STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
muslera > mert
nagatamo > chlichy
marcao>tasci
liyundama>mahmut
mariano>cacaira
donk>gökhan inler
fernando>irfan
belhanda>mossoro
feghouli ? visca
onyekuru>elia
diagnee > robinho

0 defans yapior sadece bostaki adama pas fln atiyor ve takim arkadaslarina bagiriyor. irf. can ve mahmut cok daha onemli kendisinden. mahmoud ins stoper oynar bu sebeble de

Bence de Emre B. oynasa daha iyiydi. Hem taraftar daha çok ateşleniyor hem kendisi bir nane yiyemiyor bize karşı. Ancak Mahmood'u orta sahaya çekeceğini düşünmüyorum. Stoperde Serdar Taşçı, Attamah, Kudryashov arasından bir ikili kurmak zorunda kalır. Şampiyonluk maçında o riske girmez.

Bence de Emre B. oynasa daha iyiydi. Hem taraftar daha çok ateşleniyor hem kendisi bir nane yiyemiyor bize karşı. Ancak Mahmood'u orta sahaya çekeceğini düşünmüyorum. Stoperde Serdar Taşçı, Attamah, Kudryashov arasından bir ikili kurmak zorunda kalır. Şampiyonluk maçında o riske girmez.
evet ama elimizde melo yok, melo sinsiliği ve kurnazlığıyla alt ediyodu o salağı. emre belhandayı çiğ çiğ yer öyle bi durumda. 10. dakikada belhanda horoz gibi emrenin üstüne atlar ve kırmızı görür. Emre'nin olmaması daha iyi, takımımızda agresif ama bir o kadar da sinsi olmayı beceremeyen canlılar mevcut

evet ama elimizde melo yok, melo sinsiliği ve kurnazlığıyla alt ediyodu o salağı. emre belhandayı çiğ çiğ yer öyle bi durumda. 10. dakikada belhanda horoz gibi emrenin üstüne atlar ve kırmızı görür. Emre'nin olmaması daha iyi, takımımızda agresif ama bir o kadar da sinsi olmayı beceremeyen canlılar mevcut

Ryan Henk Donk üstad hakkından gelirdi yine bücürün. İrfan Can da az çirkef değil. Emre abisinden o devralır bayrağı.

Ben Belhanda'yı eskiye nazaran daha sakin görüyorum. Yine kabarıyor süs horozu gibi arada ama temasa girmiyor fazla. Sahadayken takımı eksik bırakmasın da kırmızılık aksiyonlara gireceğini sanmam.
46004

fft226_mf10125571.Jpeg

5b8ba0dfc03c0d27ec28e643.jpg

yapay zekam ile maçı oynadım böyle oldu dakika şuan 15

ÖZEL HABER | Medipol Başakşehir, Ankaragücü maçında sakatlanan Emre Belözoğlu için hafta başında yurt dışından özel fizyoterapistler getirildi.

39 yaşındaki futbolcunun, Galatasaray karşısında maç kadrosunda olması bekleniyor.

0 defans yapior sadece bostaki adama pas fln atiyor ve takim arkadaslarina bagiriyor. irf. can ve mahmut cok daha onemli kendisinden. mahmoud ins stoper oynar bu sebeble de
mahmut stoper oynar yine inleri oynatmış son maç ortada

mahmutu analiz etmeğe girdim biraz bakındım, bjk maçı gibi çıkarlarsa boyları bize göre baya kısa duruyor hava hakimyetiynen fişlerini çekebiliriz gibi duruyor haa nedersin

caicara 173 mahmut 178 attamah 180 clichy 176 / kuduryasov 181
inler 183 / emre 170
visca 172 irfan 176 mossoro 170 elia 176
robinho 172

sonradan girebilecekler
bajic 189
serdar taşçı 186
arda 177
napoleoni 178
Miloš Jojić 177

muslera > mert
nagatamo > chlichy
marcao>tasci
liyundama>mahmut
mariano>cacaira
donk>gökhan inler
fernando>irfan
belhanda>mossoro
feghouli ? visca
onyekuru>elia
diagnee > robinho

Robinho, Mert, Cacaira ve Clichy konusunda farklı fikirlerim var.

Muslera sonradan açıldı ama tüm sezon genel bakarsak mert daha stabil bir performans gösterdi.
Robinho atlayıp penaltı alma derdinde değil yapıştırıyor.
Nagatomo ve Mariano bazı maçlarda iki Sabriyle oynuyoruz hissi yaratıyorlar, bazılarında fişek gibiler. Bilemiyorum.

Robinho, Mert, Cacaira ve Clichy konusunda farklı fikirlerim var.

Muslera sonradan açıldı ama tüm sezon genel bakarsak mert daha stabil bir performans gösterdi.
Robinho atlayıp penaltı alma derdinde değil yapıştırıyor.
Nagatomo ve Mariano bazı maçlarda iki Sabriyle oynuyoruz hissi yaratıyorlar, bazılarında fişek gibiler. Bilemiyorum.
robinho nerede yapıştırmış başakşehire geldikten sonra napmış ? okadarda değil muslera 3 tane mert eder . nagatamo ve marianoda ligin en iyi bekleri

mahmut stoper oynar yine inleri oynatmış son maç ortada

mahmutu analiz etmeğe girdim biraz bakındım, bjk maçı gibi çıkarlarsa boyları bize göre baya kısa duruyor hava hakimyetiynen fişlerini çekebiliriz gibi duruyor haa nedersin

caicara 173 mahmut 178 attamah 180 clichy 176 / kuduryasov 181
inler 183 / emre 170
visca 172 irfan 176 mossoro 170 elia 176
robinho 172

sonradan girebilecekler
bajic 189
serdar taşçı 186
arda 177
napoleoni 178
Miloš Jojić 177

heralde mahmoudu oynatacak her mac onla baslamis bence isimizi gorur orta sahada herifleri taciz ederiz rahatca. geriye sadece irfan denen gavatin kendini yere atmasi kalir bi de robinho denen teconun supriz driplingleri. ztn visca kolpacisina onlem alinacaktir. bu stoperler de jagneyi durduramazlar en az 2 tane atar kral

heralde mahmoudu oynatacak her mac onla baslamis bence isimizi gorur orta sahada herifleri taciz ederiz rahatca. geriye sadece irfan denen gavatin kendini yere atmasi kalir bi de robinho denen teconun supriz driplingleri. ztn visca kolpacisina onlem alinacaktir. bu stoperler de jagneyi durduramazlar en az 2 tane atar kral
serdar tercihi gelirse nasıl olur o herifi hiç bilmiyorum nasıl oynuyor acaba

Üst Alt