STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | İlk Yarı | Spormax

Nesi art niyetmis ?? Maci izlememesin bile ama böyle sacma sapan yorumlar yapiyorsun.

Macta hatta Es-ES'li taraftarlar sampiyon Fb diye bagiriyorlardi. Ben buna art niyet derim iste.

Bende sana diyorum ki iki maci da tekrar izle. Bir macta ailecek hücum ederken öbür macta niye 10 adamla defans yapiyorsun. Fb'ye karsi puana muhtac degilmiydin ?? O zaman niye kapanmadin ?? Niye acik oynadin ?? Sonra da birden bire TS'ye karsi puana muhtac mi oldun ve kapandin ??

Ben senin macla ilgili yorumlarina laf etmedim ,ancak bir insana hic bir sey bilmeden yorum yaparak serefsiz diyemezsin ,kastettigim budur. Hukuken suc isliyorsun , kimsenn haysiyeti serefi ile ilgili yorum yapma hakkimiz yok , ne senin ne benim , ne fenerlinin ne bjklinin.. Eskisehir taraftarinin bagirmasi kendilerini baglar , diger yandan 2 maci da izledim. fb ye yenilmeleri , ustelik de 1-0 one gecmelerine ragmen , aglaya aglaya 30 uncu dk da oyundan cikan ve yenilen 2 golde acik hatasi bulunan siyahi oyuncunun hatalarinin sonucuydu. Ustelik mac 2-1 iken takriben 80 li dakikalarda bir kafa vuruslari direkten dondu. Trabzon macinda ise mac 0-0 gidiyordu , golu atan galip gelecekti , haliyle kadrosu ts ye gore gucsuz bir takimin savunmayi on planda tutarak kontratak oyunu benimsemesi (ve bunun sonucunda senin de kabul ettigin uzere) ve daha cok pozisyon bulmasi gayet normal bir durum.

Bunlari soylerken hem davranis hem tarz hem de tavirlari acisindan hic bir ovguye degmeyecek bir adam olduguna inandigim bir bulentten bahsediyoruz. Ancak 1 maci oyle oynadi oteki maci boyle oynadi diye hic bir somut gerekceye dayandirmadan insanlari karalama sucuna istirak olmayin. Unutmayin ki malesef kere malesef o fb denen guruh ligin ikinci yarisinin 14 macinda 13 galibiyet 1 beraberlik aldi . Bizim de hosumuza gitmiyor bu , ama sacmalamanin da alemi yok

Cevap: STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu

kim takar cakarla toroglunu:) bu arada penaltı pozisyonu dısarda ama faul var kırmızı dogru.. gecen hafta olmayan elle mac döndü bucada onun icin takma sen..

Zaten taraf olmayan bir bakis acisi ile degerlendirince hem fb hem ts o kadar cok destek aldilar ki birbirlerine soyleyecek sozleri yok , digerlerinin onlara soyleyecekleri soz cok. Ben cuneyt cakir gibi bi hakemin yaptigi butun hatalari anlarim ama ts li oyuncuya son adamdan cikartamadigi karti anlamiyorum. Cekinecegi bir sey de yok , mac 3-0 , ayni pozisyonda antepli adami atabilmissin ,neden ts liyi de atmiyosun. Hem fb lileri konusturuyosun , hem ts ye yol veriyosun.

Cevap: STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu

İbrahim Kızıl denen herif, neden yırtınıyor penaltı da penaltı diye? Yenseydi Trabzon'u CL'ye mi gidecekti, yoksa şampiyon mu olacaktı? Aynı hak yemeler Fenerbahçe maçında da oldu, niye gram ses çıkaramadı? Geçin abi bu işleri, kısaca biz ''Aziz'in köpeğiyiz'' diyin olsun bitsin.

Üst Alt