STSL 18/19 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 5 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beşiktaş da o kadar ahım şahım oynamıyor

Onlardan korkulacak hiçbir şey yok

İş bizim oyunumuza daha doğrusu taraftarın gücüne bakar

Kazanirsak puan farkı beşiktaş ile 4 olur ve genel averajda da önde olduğumuz için büyük ihtimalle ikili averajı da alırız...

Haftaya bir şekilde kazanıp beşiktaş'a şampiyonluk için havlu attirmamiz gerek..

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Linnes
Fernando Ndiaye
Feghouli Belhanda Onyekuru
Mitroglou

Aksi bir kadroyu kabul etmiyorum, Diagne için kredim doldu Mitroya şans versek fark yaratacak.

Heriflerin götleri cok pis kalkmis durumda. Bunlari yenemiyorsak yaziklar olsun, o halde sampiyon falan olmayalim zaten.

Beşiktaş'tan korkmuyorum hem puan dezavantajları var hem de Galatasaray ve Trabzon gibi zor deplasmanları var. Bizi yenseler bile ki bence çok zor hala Başakşehir'in puan kaybetmesini bekleyecekler. Üstüne Trabzon'u da yenmek zorundalar. Ölme eşşeğim ölme. Ancak Başakşehir bana göre yarıştaki en avantajlı takım. İç sahada Alanya ve Ankaragücü maçları kolay. Deplasmanda Sivas'ı yenerlerse bence şampiyon olurlar. Bizim iç sahada puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum ama Rize deplasmanını da kolay kolay kazanmayız.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu maçta belhanda oynamalı, ama başakşehir maçında oynamamalı. hatta bjk maçında sarı kart görsün de çok fazla rakibe göre taktik üretmeyen ya da üretemeyen fatih terim nedeniyle başak maçımızı yakmayalım. başak defansı kitlerse belhanda kaybolur.

bjk açık futbol oynayacak feguli mariano ve belhanda coşar. başak maçında da ortalıktan kaybolurlar.

Üst Alt