sonra o hafta bakariz. Su anda benim tek bekledigim puan kayibi kadiköy. Orada da beraberlik ile ayrilirsak cok iyi olur

Pazartesi fark 8’e düştü diyelim...
Kadıköy’de mağlubiyet kaçınılmaz...
Puan farkı yine 11 şurda kaç maç kaldı ki bu fark nasıl kapanacak üstelik senin zorlu deplasmanların var daha...

Robinho'nun pozisyonunda VAR'a bile gidilmedi, Arda'nın pozisyonunu ise VAR inceledi ve çağırmadı izlemeye. Arda'nın pozisyonu net kırmızıydı, Jahovic'in pozisyonundan daha net bir pozisyondu ama hakemin bir tarafı yemedi atmaya.

Yalnız fenerbahçedeyken götüm başım beni gömün diye emreye bakıyoeum birde başaksehirdekine. Enteresan birtanede bizde va

Millete boş yere ümit veriyorsun. Futbol tarihinde son 9 haftaya 8 puan önde giren takımların en az yüzde 95'i şampiyon olmuştur. Polyana olmaya gerek yok.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
geçen sene şampiyon olduk diuorum aynı puan farkı ve hafta sayısı varken

sallama %95 diye

inanmıyorsan OK

burda aynı şeyleri yazıp durmayın

bazı angutlar da fark 14 demiş

yok 30 mg

Üst Alt