STSL 18/19 H:29 | Galatasaray 3-1 Kayserispor | MS | 20 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muslera
Mariano Donk Marcao Nagatomo
Fernando Ndiaye
Feghouli Belhanda Emre.A
Diagne

Naga'yı artık kullanmak zorundayız vallahi zaman kalmadı, Linnes iyi aslında ama bu maçta Naga biraz ritim bulsun, Emre Akbaba yerine Yunusta olabilir

Huseyin,Halis yasakli listemizde.Firat zaten cezali.Palabiyik bu sezon verilemez artik.Bulo da derbide VAR'daydi o da olmaz.Yasar Kemal Ugurlu daha yeni yonetti Malatya macini.

Hakem olarak ust kademelerden ellerinde bir Cuneyt ve Halil Umut Meler kaldi saka maka.Onlari da Basak ve Bjk maclarimiza saklayacaklardir.

Serkan Cinar var bir tek son haftalarda duzenli mac alan.O olur diye tahmin ediyorum.Gerci bu yeni MHK surpriz isim atamayi seviyor ama bu haftaki yangindan sonra tecrubesiz birini atayamazlar.

Bir de bu sezon macimizi yonetmeyen Mete var.Onu ne zaman atayacaklar merak ediyorum ins. deplasmanimiza verilmez.

Geri kalan maçlar içinde nispeten en kolay olanı. Kazanalım bi zahmet.
Yalnız şu Diagne denen karın ağrısı olmadan maç izleyesim yok değil.
Ayrıca bir sözüm de Emre Akbaba'ya: Seni hiç sevmiyorum süt oğlan.

Son düzenleme:
ftorcuların bir hışımla takım top oynamıyor diye hocayı eleştirenleri kılıçtan geçireceği bir maç sonu olacaktır.

minimum 2-3 tane atacaz çünkü

yavastan buraya odaklanalim. Ben dünkü maci positif olarak görmek istiyorum. Basakin kaybettigi hafta'da bir puan alarak (belki avantaji kaptirdik AMA basak'a da puan birakma sansi tanimadik artik) sampiyonluga en yakin Takimiz (bir zahmet bundan sonra puan kayibi da olmasin, en önemli maclar icerde).

Cagne'ye bir kulübeyi gösterelim'ki durumun ciddiyetini kavrasin (ya'da 4-4-2). Belki'de kendisine iyi gelir bu durum. Onyekurunun tek artisi gole cok yakin olmasiydi. Bakalim bu durumu nasil kapatacagiz. Belki'de 4-4-2 ye gecmek icin ideal zaman
Linnesi de dinlendirelim. Fena darbeler yedi dün

Nando
Mariano Donk Marcao Nagatomo
Fegh Fernando Ndiaye Belhanda
Cagne Mitro

Huseyin,Halis yasakli listemizde.Firat zaten cezali.Palabiyik bu sezon verilemez artik.Bulo da derbide VAR'daydi o da olmaz.Yasar Kemal Ugurlu daha yeni yonetti Malatya macini.

Hakem olarak ust kademelerden ellerinde bir Cuneyt ve Halil Umut Meler kaldi saka maka.Onlari da Basak ve Bjk maclarimiza saklayacaklardir.

Serkan Cinar var bir tek son haftalarda duzenli mac alan.O olur diye tahmin ediyorum.Gerci bu yeni MHK surpriz isim atamayi seviyor ama bu haftaki yangindan sonra tecrubesiz birini atayamazlar.

Bir de bu sezon macimizi yonetmeyen Mete var.Onu ne zaman atayacaklar merak ediyorum ins. deplasmanimiza verilmez.
Mete yi kesin Rize deplasmanına verirler.

sent via GSC

Bu takım pozisyon üretemiyor marcao ve luyindama geri dönse ne olur...
Pozisyon üretmeden nasıl gol atacaksın...
Gelecek sezon ön tarafı komple değiştirmemiz lazım...
Feghouli - Belhanda - Onyekuru - Diagne yollanmalı...

Üst Alt