STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 14 Ağustos | 20.00

İlk 5 haftanın zorluğunda, önemli bir başlangıç olacak Sivas deplasmanı. Belinize kuvvet aslanlar.

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 14 Ağustos | 20.00

---------------Aykut------------------

Sabri-----Neill-------Ali-----------Hakan(Çağlar)

----------Cana------Sarp-----------

Serdar---------Arda--------------Kewell

---------------Batdal------------------

Bence beraberlik iyi sonuç. Bu oyunla onu da almak zor olacaktır.

Beni ilk 5 hafta çok ama çok korkutuyor.Haydi hayırlısı.

Bence bu maçta puan kaybı yaşamamız kuvvetle muhtemel zaten ilk 4 yada 5 hafta Gs'nin korkunç.Bu dönemi nasıl atlatacağız merak ediyorum.Ek olarak transferler çok ama çok geç kaldı.Ben play-off turunda Karparty ile oynanacak maçlardan dahi korkuyorum.

Size çok karamsar gibi gelebilir ama takımdaki durum ''aynı tas aynı hamam''dan başka bişiy değil.[/QUOTE

zorlu süreci atlatırız.

Yenilirsek hic sasirmam ama ben yinede bir beraberlik bekliyorum.

Su an gecen sezona göre cok daha gücsüz bir kadromuz var malesef.

defans yine saçma sapan işlere imza atmassa bu takıma arda ve kewell yeter diyorum

arkadaş benim bildiğim transfer takımı güçlendirmek için yapılır, şu an acayip kötü bir ortasahamız var. Bu orta sahaya karşı süper ligdeki herhangi bir takım çok rahat üstünlük sağlayabilir, çünkü arda ve kewell ı durdurmak demek Galatasaray ı durdurmak demek bu kadroda. Ofk maçında attığımız gibi duran toptan veya rakip defansın hatasından bir iki gol atabilirsek gollü beraberlik alabiliriz, çünkü bu takımda organize olup gol atabilecek bir durum göremiyorum malesef. Bir senedir eksik olan bölgemiz orta sahaya hala bir transfer yapılmadıysa malesef kimse suçu taraftarda aramasın.

---------------Aykut--------------------

Sabri-------Neill------Servet-------Hakan

----------------Cana-------------------

----------Ayhan/Mustafa---------------

---------------Arda--------------------

--Serdar-----------------------Kewell--

---------------Baros------------------

Yeni serzon yeni umutlar ama kalede hala Aykut, ortasaha hala Baris-Sarp-Ayhandan kurulu.

---------------Aykut--------------------

Sabri-------Ali--------Neill-----Çağlar

----------------Cana-------------------

----------Ayhan----E. Çolak---------------

-----------------------------------------

--Arda-----------------------Kewell--

---------------Baros------------------

Elimizde ki en iyi kadro bence bu, en azından orta sahada yanı başındakine pas atmayı bilen oyuncular var. Fakat 3 yada 4 değişiklik olacağını düşünüyorum yazdığım kadrodan.

Bu maç rahat geçerde ilerisi hakkında umutlu değiliz :(

Sivas da Barcelona'ymış mübarek ya berabere ya yeniliriz yazıyorlar.

Sivas da Mersin İdman Yurdu'ymuş 3 atarız 4 atarızlar.

Üst Alt