STSL 18/19 H:32 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 11 Mayıs - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali K.O.Ç sen varya sen..
Kudurlan şerefsiz..

Başkan ve yönetim derhal açıklama yapmalı.
Bunların rezil etmeli..
Tek tek pozisyonlardan bahsedip bu şerefsizleri rezil ermeli.

Bu açıklamayı yapamayan yönetilin Allah cezasını versin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rizespor Türk futbolundaki en önemli pisliğin en güzel örneklerinden birini sergiledi bugün. Her pozisyonda davar gibi dal, sakatla parçala, sonra da ne yaptım hocam diye ağla... Hem zalimlik, hem şerefsizlik! Emre’nin ayağı kırldı, kaç tane sarı kart aldılar, ama bıkmadılar. Hakem de eyyam yapmadı, Rize’yi korumadı diye ağladıkça ağladılar.

Bu sebepten biz 20 yıldır feneri evinde yenemiyoruz. Slyvester Stellone’un bir filmi vardır baya eski, Nazi kampındaki esirler Nazilerle maç yapar, Naziler kırıp geçirir ona rağmen 11-11 berabere biter maç, o hesap.

Bu eyyam, pislik, şerefsizlik, futbol da dahil ülkenin her yanını sarmış. İşini düzgin yapan, şerefli insanların kaybettiği, eyyamcı şerefsizlerin kazandığı bir ülke olmuşuz.

İşte Galatasaray, bu iğrenç ortamda bile şampiyon olup iyilerin eninde sonunda Allah’ın yardımına muhatap olacağını bir kez daha gösterecektir inşallah.

Türk futbolu fenerin pislikleri ile tarih yazdı adamlar bugün küme düşmekten kurtuldu işi gücü bırakıp bizim maçi izlemiş gelmiş saçma sapan yorumlar yapıyorlar. Bu ne aglaklik bu ne eziklik lan. Bizim yönetim ne is yapar anlamış değilim çıkıp birileri Fener'e bunca yıl yapılan güzellikleri bir bir anlatıp neden ağladıklarını sorsun. Bizden kimse neden çıkıp Rize durduk yere neden futbolcularına prim veriyor para nerden geldi diye sormuyor? Sizde suclayin çamur atın lan ki çamur değil fenerden gelmiştir o prim

Koyduk mu? Koyduk

Hem de oyle bir koyduk ki her yerden sesi geldi

Rize baskani fenere yenildigindeki aciklamalari gorduk, bjkden 7 yedin bu kadar aglamadin, herhelde ucunda para yoktu, 17 kuluplu deklarasyonun en buyuk savunuclarindandin, aglama

k.o.c.’cum sana ne oluyor, rol calmaya kalkma once kendi takimini bir kurtar

Kirmizi kart icin herhalde ayagin kirilmasi yetmemis, kopmasi lazimmis
Kaldi ki var ile verildi karar, yani en az 2 hakemin suzgecinden gecti
Adamin ayagi kirildi lan, KIRILDI

Adamlar resmen zorbalikla almak istedi, bir adam 2 adami birden kucaklamis indiriyor, bu kadar sert oynayip ustune ayak kirip ne bekliyordunuz

Rizeli topcular da sapkayi onune alip dusunsun, o tesvik parasini alacagiz diye bir meslektaslarinin belki de kariyerini bitirdiler

Penaltida neymis top oyunda degilmis, kacirdik lan biz o penaltiyi, skora etkisi yok yani, atsak zaten o dakika mac bitmisti

Sirada Bassaklar var, hepinizi ustuste koyup SAMPIYON olacagiz

Maçı şimdi izleyebildim bir tek onyekurupenaltisi tartışmalı verilmeyebilir bu koç çocukları neden bu kadar ağlamış acaba hemde bizim direk rakiplerden ses çıkmazken bu kafayla devam koçum farkı bi üç beş daha açalım

Maçı şimdi izleyebildim bir tek onyekurupenaltisi tartışmalı verilmeyebilir bu koç çocukları neden bu kadar ağlamış acaba hemde bizim direk rakiplerden ses çıkmazken bu kafayla devam koçum farkı bi üç beş daha açalım
Aynen biri açıklasın ya bu kadar ortalığı velveleye verecek ne var? Onyekurunun pozisyonda da temas var yani, yapmasın abi vurmasın vurursa adam da atar kendini

Üst Alt