STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Fenerbahçe 1-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | İlk Yarı

Volkan hiçbir zaman kalecilik tekniği bakımından hatalı gol yemedi. Hatalı gol yemek başka kaleci bulamayıp 5 dk kalede dur be hacı demek başka. Ufuk şutlara geri doğru yatan bir adam neyini anlatıcaz yine?

[video=youtube;-Xkqp6wwY_M]https://www.youtube.com/watch?v=-Xkqp6wwY_M&feature=related[/video]

ya beni üzen *****in şuanki başarılı sonuçları değil millet korkardı hiç değilse bizden şimdi herkes bir anadolu klübüyle oynarmış gibi yenmek için çıkıyor bizle sahaya ve yeniyorda

Cevap: STSL H:23 | Fenerbahçe 1-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Devre

Bazi arkadas sezarin hakkini verirken abartiyor... Alex yillardir Fener'de tek bir sampiyonlugu var, iki sene kaldi, onunda bir sampiyonlugu var... Iyi futbolcu, sadece iyi... Ligimizde daha iyisi var, Guti Hernandez...

Çok komiksin yahu. Futbolcuları kaldırdıkları kupalarlamı değerlendircez her zaman. Etrafındaki adamların kalitesinden kaynaklanıyo olamazmı ? Totti de yıllardır şampiyonluk kazanamıyor Romada küçük futbolcumu Totti ? Batistuta kariyerinde 1 kere şampiyonluk yaşadı sadece küçük futbolcumuydu ?

Çok komiksin yahu. Futbolcuları kaldırdıkları kupalarlamı değerlendircez her zaman. Etrafındaki adamların kalitesinden kaynaklanıyo olamazmı ? Totti de yıllardır şampiyonluk kazanamıyor Romada küçük futbolcumu Totti ? Batistuta kariyerinde 1 kere şampiyonluk yaşadı sadece küçük futbolcumuydu ?

maradona'nın barça macerasını da listeye ekleyebilirim. şurda maradona "futbolcu" değildi dicek adam forumdan hesabını önce silsin lütfen.

Volkan hiçbir zaman kalecilik tekniği bakımından hatalı gol yemedi. Hatalı gol yemek başka kaleci bulamayıp 5 dk kalede dur be hacı demek başka. Ufuk şutlara geri doğru yatan bir adam neyini anlatıcaz yine?

sevilla maçlarıda vardı o uzaktan aldığı 2 şutuda unuttunuz ama bir gerçek var adam kendini geliştirdi çok iyi şuanda

Totti büyük futbolcu, ondan daha büyükleri de oldugu için Italya'da kupa kaldiramiyor..

Demekki Türkiye'de Alex'ten futbolu daha iyi bilen daha iyi oynayan futbolcular var ki, Alex'in 6 yilda kazandigi kupa sayisini tek bir parmakla gösterebiliyorum :) Bir tane de süper kupa kazanmisti ama kupa yerine koyan pek yok :)

[video]https://www.vidivodo.com/122895/sevilla-_-fenerbahce-1-_-0[/video]

Hepiniz sacmaliyorsunuz :) Bir futbolcu tek basina bir cok seyi yapar. Ama digerlerinde o ruh yoksa daha neye yarar. :)...

Totti büyük futbolcu, ondan daha büyükleri de oldugu için Italya'da kupa kaldiramiyor..

Demekki Türkiye'de Alex'ten futbolu daha iyi bilen daha iyi oynayan futbolcular var ki, Alex'in 6 yilda kazandigi kupa sayisini tek bir parmakla gösterebiliyorum :) Bir tane de süper kupa kazanmisti ama kupa yerine koyan pek yok :)

Yahu konuştukça batıyorsun. Birincisi kere 2 şampiyonluk yaşadı fb Alex le 1 şampiyonluk değil önce git öğren sonra konuş. Takımları 1 futbolcumu şampiyon yapıyor ? Yanında oynayan futbolcular ne bok yiyo ozaman. Ronaldo da Real Madridde 2. senesi yine şampiyon olamayacaklar o zaman Ronaldo da kötü. Batistuta örneğini verdim oynadığı dönemin en büyük golcüsüydü 1 kere şampiyonluk yaşadı hayatında o da 2000 - 2001 sezonu Totti ile birlikte oynarken Romada. Kaka da İtalyanın en iyi 10 numarasıyken şampiyonluk yaşayamadı Kakada büyük futbolcu değil doğru. Lincoln Alexten iyidir diyen bi adamla futbol konuşmakla en büyük hatayı ben yapıyorum zaten biri şov futbolcusu karaktersizin önde gideni diğeri sahada işini yapıyor zaten

Hala Volkan ın Ülkemizin en iyi kalecisi olduğunu kabullenemiyoruz.Tamam Volkan hatalı goller yedi.Hatalı gol yemeyen kaleci gösterin bana yok.Kabullenin Volkan iyi kaleci

Sağbekteki Özgür e bakın birde bizim sağbeklere bakın.Adamda çok iyi top becerisi var

bu rüştü barcelonaya gittiyse ben volkan'a iyi derim arkadaş :)

[video=youtube;l98wFgXgSkY]https://www.youtube.com/watch?v=l98wFgXgSkY[/video]

sevilla maçlarıda vardı o uzaktan aldığı 2 şutuda unuttunuz ama bir gerçek var adam kendini geliştirdi çok iyi şuanda

Schalke macini unutma renktas :) Kuranyi kaleye gittiginde kalede kimse yoktu :D

Schalke maçında yediği golün kalecilik tekniği ile alakası yok. Hatalı gol yemekle aynı şey değil. Hatalı gol yediği dersen herkesin 100 tane golü çıkar ortaya Buffonun bile. Volkan yediği golleri konsantrasyon eksikliğinden, kendine aşırı güvenmekten yedi. Sevilla maçında ki golleri söylerseniz tamam o gollerde teknik hatası vardır derim ama o zaman çoktan olmuştu adam yine ya oyunun içindeki baskıdan yedi o golleri desem %50 doğru olur. Ufuk apayrı bi konu. Bulun kalecilik tekniği iyi adam kaleye koyun her sezon hatalı goller yesin sesini çıkarmaz kimse. Fener taraftarı Volkana söverken bu adam kalecilik bilmiyor diye sövmedi jölesine vs zart zurt laf ettiler. Biz Ufuğa kalecilik bilmiyor diye kızdık. Aradaki nüansları kaçırmayalım.

Yahu konuştukça batıyorsun. Birincisi kere 2 şampiyonluk yaşadı fb Alex le 1 şampiyonluk değil önce git öğren sonra konuş. Takımları 1 futbolcumu şampiyon yapıyor ?

Forumun adi "GSCIMBOM".. Burasi kahvehane degil, bu üslupla konusamazsiniz :)... Evet, 2005'te aldiklari sampiyonluk hatirimdan kaçmis, hatirlattigin için tesekkürler.. Alex iyi futbolcu ama ligimize daha iyileri geldi ve su an hala oynayanlar var, abartmayin bu kadar.. Tapacaksiniz diye korkuyorum :)

Forumun adi "GSCIMBOM".. Burasi kahvehane degil, bu üslupla konusamazsiniz :)... Evet, 2005'te aldiklari sampiyonluk hatirimdan kaçmis, hatirlattigin için tesekkürler.. Alex iyi futbolcu ama ligimize daha iyileri geldi ve su an hala oynayanlar var, abartmayin bu kadar.. Tapacaksiniz diye korkuyorum :)

Ligimize Hagi ve Alex harici iyileri gelmedi.

Guti Realde basarilar kazanirken Yaninda yildizlar vardi.

Alex tek ;)

Üst Alt