STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 14 Ağustos | 20.00

svscimbom.jpg

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 14 Ağustos | 20.00

Maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu inşallah iyi yönetir. (Ön yargı değil temennidir :))

Umarım şans yanımızda olur veya 3 puanla başlarız ama umutsuzum biraz. Kötü bir sonuç alırsak bunun tek sorumlusu yönetimdir.

3-1 kazanırız. İlk lig maçlarımıza iyi adapte oluyoruz. İlk 4 haftadaki en kolay rakibimiz de Sivasspor diyebilirim. Yeni aldıkları forvet Giresunspor'daydı sanırım garip bir adam ters goller atabiliyor ona dikkat etmemiz lazım. Ceyhun bir kaç pozisyonda istediklerini yapamazsa zaten oyundan kopacaktır. Defansları çok zayıf ve ağır geliyor bana. Maça Batdal ya da Kewell ile başlayacağız yüksek ihtimal, eğer rakip savunmayı yorarsak son 30 dakikada Baros'un girmesini büyük bir avantaj olarak kullanabiliriz. Ne kadar orta sahamız yetenek olarak zayıf olsa da savaşçılık anlamında daha iyi bir orta sahaya sahibiz.

Rijkaard yüksek ihtimal Sarp'a OFK maçındaki gibi önde pres uygulatacaktır. Bu konuda Mehmet Nas ve Keita çok soğukkanlı oyuncular değiller, bu yüzden o bölgede kapabileceğimiz toplar bize büyük bir artı kazandırabilir. Orta üçlüde yüksek ihtimalle, Cana, Sarp, Ayhan üçlüsüyle çıkacağımızı düşünürsek bu adamlardan en az birinin ceza sahasına olabildiğince girmesi gerekiyor keza Serdar bu konuda çok zayıf. Kewell'ı ilerde oynayacak diye düşünürsek Arda ile Kewell'a bel bağlamak bizi pozisyon açısından büyük sıkıntıya sokabilir. Bu nedenle olabildiğince öne oynamalıyız ve takımın boyunu kısa tutmalıyız. Daha çok mücadeleye dayalı bir maç olacaktır, bu nedenle bizi bir adım önde görüyorum ve dediğim gibi 3-1 lik bir skorla kazanacağımızı düşünüyorum.

---------------Aykut--------------------

Serkan-------Gökhan------Servet-------Çağlar

----------------Mustafa-------------------

-------------Ayhan--Barış---------------

---------------------------------------

--Serdar-----------------------Arda--

---------------Batdal------------------

yapılmayan transferlerden sonra bu kadro yakışır heralde bu maça.

Bu maçta puan kaybederiz ve transferler ondan sonra gelir.

3-1 kazanırız falan diyenlere gülmek istiyorum. Bu maçta berabere kalırsak iyidir. Bizim takım garanti 1-2 gol yiyecek bu defans anlayışı ve kaleciyle. Kim gol atacak. Arda milli maçta çok efor sarfetti oda etkisiz kalırsa, Barosta hazır olmadığından tüm yük Kewella biner. Oda nereye kadar. 1-1 yada 2-1 sivas galibiyeti bekliyorum.

Tek şansımız Sivasın eski gücünde olmaması olur.

uA özel organizasyonla gidiyor Sivas'a. Haydi bakalım.

Hic zorlanmadan yeneriz,Mustafa Sarp,Ayhan ve Baris özbekin ikisi oynayacak büyük ihtimal ama problem olmaz.

Arda, Kewell, Neill,Cana garanti oynuyorlar. Baros sonradan girer büyük ihtimal. Bu oyuncular yeter Sivas'a.

3-1 kazanırız falan diyenlere gülmek istiyorum. Bu maçta berabere kalırsak iyidir. Bizim takım garanti 1-2 gol yiyecek bu defans anlayışı ve kaleciyle. Kim gol atacak. Arda milli maçta çok efor sarfetti oda etkisiz kalırsa, Barosta hazır olmadığından tüm yük Kewella biner. Oda nereye kadar. 1-1 yada 2-1 sivas galibiyeti bekliyorum.

Tek şansımız Sivasın eski gücünde olmaması olur.

Ne demek berabaere kalsak iyidir?Galatasaray futbolcularini kücümseyicegine kendi futbol bilgini sorgula.futbolda tabiki her sonuc vardir ama Galatasarayli Sivas beraberline iyidir demez,rahat ol,rahat yenecegiz.

---------------Aykut--------------------

Serkan-------Gökhan------Servet-------Çağlar

----------------Mustafa-------------------

-------------Ayhan--Barış---------------

---------------------------------------

--Serdar-----------------------Arda--

---------------Batdal------------------

yapılmayan transferlerden sonra bu kadro yakışır heralde bu maça.

bu kadroyla oynamiyacagimizi sende biliyorsun,sallama.

en az 2-3 gol atariz.. kac yeriz bilmiyorum :p

Ne demek berabaere kalsak iyidir?Galatasaray futbolcularini kücümseyicegine kendi futbol bilgini sorgula.futbolda tabiki her sonuc vardir ama Galatasarayli Sivas beraberline iyidir demez,rahat ol,rahat yenecegiz.

Asıl sen polyannacılık yapma. Sivası son 6 senede 1 kere yenmişsin, öyle elini kolunu sallayarak kazandığın bir deplasman değil bu 1, oda şampiyon olduğun sene. Orduspor ayarındaki belgradı zar zor yenmişsin skora bakma 5 atmışsın ama top falan oynamamışsın bu 2. Maçtan sonra görüşecez bu maçı kazansak bile senin dediğin gibi kolay kazanamayız bu 3. Futbol bilgim senden az değildir bu 4. Galatasarayı küçümsemiyorum aksine şu anda olduğundan çok daha güçlü olmasını istiyorum. İstenilen transferlerin hiçbiri yapılmamış orta saha Allah'a emanet. Forvette genç M.Batdal dan başka alternatifin yok. Lig eskisi gibi kolay değil her sene daha çok zorlaşıyor. Eğer Sivas eski sivas olsa hiç düşünmeden Sivas yener derdim ama onların durumunu bilmiyoruz. Bizim takım geçen seneki gücünden dahada kaybetti o halde nasıl rahat olayım nasıl kanacağımıza emin olayım.

Aykut

Ali Turan-Neill-Servet-Hakan

Cana-----Barış

Mustafa

Serdar----------Arda

Kewell

Aykut yerine Ufuk olsa daha iyi olur.

Kewell forvette iyi oynar.

Ben olsam Ayhan'ı oynatırım Barış'ın yerine.

Mustafa Sarp'ın yerine de Emre Çolak'ı.

---------------Ufuk--------------------

Ali T.---Neill------Servet----Hakan

----------Cana---M.Sarp-------------

Serdar-------Arda-----------Kewell

-------------Batdal------------------

Rijkaard Belgrad maçının 11 i ile başlayacaktır. Ancak Sabri iyileşemezse Ali Turanla da başlayabilir.

Üst Alt