STSL 18/19 H:34 | Sivasspor 4-3 Galatasaray | MS | 24 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Altyapı ağırlıklı bir kadro istiyorum. Malum yerli rotasyonumuz çok dar. Bakalım ne kadar umut vaat ediyorlar. Trabzon giden her yabancının yerine bir tane abdülkadir bulup koyuyor, aynısını biz de yapabilir miyiz acep.

Yeni Sivas Stadi'nda maglubiyet kronik hale gelmeden galibiyet alalim gitsin.Hazir rakip de iddiasizken.

Ama gencolar da oynamali acikcasi.

Biz Sivas kümede kaldı dedik de yarın Ankaragücü ve BB Erzurum kazanırsa bizim maçtan minimum 1 puan almak zorunda Sivas kümede kalmak için.O kadar da angarya maç olmayacak gibi.Ha yarın puan alırlarsa o zaman olur.

Biz Sivas kümede kaldı dedik de yarın Ankaragücü ve BB Erzurum kazanırsa bizim maçtan minimum 1 puan almak zorunda Sivas kümede kalmak için.O kadar da angarya maç olmayacak gibi.Ha yarın puan alırlarsa o zaman olur.

Bursa Sivas'i gecemiyor zaten.

Sivas Goztepe'ye karsi ikilide onde.

Goztepe,Sivas ve Erzurum 38 alip 3'lu averaja kalirsa Goztepe dusuyor yine.

Yanlis mi hesapladim?

Bursa Sivas'i gecemiyor zaten.

Sivas Goztepe'ye karsi ikilide onde.

Goztepe,Sivas ve Erzurum 38 alip 3'lu averaja kalirsa Goztepe dusuyor yine.

Yanlis mi hesapladim?

Doğru hesapladın.BB Erzurum Sivas'a karşı önde de,Göztepe işin içine girmezse zaten düşen 3 takım belli oluyor.Onu gözden kaçırdım ben.Üçlüde de şöyle oluyor:

1-BB Erzurum-10
2-Sivasspor-5
3-Göztepe-1

-------------------muslera--------------------

linnes-----ışık kaan---marcao------süleyman luş

------------donk---ndiaye------------------

yunus---------mustafa kapı---------feghouli

---------------ali yavuz---------------

fena degil gibi la kadro

bartug ve göktan da oynasa keşke ya,yusuf erdem gümüşte iyileşmiş,sakattı galiba.marianonun yerine tak diye koymak lazım 2 seneye.altyapıda bu kadar yetenekli veletin olması da dert.

bahce3-780x400.jpeg

Elimde viski ile maçı bu ortamda izlemeyi planlıyorum.Oh be ulan her hafta stres stres 10 yıl yaşlandım ..k.

-------------------muslera--------------------

linnes-----ışık kaan---marcao------süleyman luş

------------donk---ndiaye------------------

yunus---------mustafa kapı---------feghouli

---------------ali yavuz---------------

fena degil gibi la kadro

Feghouli oruçlu. Onu ve Belhanda'yı azat edelim bu maçta. Sol açığa Yunus, sağ açığa Sinan geçsin. Forvette Diagne başlasın, ikinci yarı Mitroglou ve/veya Ali Yavuz girer. Diagne'nin biraz daha piyasa yapması fena olmaz.

Üst Alt