STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu daha önce de yazmıştım;
Maçın ilk 10 dakkasında sonucu tahmin edebiliyorum. Defanstan top çıkarırken bizim orta sahalar pas istemiyor ve stabil kalıyorsa o maçı alamıyoruz. Bu maçta kimse top almadı, almak istemedi. Belhanda, Feghouli, Ndiaye, top almak için yırtınırdı normalde. Rakibi hiç şaşırtamadık, hareketli değildik. Donk, top atcak adam bulamadı çoğı zaman. Dripling yok, ara pas yok, ortalar kötü. Forvetin kepazenin teki. Nolcaktı başka? Bu kadar berbat bir rakibi yenemedik böyle oynayınca.

Bunu daha önce de yazmıştım;
Maçın ilk 10 dakkasında sonucu tahmin edebiliyorum. Defanstan top çıkarırken bizim orta sahalar pas istemiyor ve stabil kalıyorsa o maçı alamıyoruz. Bu maçta kimse top almadı, almak istemedi. Belhanda, Feghouli, Ndiaye, top almak için yırtınırdı normalde. Rakibi hiç şaşırtamadık, hareketli değildik. Donk, top atcak adam bulamadı çoğı zaman. Dripling yok, ara pas yok, ortalar kötü. Forvetin kepazenin teki. Nolcaktı başka? Bu kadar berbat bir rakibi yenemedik böyle oynayınca.
Peki bu takim sampiyon olabilir mi ?

Sampiyon olmak isteyen takim konya macinda 0 kaleye bulan sut la mi oynar. Kaleci kurtarir direkten doner sagdan soldan orta yaparsin sanstir olmaz ama biz hic bisey yapmadik. Takimda sampiyonluk havasini arzusunu bi tek ben mi hissetmiyorum ?

O donkun son kafa topu, üstten gidince, sinirden öyle hızlı sag elimi, sag bacagımın üstüne vurmuşumki, yukarda olan hanım bile korkmuş, o ses ne diye...

Abi su maci alsak liderdik ve muthis bi avantaj saglicaktik. Onundeki hic bir mac su anda konya maci kadar 2 top yapamayan takima karsi olmayacak. Konya maci belki su andaki 5 mactan en rahat macimizdi ve sampiyonluk icin kazanmak icin hic birsey yapmadik. 90 dakika boyunca yan pas geri pastan baska ne gorduk ?
Olsun yapacak bişey yok. İstediğimiz kadar eleştirelim şu saatten sonra hiçbir şey düzelmez. 4 hafta sonra herşey için bol bol zaman var yermeye de övmeye de. Şu an için sadece destek gerekli sadece destek.

Abi su maci alsak liderdik ve muthis bi avantaj saglicaktik. Onundeki hic bir mac su anda konya maci kadar 2 top yapamayan takima karsi olmayacak. Konya maci belki su andaki 5 mactan en rahat macimizdi ve sampiyonluk icin kazanmak icin hic birsey yapmadik. 90 dakika boyunca yan pas geri pastan baska ne gorduk ?
Konya nin olayı bu zaten atmıyorlar ama yemiyolarda. Sonuç sürpriz değil. Belliydi takım halinde defans yapıp kontra kovalayacaklari.

Bu maçlar atılacak bir golle bambaşka boyut kazanır. Atamadık 1 maç daha oynansa gene atamazdik büyük ihtimal..

Ha bu maç şampiyonluk maçı olsaydı ve kazanma zorunluluğumuz olsaydı kazanırdık orası ayrı.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gomis için demedim ki 'şans' lafını, iyiydi dedim zaten. Takım olarak ''Emin adımlarla ilerliyorduk'' ifadene itiraz ettim ve şans faktöründen bahsettim. Rakip takım net daha üstün futbol oynamış, 3-5 mutlak pozisyonu kaçırmışken, bulduğun tek pozisyonla Gomis golü atmış ve kazanmışsan buna şans denir...

Bir bu takımın oynayısına bakıyorum birde gecen seneninkine bakıyorum. Aradaki farkı şöyle acıklayabilirim gecen seneki hucum yonu agırlıklı bir takım bu sene ise orta sahada pas yapan boş paslar ile bütün macı tamamlayan bir takımı görüyorum ben. Kapalı takımları oyle yada böyle açıyorduk yaptıgımız press ile ama şimdi bakıyorum kapalı takımlara cok pasif kalıyoruz. Herseyi bıraktım bu takımda bir orta acarken topun hızını ayarlayan bir Allahın kulu yok.

Konya nin olayı bu zaten atmıyorlar ama yemiyolarda. Sonuç sürpriz değil. Belliydi takım halinde defans yapıp kontra kovalayacaklari.

Bu maçlar atılacak bir golle bambaşka boyut kazanır. Atamadık 1 maç daha oynansa gene atamazdik büyük ihtimal..

Ha bu maç şampiyonluk maçı olsaydı ve kazanma zorunluluğumuz olsaydı kazanırdık orası ayrı.

Ya tamam orda hemfikiriz ama kapanan defans a biz ne yaptik abi diagneden cok geri pas yuzunden muslerayi gormekten baska ne yaptik ? Yan top geri top yan top geri top beni uzen bu

Hiç istek yok takımda. Şampiyonluk havası yoktu maçta. Pas oyunlarının yavaşlığı izleyenleri yormuştur. Olumsuz pas tercihleri, top kazanamama, takımdaki uyumsuzluk... Kazanmak için nerdeyse hiçbir olumlu hareketi yoktu takımın. Çok ilginç gerçekten. Son 5 maç kala, fırsat ayağına gelmişken bu umursamazlık kabul edilemez.

Ya tamam orda hemfikiriz ama kapanan defans a biz ne yaptik abi diagneden cok geri pas yuzunden muslerayi gormekten baska ne yaptik ? Yan top geri top yan top geri top beni uzen bu
Bu takım kurulduğu andan beri kapanan takımlara karşı çözüm üretemiyor. Tudor da o yüzden gitti. 8 haftadan sonra bizim takımı çözmüşlerdi. Açık oynarsan bize karşı biz her türlü koyarız. Kapanınca malesef etkili olamıyoruz. Bunda da en büyük sorunlardan biri kanatlar ve ortasahanın hareketsizliği. İnşallah yaz sezonunda buralara nokta arışı adamlar alınır

Vallah bu mac sabaha kadar oynansa gol filan olmazdi onun icin canimizi sikmaya gerek yok beyler sakin olun ve son topa kadar takiminiza guvenin. Son 4 hafta kaldi gelecek hafta hersey belli olacak buyuk ihtimal Besiktasi oteye itelersek kaliriz Basaksehir ile basbasa o zamanda siz dusunun iste ne yapariz :D

Bu sene bu şekilde bitecek. Bu sorunları çözecek vakit kalmadı. Bende memnun değilim oyundan ama mal bu yani. Hoca da hatalı bunda ama hazır olan oyunculardan çıkan sonuçta bu yani.

diagne atamıyor ne yapacak adam 2 kez bileğine taban yedi çıt yok oyundan çıkıyor yerine etkisiz elemanın biri giriyor -sözde galatasarayın cocugu- ama suç yine belhandada mı? malatya maçının hiçbir önemi yok skora bakarak konusma
Şu mesajı oku istersen... Bunun gibi onlarca mesajım var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt