STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ahmet Çakar’ın totem yaptığını düşünüyorum fakat Ertem ve Sinan Engin çok sinsi insanlar özellikle Sinan algı yaratma peşinde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sampiyon olursak umuyorum hamza hoca dönemi gibi iyi niyetli bakmayız ve kadroyu yenilemeye gideriz.Çünkü bu kadronun pili bu sezon bitecek.Özellikle ilk 11de türk olmaması büyük dezavantaj. Ama düşünüyorum türk koyacak kimse de yok. Mutlaka ama mutlaka yerli rotasyonunu düzeltmek lazım. Suan ligin en rezalet yerli kadrosuna sahip gibiyiz. O yüzden deniz türüc gökhan töre gibi hamlelere laf etmek yersiz olur her ne kadar anadoludan oyuncu almak yanlıs desem de.

Şu rotasyona bakar mısınız ? emre akbaba hariç içler acısı ki emre de 1 sene yok. Bizim acil yerli rotasyonunu halletmemiz lazım.Terim bence gayet vasat bir kadro ile iyi iş çıkarıyor. Kaan ayhan gelebilir. deniz türüç/töre. Aklına gelen varsa yazabilir.

@Hamza Gölbaşı ne diyorsun kral kim gelebilir yerli ?

Kontrati bitenlerden Emrah Bassan, Gokhan Tore ve Sener Ozbayrakli ile gorusulur

Deniz Turuc, Emre Mor ve Emre Colak gundeme kesin gelir

Adini duymadigimiz gurbetci bulunur birkac tane U21'e transfer gibi

Alt liglerden gelebilir belki surpriz bir transfer

Duruma gore Selcuk'un kontrati bir sene uzatilabilir

Oyle veya boyle bence her pozisyona vasatin biraz ustu yerli lazim

Kontrati bitenlerden Emrah Bassan, Gokhan Tore ve Sener Ozbayrakli ile gorusulur

Deniz Turuc, Emre Mor ve Emre Colak gundeme kesin gelir

Adini duymadigimiz gurbetci bulunur birkac tane U21'e transfer gibi

Alt liglerden gelebilir belki surpriz bir transfer

Duruma gore Selcuk'un kontrati bir sene uzatilabilir

Oyle veya boyle bence her pozisyona vasatin biraz ustu yerli lazim

Emre çolaq hariç katılıyorum.Şener töre/türüç bence kesin alınması gerekiyor.

Üst Alt