STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu

Hakemler ve Lig tv sayesinde fener 7 de 7 ile potanın içindeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Ayrıca Alex'in büyük oyuncu olduğunu iddaa eden arkadaşlar;adamın aldığı 50 trilyona karşılık ellle tutulur bir başarısı varmı onu söylesin?

Biz niye boyle taraftariz ya? Adamlar oynaya oynaya kazaniyor, hadi sansla kazansalar birsey demem ama adamlar oynuyor abi nerden baksan iyiler birde bu Alex dusmanligi nerden geliyor? Tamam rakip takimin oyuncusu ama bu kadar kor olmak cok ama cok yanlis tek basina kos koca Fenerbahceyi goturuyor. Iki dakkika oturup dusun kimler geldi kimler gecti Ilic, Carrusca, Lincoln, Elano, Misimovic birde BJK'den Ricardinho, Guti hic biri Alex kadar etkili olamadi, iste bu yuzden surunuyoruz. Diger takimlara laf sokmatansa kendi takimimiza bile bakamiyoruz. Yapmayin etmiyin ya kendimizi kucuk gosteriyoruz boyle hareketlerle

Birde bunu eklemek istiyorum biz boyle oynarsak bunlara karsi varya cok ama cok kotu fark yeriz bunu belirtmekte fayda var

tabi carlos

REAL MADRID:[15][16]

GK 13 César

RB 2 Míchel Salgado

CB 4 Fernando Hierro (c)

CB 6 Iván Helguer

LB 3 Roberto Carlos

DM 24 Claude Makélélé

RM 10 Luís Figo

LM 21 Santiago Solari

AM 5 Zinedine Zidane

CF 7 Raúl

CF 9 Fernando Morientes

guldurme adami ne demek istedigimi yukaridaki kadroya bakip anlarsin

adam sol bek klubun tarihini falan degistiremez

ama bak orda zidane var gordunmu

o degistirir

Hocam Zidane ile elbet kıyaslanamaz Carlos. Bu adamın kazandığı tüm şampiyonluklarda Zidane yoktu ama Carlos takımının en önemli 3 isminden biriydi.

Laf lafı açıyor, konumuza dönecek olursak demek istediğim herhangi bir futbolcunun bilmem kaç sene evvel bilmem hangi takımda yaptıkları bugün için kriter olamaz. Alex şu an Guti'den daha iyi futbolcudur. Belki geçmişte de daha iyiydi ama Guti'nin kariyeri tartışmaya yer bırakmıyor.

Alex saglam topcu ona birsey yok ama adam 3 sampiyonluk kazanmis+bir kere CL ceyrek finali yapmis Fenerle 8 senede, Hagi 5 senede 4 sampiyonluk 1 UEFA kupasi, bir CL çeyrek final'i bir Super kupa ve 3 tane Türkiye kupasi

Yani istedigi kadar istatistik yapsin IstatistAlex yine kupa kazanmiyacaklar bu sene ve Hagi'nin ve Prekazi'nin önüne geçemeyecek

Biz niye boyle taraftariz ya? Adamlar oynaya oynaya kazaniyor, hadi sansla kazansalar birsey demem ama adamlar oynuyor abi nerden baksan iyiler birde bu Alex dusmanligi nerden geliyor? Tamam rakip takimin oyuncusu ama bu kadar kor olmak cok ama cok yanlis tek basina kos koca Fenerbahceyi goturuyor. Iki dakkika oturup dusun kimler geldi kimler gecti Ilic, Carrusca, Lincoln, Elano, Misimovic birde BJK'den Ricardinho, Guti hic biri Alex kadar etkili olamadi, iste bu yuzden surunuyoruz. Diger takimlara laf sokmatansa kendi takimimiza bile bakamiyoruz. Yapmayin etmiyin ya kendimizi kucuk gosteriyoruz boyle hareketlerle

Birde bunu eklemek istiyorum biz boyle oynarsak bunlara karsi varya cok ama cok kotu fark yeriz bunu belirtmekte fayda var

Alex'e düşman olduğumu nerden çıkardın emin olki fenerin Alex ile sözleşme uzatmasına en çok sevinenlerden biri benim Alex o takımda kaldığı sürece takım ona oynamaya devam edecek ve başarı gelmeyecek.

Gelelim fener top oynuyor meselesine fener top filan oynamıyor fenerin üzerine giden bütün takımlar feneri darmadağın eder.

Fener maç içinde 10 dakika baskılı oynuyor sonra herkes feneri konuşuyor geçen hafta Beşiktaş fenerin üzerine gitmeye başladığı gibi 2 gol buldu 3.golü kaçırdı kırmızı kart görmeseler farkı açacaklardı.Bugün kasımpaşalı oyuncular ortasahada iki tane düzgün pas atabilseydi feneri çok zorlayacaklardı.

Ayrıca Emere'nin her maç kırmızıyı hak ettiğini tekrar tekrar söylememize gerek yok.

Alex ve diğerleri sow devam ediyor.

Helal olsun Alex. Seviyorum bu adami.

Alex çaktı bu adam bi başka

This is Alex beyler :tiphat: Ha doğru bizde daha iyileri vardı..

Sarap gibi yaslandikça daha da güzellesiyor herif...

Alex gerçekten büyük futbolcu.

bu ülkede top koşturanlar arasında Alex'den 1 kuruş bile fazla alan bir oyuncu, büyük haram yiyiyor demektir!

Alex yine atmis.Nasil bir oyuncu bu arkadas???

bu ülkede Alex'den daha fazla para edecek ne yerli, ne de yabancı oyuncu var..

O ligimizdeki Guti, Alex'in ancak kramponlarını bağlar.

...herşey ortada. Kewell'ın Premier Ligi, Guti'nin La Ligası beni alakadar etmez. Ben buradaki icraatlara.. İcraatıda geçtim, izleyene verilen keyife bakarım. Alex alayından önde, alayından...

Futbolu seven ve yiğidin hakkını yiğide veren tüm futbolsever arkadaşlara selam olsun.

onu bunu geçin volkan olmasa fenerin hali duman 2 haftadır ipten alıyor

bu macta ne oynamış. macın adamı kaleci volkan. ettigi takım son sıradaki bi takım. bu ligde kötünün iyisi sampiyon olur..

bide bu serkan arkadas fener fark atar demiş. yener desen anlıcam. GSLI gibi gösterme kendini. şu oyunuylamı fark atacakmış fener...

Alex'e düşman olduğumu nerden çıkardın emin olki fenerin Alex ile sözleşme uzatmasına en çok sevinenlerden biri benim Alex o takımda kaldığı sürece takım ona oynamaya devam edecek ve başarı gelmeyecek.

Gelelim fener top oynuyor meselesine fener top filan oynamıyor fenerin üzerine giden bütün takımlar feneri darmadağın eder.

Fener maç içinde 10 dakika baskılı oynuyor sonra herkes feneri konuşuyor geçen hafta Beşiktaş fenerin üzerine gitmeye başladığı gibi 2 gol buldu 3.golü kaçırdı kırmızı kart görmeseler farkı açacaklardı.Bugün kasımpaşalı oyuncular ortasahada iki tane düzgün pas atabilseydi feneri çok zorlayacaklardı.

Ayrıca Emere'nin her maç kırmızıyı hak ettiğini tekrar tekrar söylememize gerek yok.

Zannetmiyorum abi, BJK Fenerin ustune geldi tamam ama niye cunku Fener ilk 20dk cok basti ve 1-0 one gecince rolantiye aldi unutma'ki BJK kendi sahasinda oynuyordu maci yani ister istemez baskili oynadilar. Iddaa ediyorumki BJK o ayni oyun tarzini Kadikoy'de yada Olimpiyat stadinda oynasin ani ataklarla Fener yok kotu yapar BJK'yi. Simdi Fenerbahce iyi top oynuyormu oynuyor, her alanda herifler muhtis pres yapiyor bunu kimse inkar edemez kazma Selcuk bile Busquets gibi oynamaya basladi...Iyi'ye iyi demek gerekiyor nasil olsa Fenerbahce'nin olasiligi sampiyonlugu bizim icin cok ama cok yararli olur cunku belki bizim yonetim uyanir....

Tamam Emre bazem sacmaliyor olabilir ama her mac herife tekme tokat giriyorlar oda bir insan tabiki bir tepki gostericek

Kimse GS'li gibi gostermiyor ben sadece burda futbol konusuyorum sacma sapan iftira atma burlarda. Sahsen sen olsam cok guvenmem o maca gelince bu oyunla Fenerbahce'yi zor yener GS hatta boyle oynarsa rezil bir skorla burun buruna gelir ama olsun sonucta bu ulkede iki buyuk takim var, birisi Galatasaray biri Fenerbahce onun icin bu iki takimin avrupaya girmesi ulke puani icin cok onemli.

buraya yazıyorum emre nin başına çok kötü bir olay gelecek,,,,,,,,bir insan insanlıktan bukadar mı uzak olur.ona cezayı hakemler değil başkası verir....

Kimse GS'li gibi gostermiyor ben sadece burda futbol konusuyorum sacma sapan iftira atma burlarda. Sahsen sen olsam cok guvenmem o maca gelince bu oyunla Fenerbahce'yi zor yener GS hatta boyle oynarsa rezil bir skorla burun buruna gelir ama olsun sonucta bu ulkede iki buyuk takim var, birisi Galatasaray biri Fenerbahce onun icin bu iki takimin avrupaya girmesi ulke puani icin cok onemli.

sen fenerlimisin GS LIMI? bende yener demedim gs. şu macta övmüssün feneride. macın adamı kaleci volkan. onuda söyliyim.

sen fenerlimisin GS LIMI? bende yener demedim gs. şu macta övmüssün feneride. macın adamı kaleci volkan. onuda söyliyim.

Hangi takimi tuttuğumu söylememe gerek yok çünkü saçma sapan laflar söylenir üstelik ben burda kimseye övmeye gelmedim sadece görüşümü iletmeye burdayim, Volkan çok ama çok önemli bir penaltı kurtardı ve macı fenerbahcenin lehine çevirdi... Ama macın adamı olarak görmüyorum şahsen bana sorarsanız maçına adamı Selçuk çok iyi mac çıkarttı anlamadım gitti bu performans nerden geliyor halen anlamış degilim

Hangi takimi tuttuğumu söylememe gerek yok çünkü saçma sapan laflar söylenir üstelik ben burda kimseye övmeye gelmedim sadece görüşümü iletmeye burdayim, Volkan çok ama çok önemli bir penaltı kurtardı ve macı fenerbahcenin lehine çevirdi... Ama macın adamı olarak görmüyorum şahsen bana sorarsanız maçına adamı Selçuk çok iyi mac çıkarttı anlamadım gitti bu performans nerden geliyor halen anlamış degilim

Profiline baktım Hiçsporluymuşsun.

Profiline baktım Hiçsporluymuşsun.

Tabi'ki bir takımı tutuyorum ama sonuçta hepimiz futbolu seviyoruz onun için burdayim şimdi takım yazsam ha BJK ha İBB tepki göreceğim ve gereksiz olarak onun için Hiç yazdım :) futbol konuşalım renkler başka zamana kalsin

Üst Alt