STSL 18/19 H:3 | Göztepe 1-0 Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:3 | Göztepe 1-0 Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos

Göztepe 2 maçta 0 çekti. Bu maçta artık puan alması gerekiyor. Castro yine yok ama Poko ve Beto dönecek. Borges'i yeni gelmesine rağmen beğendim. Forveti bu hafta bitirip oynatmaları şart. Çok net şekilde forvet lazım. Marcus Berg ismi geçiyor. Bence müthiş olur. Tam bu ligin forveti.

Fenerbahçe'de hala ciddi sorunlar var. Özellikle savunma hattı tam facia. Slimani ilk maçına göre çok kötü değildi. Ayew'i 3 maçtır hiç beğenmedim. Bu maça transfer yetişir mi, göreceğiz ama bence Göztepe'de ev sahibi olduğu için denk bir maç. Göztepe kazanırsa hiç şaşırmam.

Bayram Bektaş'la beraber Göztepe bambaşka bir oyun profiline geçiş yaptığını görüyoruz tamamen sabırla top çeviriyorlar ve oyunlarını pas oyunu üzerine kurgulamışlar. İlk hafta 9 kişi kaldıktan sonra Malatyaspor'a karşı çok iyi direnç sergilemişlerdi hatta skoru 2-2'ye getirdiler fakat ofsayt nedeniyle VAR tarafından gol iptal edilmişti. Bu hafta bize karşı da topun gerisinde kalıp tamamen pas yollarını kapattılar gol yedikten sonra da diğer takımlar gibi açılmak yerine pas yaparak hareket ettiler kısacası oyunlarını geliştirmişler geçen sene kontrolsüz ve kontra atak oyun tarzından bu sene pas yapan ve tamamen topun arkasında kalan bir Göztepe'den bahsedebiliriz.

Fenerbahçe'nin Bursaspor karşısında gösterdiği oyundan sonra Malatya maçında kaybetmesi sürpriz olmadı adamların oyun sistemine göre forvetsiz Bursaspor bile puan alıyordu Malatya maçında kaybedilen 3 puan bence öz güven açısından ligin başında bu tarz puan kayıpları rakipler kazanırken olumsuz yansır başakşehir kazandığı taktirde 3 rakibinden 3'er puan geride kalacaklar kısacası rakiplerinden toplam 9 puan geride kalma ihtimalleri var. Göztepe'de puan bırakırlarsa özellikle yenildikleri taktirde Galatasaray, Başakşehir ve Beşiktaş iç sahada oynamanın avantajıyla kazanmaya yakın olacaklardır o zaman fener için lig başlamadan bitmiş olur ki 3 rakibinden toplam 18 puan uzakta olabilirler.

Fener hep düşüşte olan oyuncuları aldı mesela Ayew, Slimani ikisi de fizik açıdan hazır değil ve ikisinin de özelliği kiralık gelmeleri bir de barış'ında sadece geniş alan oyuncusu olmasından dolayı deplasmanlarda fenerbahçe bu sene 7-8 mağlubiyet alabilir diye düşünüyorum iç sahada ne yaparlar kestirmek zor taraftarıyla beraber 40 ve üzeri görebilirler.

Göztepe 2 maçta 0 çekti. Bu maçta artık puan alması gerekiyor. Castro yine yok ama Poko ve Beto dönecek. Borges'i yeni gelmesine rağmen beğendim. Forveti bu hafta bitirip oynatmaları şart. Çok net şekilde forvet lazım. Marcus Berg ismi geçiyor. Bence müthiş olur. Tam bu ligin forveti.

Fenerbahçe'de hala ciddi sorunlar var. Özellikle savunma hattı tam facia. Slimani ilk maçına göre çok kötü değildi. Ayew'i 3 maçtır hiç beğenmedim. Bu maça transfer yetişir mi, göreceğiz ama bence Göztepe'de ev sahibi olduğu için denk bir maç. Göztepe kazanırsa hiç şaşırmam.

Borges ciddin iyiydi dün

Göztepe kadrosu ligin en atletik kadrosu bizle beraber.

Beto
Gassama-Titi-Reis-Traore
Poko-Borges
Castro
Halil-Yasin
Berg (Gelirse)

Bu kadro doğru anlaşırsa ilk 5 bile yapar.

Halili alt ligdeyken de takip edip begenirdim.Baska var mi alt ligde bu kadar basarili olupta 1 ust seviyede de ayni basariyi koruyan.

Emre akbaba disinda :D

Göztepe kadrosu ligin en atletik kadrosu bizle beraber.

Beto
Gassama-Titi-Reis-Traore
Poko-Borges
Castro
Halil-Yasin
Berg (Gelirse)

Bu kadro doğru anlaşırsa ilk 5 bile yapar.

-----------Beto------------
Gassama-Titi-Reis-Traore
-------Poko-Borges------
----------Castro-----------

Kaleci, Bek, Defans, 6 numara, 8 numara, 10 numara gayet üst seviye de kesinlikle iyi bir forvet alırlarsa ilk 6 yapabilirler

beto
gassama titi reis traore
poko borges
halil ngando yasin
deniz/ghilas

bu ngandoyu oynatsalar iyi olur, yetenekli oyuncu aslinda.

Bjk macina kadar 1 maglubiyet veya 2 beraberlik alip bjk yi yensinler

Hem havaya girdiklerinde 6 puan basmis olalim hem de bjk yi mezar cukuruna cekmis olsunlar

2 sezondur elle ayarlasak isteyecegimiz fiksturleri cekiyoruz masallah

Üst Alt