STSL 19/20 H:2 | Trabzonspor 2-1 Yeni Malatyaspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:2 | Trabzonspor 2-1 Yeni Malatyaspor | MS | 25 Ağustos

İzlemeden konusuyosun iste. Size boyle anlik topcular lazim. Mugdatta boyleydi degil mi o alindiginda da dursun kadroda bi kac gol atsa yeter diyodunuz. Herkesi toplayalim çer çöp. Fofana gibi adamlari bize yakistiriyosaniz ali koc vizyonu yakisir size

Ya bi git bana gelmis Mugdattan fln bashediyo.

Yillarca benim buralarda yazdigimi bilmeden konusuyon.

Yetenekten anlamak lazim.

Sen Fofanayi Mugdatla kiyasliyorsan, gidip baska spor izleyeceksin.

İzlemeden konusuyosun iste. Size boyle anlik topcular lazim. Mugdatta boyleydi degil mi o alindiginda da dursun kadroda bi kac gol atsa yeter diyodunuz. Herkesi toplayalim çer çöp. Fofana gibi adamlari bize yakistiriyosaniz ali koc vizyonu yakisir size

Adem
Şener
Ahmet Çalık
Selçuk
Ömer

gibi topçuları mevcut olan takım için Fofana'ya çöp demek de garip biraz takımdaki tüm oyuncular üst düzey olacak değil hem yedek topçu girip ortalığı karıştıracak , kısa zamanda etki yapacak , kilit açacak bak 5 tane topçu var mesela yazdım bunların hiçbiri 1 gram etki yapamaz ama Fofana yapar.

Adem
Şener
Ahmet Çalık
Selçuk
Ömer

gibi topçuları mevcut olan takım için Fofana'ya çöp demek de garip biraz takımdaki tüm oyuncular üst düzey olacak değil hem yedek topçu girip ortalığı karıştıracak , kısa zamanda etki yapacak , kilit açacak bak 5 tane topçu var mesela yazdım bunların hiçbiri 1 gram etki yapamaz ama Fofana yapar.

Farkindaysan onlar yerli. Ve olasi bir yabanci sayisi kurali icin stepne olarak alindilar. Yoksa bonservisi elinde bunlarda yetenek var alalim dursun diye kosede alinmadi.

fofananın 1 maç böyle 10 maç ortalarda olmadığını bilenler için tabiki çok izlemek önemli

neymiş çok izlemek önemli değilmiş

yok ya yetenekli diye harlemden adam getirelim

Malatya forvetleri içeri bindirmelerle defansı ceza sahasına çekip kanatları çok iyi boşaltıyorlar. 3 kere aynı şeyi yaptılar sağ kanatta dikkat ettiniz mi? Jahovic çirkef falan ama çok iyi yıpratıyor. Geriye yardım etmeyen kanatları olan takımlara büyük ceza keserler bunlar.

Orada şut çekmek yerine bindiren adama atsa fiyatını 1 milyon euro daha arttıracak Abdulkadir. Bu basit işleri yapabilenleri alıyor futbolu bilenler. Ülkenin altyapısı cidden problemli şu basit futbol gerçeklerini uygulatma konusunda.

Üst Alt