STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu

emrebelöz de suç yok bak milli maçta nasıl attılar adamı. Bizim korkak eyyamcı hakem sürüsüne yazıklar olsun. Hakemler biraz cesaretli olsa şimdiye emre 3-4 defa kırmızı kart görürdü..

Tabi'ki bir takımı tutuyorum ama sonuçta hepimiz futbolu seviyoruz onun için burdayim şimdi takım yazsam ha BJK ha İBB tepki göreceğim ve gereksiz olarak onun için Hiç yazdım :) futbol konuşalım renkler başka zamana kalsin

Tırsma Serkan din kardeşiyiz. Rahat ol. civcivim de.

emrebelöz de suç yok bak milli maçta nasıl attılar adamı. Bizim korkak eyyamcı hakem sürüsüne yazıklar olsun. Hakemler biraz cesaretli olsa şimdiye emre 3-4 defa kırmızı kart görürdü..

O kadar lanet bir takım işte. Lugano'su ayrı bir olay. bilica'yı artık "Medya" kurtarsın yasalardan...

Tırsma Serkan din kardeşiyiz. Rahat ol. civcivim de.

Kimse tirsmiyor abi ne demek :) sadece futbol konusalim ben zaten Turgutlusporu tutuyorum :D

O kadar lanet bir takım işte. Lugano'su ayrı bir olay. bilica'yı artık "Medya" kurtarsın yasalardan...

Bilica :) hapise yol gorundu galiba :D ne cins bir adam ya gercekten yuruyen bomba

Kimse tirsmiyor abi ne demek :) sadece futbol konusalim ben zaten Turgutlusporu tutuyorum :D

Bilica :) hapise yol gorundu galiba :D ne cins bir adam ya gercekten yuruyen bomba

Bırak şimdi Turgutluspor'u

:)

Kaçıncı ligdeler hala Ege bölgesi gruplarda mı :) ahahah güzel salladın yalnız 1-2 maçını izledim onların :) Canlı hemde.

Üst Alt