STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sampiyonluk artik sarmiyor, umrumda degil sampiyonluk. TR sampiyonlugu artik bizim icin bir teneke kupa, baska birsey de degil (maddi anlamda soylemiyorum).

Simdi, sampiyon olup daha guclu kadro kurarak Avrupada basari zamani.

Bu maç hakem katliamı yaşamamamız için hafta içi açıklamalar gelmeli. Çok ciddi baskı oluşturdular medya'da, hakem bizi kendi evimizde doğrayabilir. Şampiyonluk gittikten sonra ağlamanın bir anlamı olmaz. Bugünden algılara dur dememiz lazım.

bu maç muhtemelen ligteki son pislikler dönecek göksel istedigi hakemi alacaktır öbür şebeklerde baskı kuracaklardır

bizim yönetim uyuyacak mı bakalım cünkü dünden beri hala ses yok.

Oyuncular 3-4 kişilik oynamalı. Maçın başında 2-3 fark atarsak hakem hiçbirşey yapamaz. Hakeme izin vermeden kazanmalıyız. Ortada maç olursa kaybettirecekler çünkü.

Dünden beri yapılmaya çalışılan algı uğraşlarına rağmen yönetim yine inine çekilmiş durumda. Aleyhimize yapılan hakem hatalarını, yönetimsel bazda alınan hak mahrumiyetlerini, hocanın 10 maçlık cezasını, 6 ay boyunca forvetsiz mücadele ettiğimizi ve 8 puan geriden gelip liderliği ele alışımızı küçümseme derdinde olanların kafasına bu gerçekler tokmakla vurulmalıdır.

Üst Alt