STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1523300279242-png.20209

1525024287674-png.21261
1523300289191-png.20211
1523300284746-png.20210

akhisarspor-un-yeni-stadindaki-ilk-konugu-antalyaspor--10708107.Jpeg

Süper Lig 2018/19 Lefter Küçükandonyadis Sezonu 6. Hafta
Akhisarspor - Galatasaray
Spor Toto Akhisar Stadyumu
23 Eylül 2018
19:00

Bu mactan once bizim oynayacagimiz Lokomotiv'i yenen Krasnodar ile oynayacaklar.Ilk Avrupa maclari oldugu icin bu mac 2. planda kalacaktir.Belalimiz Seleznov da cezali.Aslinda sartlar 3 puana musait ama deplasmanda rezaletiz.

Bundan sonraki deplasmanlarimiz Antalya ve Malatya oldugundan dolayi bu maci kesin kazanmaliyiz cunku bu 2 deplasmani kazanacagimizi sanmiyorum.

Kısır bir kadroyla çıkmamalıyız.Şartlar durumlar ne olur bilinmez ama herhangi bir deplasmana tek forvet Erenle çıkıyorsak ahada dediğim ilk cümleyi maalesef gerçekleştirmiş oluruz.
İlla Eren oynayacaksa çift forvet Eren-Muğdat falan yapalım daha iyi bıktım deplasmanda 45 dakika rakip kaleciyi görememekten.

Trabzon deplasmanı en kötü örnek olur deplasmana.hem 2-3 senedir sıkıntı yaşadığımız bi deplasman hem de trabzonun defansa çarparak goller attigi bireysel hataların olduğu sanssiz bi zamandayiz.. Trabzon maçına ayrıca ahmet ve maicon gibi 2 savunma bilmeyen defansla çıkmanin yanı sıra eren ve sinan yüzünden 9 kişi oynadik. Yetmedi belhanda 8 numara oynadi ,ortasaha boş kaldı ve sonra da 8 kişi kaldık belhanda yüzünden.emre sağ kanat oynadi.üstelik trabzon macina rodrigues,serdar aziz,feghouli,hazir olmayan ndiaye ve donktan yoksun çıktık.daha sayalım mi?

3 yil sonra

—————Muslera—————-
????——Serdar—-Ozan——Ömer
——————-????—————-
———-Akbaba—-M. Kapi———
Yunus—————————-????
——————-????—————-

Gelsin bakalim yabanci siniri biz haziriz ya onlar? xD

cok zor mac trabzon macıda atıp tutuyordu herkes,sacma sapan kadroyla cıkarsak yine yeniliriz

hoca trabzon macından ders almıstır diye umuyorum kasımpasa galibiyeti yine gözleri boyamasın

2 maçı alabilirsek harika olacak derbi var sonrasında fenerin yine başak maçı var 2-3 maç üst üste alabilirsek arayı açarız.

Güzel kadro ile çıkmamız lazım yoksa deplasmanlar ızdırap olur , Ben Seleznovda yokken bi şekil alırız diyorum bu macı

Akhisar bu maçtan 3 gün önce maça çıkacak. Takımın tek gerçek forveti Seleznov cezalı. Bunlar bizim için avantaj. Kazanmamız çok olası.

Büyük hatalar olmazsa kazanırız gibi.

Akhisar bu maçtan 3 gün önce maça çıkacak. Takımın tek gerçek forveti Seleznov cezalı. Bunlar bizim için avantaj. Kazanmamız çok olası.

Büyük hatalar olmazsa kazanırız gibi.

hoca hala kadroyu oturtamadı nedeni bilmiyorum ama bu büyük takım icin ciddi risk her mac farklı kadro oyuncular aptal oluyor

trabzon macını hoca kendi elleriyle verdi dediki alanyada iyi oynadı bu kadro haftayada dermi kasımpasa macında iyi oynadı ! eyvah derim

hoca hala kadroyu oturtamadı nedeni bilmiyorum ama bu büyük takım icin ciddi risk her mac farklı kadro oyuncular aptal oluyor

trabzon macını hoca kendi elleriyle verdi dediki alanyada iyi oynadı bu kadro haftayada dermi kasımpasa macında iyi oynadı ! eyvah derim

CL sezonunda böyle olmalı. Her oyuncudan faydalanmak istiyor hoca. Bu yüzden herkesi deniyor.

Derbiye kadar sırasıyla Akhisar(D), Erzurum, Antalya(D), Bursa, Malatya(D) maçlarımız var. Malatya deplasmanı hariç kayıpsız geçmemiz gereken bir fikstür. Rotasyonu iyi ayarlamak, her maça iyi konsantre olmak zorundayız. Feghouli ve Muğdat gibi oyuncuları da kazanmak lazım. Akhisar'a karşı 2 gün fazla zamanımız olacak maça hazırlanmak için. Bu bir avantaj. Tabi Loko maçında alacağımız sonuç da bu maçı etkileyecektir ama Seleznyov'dan yoksun, yorgun bir Akhisar'a karşı kayıp yaşamamamız gerek.

mesele sadece Seleznov un cezali olmasi ve ya öncesinde krasnador macina cikacak olmalari degil. Takim deplasmanda karakter koymuyor sahaya. Sanki antrenman yapiyorlarmis gibi cikiyorlar sahaya. Bu mentaliteyle ikinci lig takimlarina bile deplasmanda zorlaniriz.

Üst Alt