STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 20 Şubat | 19.00

Arsenal Barcelonayi yener dedim.. Herkes guldu.

Kiev Bjk'ye en az 3-4 fark atar dedim. Kimse orali olmadi..

Simdi bu mac hakkinda tahminde bulunayim.. BJK 2-0 veya 2-1 kazanacak.

Bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterirmiş. :asd:

Şaka bir yana, Beşiktaş bu maçı kazanamaz bence.

Malatyaspor yenilgisinden sonra takımda birlik beraberlik duygusu arttı ve iyi yola girdi fenerbahçe dinamo kiev maçındaki hezimette malatyaspor hezimetine benziyor birlik beraberliği şimdi beşiktaş yapacak sabah birbirlerine ve yönetime söz vermişler bakalım ne olacak

Bu sene için bence bir şey bekleme artık Furkan. Beklentileriniz hayal kırıklıklarınızı arttırıyor. Söylediklerin Fenerbahçe maçında işe yarayacaktır. Ben de bu yönde düşünüyorum zaten. Kiev hezimetini affetirmenin yolu Fenerbahçe'yi yenmekten geçiyor. Ben Fenerbahçe'ye Kiev tarifesi uygulayacağınızı düşünüyorum. Ama sonrası yine aynı tas aynı hamam olur gibi.

Fenerbahçe inönüde kazanması gereken Beşiktaş maçlarını hep kazanmıştır.Tarife değişmeyecektir.Beşiktaş'ın alacağı en iyi netice beraberliktir.

Bu sene için bence bir şey bekleme artık Furkan. Beklentileriniz hayal kırıklıklarınızı arttırıyor. Söylediklerin Fenerbahçe maçında işe yarayacaktır. Ben de bu yönde düşünüyorum zaten. Kiev hezimetini affetirmenin yolu Fenerbahçe'yi yenmekten geçiyor. Ben Fenerbahçe'ye Kiev tarifesi uygulayacağınızı düşünüyorum. Ama sonrası yine aynı tas aynı hamam olur gibi.

Beklentim yok zaten üstad ben gelecek sezon sonuna kadar schustere sabredilmesini istiyorum aynı hata del bosque'de yapıldı yıldız transferi yapılınca hemen kupa bekleyen taraftarlardan değilim

Malatyaspor yenilgisinden sonra takımda birlik beraberlik duygusu arttı ve iyi yola girdi fenerbahçe dinamo kiev maçındaki hezimette malatyaspor hezimetine benziyor birlik beraberliği şimdi beşiktaş yapacak sabah birbirlerine ve yönetime söz vermişler bakalım ne olacak

söz verseler ne olacak, o kova defanstan hic bisey olmaz, ilerside daha tam takim olamadi ama gelecek sezon süper bir takim olabilir... heee bide yorgunlugu unutmayalim...

Besiktas dogru adamlarla oynarsa kazanabilir ama Fenerbahce su an icin daha avantajli gozukuyor

Yalniz Furkan ocakta pis pis gülüyordu, besiktas galatasarayin düstügü durumuna düser dedigimiz zaman, gülmekten kipirdiyamiyordu bile.

Bizim transferimizi arkadaslarin anlatip, puhahahah cekiyordu.

Yalan mi Furkan, söyle yalan mi ))))

Simdi bize takimimizin durumu 2 koyuyorsa, Furkana 5 koyuyordur. )))

Dünkü macin ardindan Furkanin yüzifadesini görmek isterdim acikcasi )))

Furkan seninle iyi anlasiriz, yanlis anlama ama gelismeler cok pis gelisti, yalan mi, sen de katiliyorsun dediklerime, yalan mi? )))

Ya, ya Furkan, ya ya.

1 ay bile gecmedi, yok yahu 1 ay gecmistir her neyse...

Ama iste ne kadar cok sey degisti degil mi.

Ya ya Furkan, ya ya. )))

Salman, beşiktaş seneyede kötü giderse dediklerin doğru çıkacak sen kendini benim yerime koyarsan yüz ifademi anlarsın zaten :)

3 mactır kazanamama ve kiev hezimeti sonunda. besiktas feneri banko yener kuponlarda bulundurun. fenerinde ahım sahım takım olmadıgı biliniyo..

Hakan Arıkan-Volkan

Ekrem-G.Gönül

Sivok-Lugano

Toraman-Yobo

İsmail-A.Santos

Quaresma-Topuz

Ernst-Selçuk

Aurelio-Emre

Guti-Alex

Simao-Dia

Almeida-Niang

BJK 4-7 FB durumu var muhtemel 11'lerde bence.

Ya, ya Furkan, ya ya.

1 ay bile gecmedi, yok yahu 1 ay gecmistir her neyse...

Ama iste ne kadar cok sey degisti degil mi.

Ya ya Furkan, ya ya. )))

Furkan kardes'in üstüne fazla gitme, yarasi büyük. Belki de daha kendine gelemedi dünkü "Dört bir yanimi hatiralar sarmis" olayindan sonra.

Hakan Arıkan-Volkan

Ekrem-G.Gönül

Sivok-Lugano

Toraman-Yobo

İsmail-A.Santos

Quaresma-Topuz

Ernst-Selçuk

Aurelio-Emre

Guti-Alex

Simao-Dia

Almeida-Niang

BJK 4-7 FB durumu var muhtemel 11'lerde bence.

guti alexten dahami iyi, güldürdün beni helal olsun bazen biseyleri yaparken isme göre degil formuna ve istatistige göre yapin :D

Selçuk ne yapar eder 1 gol atar. Nasıl Ernst'ten kötü diyorsunuz anlamam. Derbilerin adamı Selçuk.

Türkiyede iz bırakan iki adam bilirim 1-hagi 2-alex alex gutiden iyi dersem gutiye haksızlık yaparım guti 30 yaşında gelseydi 3.de guti olurdu :)

Beşiktaş'ta çöküşten kurtulmak için son şans. Eğer kaybedersek toparlanmak çok zor olur.

Fener rahat alır gibi tff maç fixtürünü iyi ayarlamış fb adına kaçırmaz bu fırsatları :)

Üst Alt