STSL 19/20 H:10 | Kayserispor 1-0 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:10 | Kayserispor 1-0 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım

seri lemina nzonzi var da ne oluyor

mensahı falan abartmaya gerek yok.Boş alan buluyor oynuyor.Yahu heleki bize karşı her kanat oyuncusu ve hızlı oyuncu yıldız oluyor.Hepsi müthiş oyuncular mı oluyor.
Onunda biliyoruz çalım savdasına ne toplar kaybediyor.Biraz baskıda çok ciddi pas hataları yapıyor.

senin yorumuna gelirsek.Serinin hala yeterli bir topçu olduğunu nasıl yazıyorsunuz.
sadece üçlüyle değişmez.Senin her mevkin dökülüyor.Güya bazılarına göre iyi transfer dönemi geçirdik.
işte böyle zorla rezil şikecileri şampiyon yapacağız.
hala bizim kadronun iyi oyun oynayabileceğini düşünenler var.
Hayır illaki 8,10 puan geriye düşelim o zaman anlayacaklar..

Bazi yorumlari okuyorum cok ilginc
Simdi fener yenildi diye biz cok iyi mi olduk
Mesele fener yendi yenildi olmamali
Biz 5 macta adamlarin su macin ikinci devresinde girdigi kadar pozisyon olusturamadik
Asil sorun bu ve acilen duzelmesi lazim
Duzeltilirse zaten fener arkamizda tozumuzu yutacak
2 direk 1 karsi karsiya var, biri girse simdi bambaska seyler konusulurdu
Bizde malesef hem organize atak yok hem de hirs yok
Acilen duzelmemiz sart

yahu bizim taraftarın şu foruma girme sebebi şuraya girsemde millete laf soksam.Başka dertleri yok.
bir kişi feneri abartı över.Onu baz alarak burada millete kuş falan laf sokmaya çalışır.

ama kendi sorunundan haberi yok.
Yahu bizim adımız Galatasaray olmasa şu oynadığımız oyunla ligin en büyük düşme adayı olurduk.
bırakın şikeci şerefsizleride kendi takımımıza bakalım.
Dua edelimde devre arasına kadar en az farkla gidelim.Yahu bu takıma takviye olmazsa biz çok net şampiyon olamayız.Kimse bundan bahsetmiyor.Kimsenin umrunda değil.Hala bu kadrodan iyi futbol bekliyorlar.

maç maç değişen yorumlar olurmu arkadaş..
ortada çok net bir gerçek var.şikeciler mağlupda olsa şu kadro yapısı ve oyunla ligi onaların önünde bitirmemiz çok zor.Hayır ben bunu söyledim diye kuş oluyorum.Yahu asıl bunu söyleyen adam Galatasarayın iyiliğini istiyor demektir. Çözüm üretilmelidir demek istiyor.

yahu bizim taraftarın şu foruma girme sebebi şuraya girsemde millete laf soksam.Başka dertleri yok.
bir kişi feneri abartı över.Onu baz alarak burada millete kuş falan laf sokmaya çalışır.

ama kendi sorunundan haberi yok.
Yahu bizim adımız Galatasaray olmasa şu oynadığımız oyunla ligin en büyük düşme adayı olurduk.
bırakın şikeci şerefsizleride kendi takımımıza bakalım.
Dua edelimde devre arasına kadar en az farkla gidelim.Yahu bu takıma takviye olmazsa biz çok net şampiyon olamayız.Kimse bundan bahsetmiyor.Kimsenin umrunda değil.Hala bu kadrodan iyi futbol bekliyorlar.

maç maç değişen yorumlar olurmu arkadaş..
ortada çok net bir gerçek var.şikeciler mağlupda olsa şu kadro yapısı ve oyunla ligi onaların önünde bitirmemiz çok zor.Hayır ben bunu söyledim diye kuş oluyorum.Yahu asıl bunu söyleyen adam Galatasarayın iyiliğini istiyor demektir. Çözüm üretilmelidir demek istiyor.

Katılıyorum bu yoruma. Fenerbahçe bu maçta milyon tane pozisyona girmiş direklerden dönmüş. Biz bu kadar pozisyona 5 maçta giremedik. Fenerbahçe bu maçı kaybetti ama kaybetmesi futbol mucizesi gibi bir şey olmuş. Her maç böyle olacak değil. Bu bizim için büyük şans oldu. Bir an önce aklımızı başımıza almamız lazım. Bir daha böyle şanslı olacak değiliz.

Şimdiye kadar oynadığımız deplasmanlar:
Denizli 0
Kayseri 3
Malatya 1
Gençler 1
Bjk 0

FB'nin şimdiye kadar oynadığı deplasmanlar:
Başakşehir3
Alanya 0
Galatasaray 1
Denizli 3
Kayseri 0

Kayseri-Denizli ikilisinden her iki takım da 3 puan aldı. Nötr.
Onların Alanya deplasmani 0 puan, bizim Malatya deplasmanı 1 puan. +1
Onlar da deplasman derbisi oynadı, biz de. Onlar 1 puan aldı, biz yenildik. -1

Onların çok önemli bir Başak galibiyeti var 90+6'da gelen. Ama iç sahada Antalya'ya yenilerek bu avantajı da noturlediler.

Kısacası fikstür mükemmel bir dengeye geldi. Kayseri'nin galibiyeti bu açıdan hayati önemliydi.

Galatasaray, şampiyonlar liginde Real-Psg maçları, Brugge deplasmani-Bjk-Fb maçları, 4 çetin Anadolu deplasmanı vs derken, takım tam oturmadan, özgüven kazanmadan bu periyodu oynadı. FB bu periyotta arayı açamadi, bu avantajını kullanamadi.

Şimdi bizim önümüzdeki 8 maçın 5'i Arena'da. Ligin bu kısmında GS çıkışa geçebilir. Şöyle 1 iç saha+1 deplasman+1ic saha şeklinde 3 maç bi seri yapabilsek, olay kopacak zaten de.

Lig bizim için yeniden başladı. Yeter ki isteyelim, bu oyuncu kalitesi ile çok rahat goturmemiz lazım bu ligi.

renktaş olayı çok güzel özetlemişsin.Gerçekten şu yazıyı okuyupda umutlanmayan yoktur.
Fakat bizim oynadığımız kötü oyunun çok ciddi söylüyorum farkında değilsiniz.
Normal değil anormak kötü futbol oynuyoruz.Devre arasına kadar en az puan kaybıyla gidip kesinlikle takviye yapmamız gerekiyor.Aksi taktirde bu kadronun şampiyon olması mümkün değil.

Forum yönetimi kusura bakmayın ama bu mesajı yazmazsam olmayacak.

HAHAHAHAHAHAHAHAHA :D:LOL::D:LOL::p:D:D

Uçan kaçan fb ye bak nasılda kaçtı ama hahahahaha

Çok muhteşem uçan kaçan über mega fener ile b.k gibi oynayan, hocası istifaya çağrılan, gol atamayan takımımız aramızda 1 puan mı var şimdi..
Biraz silkinsek sezonun başından ayağa kalksak demekki 10 puanı koymuştuk yine şimdiden.. Sezon sonu için şahsen gayet rahatım ve çok müsterihim.. Tavsiye ederim, bünyeye iyi geliyor..
Yahu zaten elestiri onlardan 1 puan geride olmamiz. Normal sartlarda suanda en az 6 7 puan onde olmaliydik. O elestiriler sayesinde Belhanda bu hafta yedek bekledi.

Üst Alt