STSL 19/20 H:10 | Kayserispor 1-0 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:10 | Kayserispor 1-0 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım

Hakemler, tff ne bilim her turlu yardimi almalarina ragmen sadece 1 puan onumuzdeler. Hahaaa ulan ne ezik bir camiasin sen Fenev :)

Bizde ise takimi sabote etmeyen bir hoca olsa, oyuncular biraz formda olsa ligin anasini aglatirdik walla.

En cok zoruma gidende bu, bukadar kotu bir ligi bulduk ve degerlendiremiyoruz

puan olarak aralar açılmadığı için durumumuz kötü değil ama ümit vermiyoruz. kanatlar ve bekler değişmedikçe görüntü değişmeyecek bence.

bu hıyarlar oyun olarak bizden daha iyi durumda ama skorlara yansıtamadılar bu durumu.

ligin ilk yarısını 4 puan ya da altında bir fark ile kapatırsak durumu düzeltme şansımız olur.

fener iyi oynuyor mu yazmisim ben iyi okuyun lutfen
Biz kotu oynuyoruz diyorum
biraz iyi oynasak zaten tozumuzu yutarlar diyorum
Kac mactir dogru duzgun pozisyonumuz yok diyorum

Biz 5 macta adamlarin su macin ikinci devresinde girdigi kadar pozisyon olusturamadik.Bunu yazmışsın.Sonrada fener iyimi oynuyor yazmışım diyorsun.Bende diyorum ki verdiği pozizyonlar ne olacak.O zaman senin mantıkla ilerlersek bizim 5 maçta verdiğimiz pozizyonları bunlar 1 maçta veriyor.

Biz 5 macta adamlarin su macin ikinci devresinde girdigi kadar pozisyon olusturamadik.Bunu yazmışsın.Sonrada fener iyimi oynuyor yazmışım diyorsun.Bende diyorum ki verdiği pozizyonlar ne olacak.O zaman senin mantıkla ilerlersek bizim 5 maçta verdiğimiz pozizyonları bunlar 1 maçta veriyor.
Rize macinda pozisyon vermedik ama pozisyon bulamadan 2 gol atip kazandik. 3 puan gol atınca veriliyor gol yemeyince degil, böyle bir olur iki olur... Takimimiz top oynayamiyor malesef

Rize macinda pozisyon vermedik ama pozisyon bulamadan 2 gol atip kazandik. 3 puan gol atınca veriliyor gol yemeyince degil, böyle bir olur iki olur... Takimimiz top oynayamiyor malesef

Kardeş mevzuyu anlamamışsınki.Bizim top oynamadığımızı söylüyoruz zaten.Mesele çöp feneri gelip burada barca gibi gösterenlere.

Ligin en az gol yiyen takımıyız,gol atamama sebebimiz de zaten orta saha oyuncularının topu ileriye tasiyamamasindan kaynaklı ki bunlarin en basinda Belhanda geliyor malesef

fener iyi oynuyor mu yazmisim ben lutfen iyi okuyun
Biz kotuyuz diyorum
Biraz iyi oynasak tozumuzu yutarlar diyorum
Ama kac mactir pozisyona bile giremiyoruz diyorum
Iki satir yazinca herkes fener guzellemesi yapiyoruz saniyor

abiciğim ayıp mı fener iyi oynuyor yazmak yazsan ne olacak ki ? fener bizden çok daha iyi oynuyor işte iki kere iki dört... 9 kişi takımı zar zor yendik adamların net 5-6 pozisyonu var .. Fenerin yaptığı hatayı yapıyoruz gerçekleri görmezsek yanlışlardan dönemeyiz antu kafasından farkımız kalmaz...Kadromuz daha kaliteli orası kesin ama oynanan futbol tam tersi

Üst Alt