STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 20 Şubat | 19.00

Umarım Beşiktaş kazanır ve kestane gerçeklere geri döner.

Devre arasında başkanlar "Hakemlerin soyunma odasını ben basacağım." diye kovalamaca oynar.

Besiktas gol atarsa gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul gul diye bagirmay hazirim, yeterki kazansin.

quaresma gökhan gönülün kanatinda oynarsa pek etkili olacagini sanmiyorum... fener birde defans yapip kontra atak yapmayida iyi biliyor ama dedigin gibi derbi maclarinin havasi baska oluyor, seyirci avantajida besiktasta ilk golü atan baya avantajli olur...

quaresma sakat olmazsa gökan gönülü sahadan siler ;)

quaresma sakat olmazsa gökan gönülü sahadan siler ;)

Renktas hic gulecegim yoktu, Allahta seni guldursun. Feneri sevmiyorum, sende sevme. Yigidi oldur, ama hakkini ver... Formda bir Fener defansi olursa Q7 silinir... Ciliz cussesiyle yobonun, luganonun icine nasil girecek???

Fenerin defanstan tek zaafiyeti caner olabilir. Gokhani siradan bir futbolcu yaptin. Bizde olsa boyle konusmazdin. Bende Fener yensin istemiyorum ama bjkde yenmesin...

bjknin zaten sansi kalmadi... fenerin var olurlarsa dahada susmazlar artik bu yuzden istemiyorum... ama bir yandanda olmalilar. bizim baskan ne olsa feneri ornek aliyor. bakarsin bundada feneri ornek alirlar.

Sonuca gelecek olursak fener 1-0 kazanabilir aksi durumda berabere biter.

bir yanım diyor ki beşiktaş alsın bu ezikler iddasız kalsın şampiyon olamasın, ama bir yanım da diyor ki fener alsın, hatta şampiyon olsun da bizim yönetim, camia aklını başına alıp, radikal kararlar alalım, gelecek için adam akıllı işler yapalım. gerçi bu yönetimle pek mümkün görünmüyor mantıklı işler ama yönetimin değişeceğine inancım var

besiktas yenilmez. bence büyük oranda yenicek. bakın göürceksiniz. besiktasın 3 haftadır kazanamamasıda buna etken olacak..

Renktas hic gulecegim yoktu, Allahta seni guldursun. Feneri sevmiyorum, sende sevme. Yigidi oldur, ama hakkini ver... Formda bir Fener defansi olursa Q7 silinir... Ciliz cussesiyle yobonun, luganonun icine nasil girecek???

Fenerin defanstan tek zaafiyeti caner olabilir. Gokhani siradan bir futbolcu yaptin. Bizde olsa boyle konusmazdin. Bende Fener yensin istemiyorum ama bjkde yenmesin...

bjknin zaten sansi kalmadi... fenerin var olurlarsa dahada susmazlar artik bu yuzden istemiyorum... ama bir yandanda olmalilar. bizim baskan ne olsa feneri ornek aliyor. bakarsin bundada feneri ornek alirlar.

Sonuca gelecek olursak fener 1-0 kazanabilir aksi durumda berabere biter.

kardeş,fenerin o çok övdüğün stoplerini pino bile yıprattı.gökhan gönülü bence siz çok büyütüyorsunuz.karşısındaki adam gününde bir quaresma olursa yok olur gider emin ol ;) dünyanın bence şuan en iyi beki maicondur o bile gününde bir bale karşısında perişan oldu.Sen anlamsız bir şekilde fenerbahçenin kazanmasını istiyorsun bence,bizim rakibimiz fenerbahçe, beşiktaş değil. Ayrıca beşiktaş bu maçı kazanınca şampiyon olmayacak.. İnşallah farklı bir galibiyet alır beşiktaş.

kardeş,fenerin o çok övdüğün stoplerini pino bile yıprattı.gökhan gönülü bence siz çok büyütüyorsunuz.karşısındaki adam gününde bir quaresma olursa yok olur gider emin ol ;) dünyanın bence şuan en iyi beki maicondur o bile gününde bir bale karşısında perişan oldu.Sen anlamsız bir şekilde fenerbahçenin kazanmasını istiyorsun bence,bizim rakibimiz fenerbahçe, beşiktaş değil. Ayrıca beşiktaş bu maçı kazanınca şampiyon olmayacak.. İnşallah farklı bir galibiyet alır beşiktaş.

Pino yoboya karsi sadece hizli kaldi ama asla gecemedi... Bende ayni maci izledim Renktasim (F)... Yobonun cussesi ve yapisi itibariyle gecilmesi zor keza lugano... En zayif halka canerdir... Gokhani siz cok kucultuyorsunuz.

Pino yoboya karsi sadece hizli kaldi ama asla gecemedi... Bende ayni maci izledim Renktasim (F)... Yobonun cussesi ve yapisi itibariyle gecilmesi zor keza lugano... En zayif halka canerdir... Gokhani siz cok kucultuyorsunuz.

yobo ilk geldiginde evet iyiydi son 5-6 mactır bariz hatalar yapıyor..

gökhan gönül bence cok iyi futbolcu. antalyada macı kurtardı. kayseri macında dikkat ettiyseniz. abramatın pasında top zaleyataya gelirken topa dokunmasa goldü..

Gökhan gönül çok iyi topçu türkiyeden avrupaya gidecek nadir türklerden ama gününde quaresmayı durduramaz sadece 2 topuk pasında bile quaresmaya bakakalmıştı

Gökhan gönül çok iyi topçu türkiyeden avrupaya gidecek nadir türklerden ama gününde quaresmayı durduramaz sadece 2 topuk pasında bile quaresmaya bakakalmıştı

Gününde olursa tabiki iyi oynarda ne zaman gününde olacak bu Q7.Taç çizgisinin oralarda 2-3 kez çalımlasa ne olur istatistiğe dökemedikten sonra.Bu maçtada bir şey yapamazsa çok kötü bir sezon geçirmiş olacak.Bu bana göre son şansı ya atacak ya attıracak yoksa da sezon sonuna kadar eleştirilecek.

1 gol 1 asistle oynayan Q7 bu maçta bari iyi oynasa.1 gol 1 asisti hatırlatması güzel oluyor :lol:

Gününde olursa tabiki iyi oynarda ne zaman gününde olacak bu Q7.Taç çizgisinin oralarda 2-3 kez çalımlasa ne olur istatistiğe dökemedikten sonra.Bu maçtada bir şey yapamazsa çok kötü bir sezon geçirmiş olacak.Bu bana göre son şansı ya atacak ya attıracak yoksa da sezon sonuna kadar eleştirilecek.

1 gol 1 asistle oynayan Q7 bu maçta bari iyi oynasa.1 gol 1 asisti hatırlatması güzel oluyor :lol:

Niye sadece lige bakıyorsun kısıtlı düşünme

Üst Alt