STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçta bizi akbilin savunması değil cücü zorlar epurano sakatlandığından beri savunmada error veriyorlar paso, sanırım çok takip etmiyorsun.

Başakşehir bizim gibi bir ya da bir kaç oyuncuya bağlı bir takım değil takım savunması yapıyolar.Hiç mi izlemedin maçlarını

Adamlar ligin en az gol yiyen takımı açık ara ve şampiyonluk maçına çıkıyorlar türkiye ligini pek takip etmiyorsun belli ki

kim bilir sirf bu macta devrettigi kombinesiyle bütün kombine parasini belese getirenler olmustur, hatta kar bile yapanlar.

Lafa gelince müslümanim, haram yemem der. Tabi tabi, hem de ramazan ayinda.
Bi de gişe fiyatının üstünü teklif ediyorum ona rağmen kabul etmiyorlar. Bilet 150 lira 250 vereyim diyorum çok az diyorlar ekmek kapısı olmuş bu olay resmen

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kim bilir sirf bu macta devrettigi kombinesiyle bütün kombine parasini belese getirenler olmustur, hatta kar bile yapanlar.

Lafa gelince müslümanim, haram yemem der. Tabi tabi, hem de ramazan ayinda.
Ticaret bu haram felan karıştırma.
Arz talep meselesi.
İstanbul da ikamet eden birisi muhakkak kombine alması lazım.
İki üç maçı satsan paran çıkıyor.
Bedava maç seyrediyorsun.

Gscimbom mobil

Bende bilet var sende yok ben sana biletimi istediğim fiyattan satarım istersem hiç satmam yakarım bileti bu ticaret tamam bunda bir sorun yok da

Tribünler boş kalırsa asıl mesele o

Üst Alt