STSL 18/19 H:9 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerin aslında fena kadrosu yok ama bazı bölgelerde ciddi kadro mühendislik hatası oluşmuş.

Bekleri Full yetersiz. Orta sahalarında bir oyuncu eksik. Bir komutan bir sihirbaz.

Bide kaleci sorunları var tabiki

Bana kızmayın ama, oyun olarak şu Fenerbahçe'den hiç farkımız yok. Ha bizim bir farkımız varsa bir şekilde golü buluyoruz, fenerde o da yok.

Bu cemoli bunlari çok fena dudukleyecek suleymani hariç aldıkları adamların yani yabancı hepsi çöp ayewin 2yildir fizik olarak bitik olduğunu hiç mi izlememis

Son yıllarda bu kadar rezil bir fb hatırlamıyorum. Bireysel yetenekle maçı çevirebilecek oyuncuları da yok. Bir tek Valbuena sayılabilir belki ama onu da hiç oynatmıyorlar.

Ben kapattim maci ya dün bizim mactaki eziyetten sonra bir de bunlarin salak salak top oynamasina katlanamam daha fazla.

Öyle bir maç ki izleyen Feghouli,Sinan ve Belhandaya şükreder aga bu nedir bizim takımın çöpleri bu fenerin oyuncularını top diye oynar

Üst Alt