STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | İkinci Yarı | Spormax

Bi fenerli çıkıp ''antepte yattı, siz hepiniz biz tek'' derse söverim söyliyim. facebook'da ötmeye başladılar çünkü. Ulan denyolar öyle bir şey yok. Ama harbiden olsa bile suçu kendinizde arayın. Küfür ediyorum şuan içimden.

Cevap: STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | İkinci Yarı | Spormax

İbb çok ama çok net kaçırdı

Sezonun en rahat en temposuz Antep'i bu maça denk geldi , tesadüf mü acaba :D

Bi fenerli çıkıp ''antepte yattı, siz hepiniz biz tek'' derse söverim söyliyim. facebook'da ötmeye başladılar çünkü. Ulan denyolar öyle bir şey yok. Ama harbiden olsa bile suçu kendinizde arayın. Küfür ediyorum şuan içimden.

İçini dök kardeş dıştan küfür et :)

Stressiz maç alacaklar ilk defa

[video=youtube;DmzzEVSc3ck]https://www.youtube.com/watch?v=DmzzEVSc3ck[/video]

TS şampiyonluğu Geçen hafta bıraktı arkadaşlar 10 atsada fark etmez artık

Cevap: STSL H:31 | Trabzonspor 3-0 Gaziantepspor | 1 Mayıs | Maç Sonucu

Şenol hoca umutta ısrarcı olmasa idi şampiyonluğu kazanmışlardı lakin fenerin şampiyonluğu 82 puanla garanti artık ama yirmi dakka izledim güzel futbol vardı bu akşam

Neyse önemli olan bu haftayı sağ salim atlatmalarıydı en zor hafta bu haftaydı bundan sonrasına Allah yardımcıları olsun yanlarında olsun.

Rıdvan Daniyi atması yanlış Girayı atmaması yanlış penaltı penaltı değil.

Rıdvan Daniyi atması yanlış Girayı atmaması yanlış penaltı penaltı değil.

Arkadaşlar. şu Rıdvanı seyretmeyin şahsen ben artık seyretmiyorum. Herif resmen at gözlüğü takmış. reytingleri düşerse belki seneye bırakırlar bu şerefsizi.

Üst Alt