STSL Tahmin Yarışması'nda Şampiyon Emir Namlı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL Tahmin Yarışması'nda Şampiyon Emir Namlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Başlığı

Geçen hafta 20 ve üzerinde puan alan yalnızca 2 kişi varken bu hafta 15 kişi var :D Tebrikler GSC :tiphat:

Ben 10 haftanın 8inde 20 puan almışım ona baktım biraz önce sabitlemişim resmen :D

Bu arada Sami Toprak 28 puan alarak bir hafta alınan en yüksek puanı yaptı :tiphat:

çaktırmadan Sami Toprağın 28 puanla benim 20 puanı yer değiştirsene :D

Şaka bir yana tebrikler Sami ve sanada tebrikler Sercan.

Not: 1. hafta maçlarını kaçırmıştım , eğer oynasaydım tüm maçların skorunu bilerek 45 hadi bilemedin 41 hiç olmadı 30-35 puan alırdım :D bu puanların ilave edilmesini talep ediyorum :D :D :D

çaktırmadan Sami Toprağın 28 puanla benim 20 puanı yer değiştirsene :D

Şaka bir yana tebrikler Sami ve sanada tebrikler Sercan.

Not: 1. hafta maçlarını kaçırmıştım , eğer oynasaydım tüm maçların skorunu bilerek 45 hadi bilemedin 41 hiç olmadı 30-35 puan alırdım :D bu puanların ilave edilmesini talep ediyorum :D :D :D

:asd: O kadar da değil abi 30-35i daha kimse alamadı işte en fazla Sami aldı şimdiye kadar :D

Bu arada Sami sadece Gençlerbirliği-Manisa maçını bilememiş eğer 5 tllik iddaa oynasaydı 600 tl kazanacaktı :eek: :D

:asd: O kadar da değil abi 30-35i daha kimse alamadı işte en fazla Sami aldı şimdiye kadar :D

Bu arada Sami sadece Gençlerbirliği-Manisa maçını bilememiş eğer 5 tllik iddaa oynasaydı 600 tl kazanacaktı :eek: :D

bundan sonra Sami'nin takipçisiyiz :D yazdığı sonuçlara göre bir kaç kombinasyonla 2-3 kupon çıkartılabilir , tutan kupon başına Sami'ye %10 komisyon veririm :D

9.Hafta 29 puan

10.Hafta 23 puan almışım.. Fena değil yine 20'nin üstünde alıyorum herhafta.

ne yapmışım ben öyle ya.ayrıca ilk 4 hafta yoktum.olsaydım varya kesin liderdim:D rekorbende.kıran çıkacakmı bakalım bu rekoru.bir ara aklıma şöyle bir yazmak gelmişti,bu skor tahmini oynayanlar eğerki bütün maçları bilipte iddaa oynamazsa keşke oynasaydım diye hayıflanarak psikolojik sorun yaşayabilir diye.yazacaktım vazgeçtim.bak benim başıma geldi olay:D oynAsaydım ne güzel 600 cepteydi.

ne yapmışım ben öyle ya.ayrıca ilk 4 hafta yoktum.olsaydım varya kesin liderdim:D rekorbende.kıran çıkacakmı bakalım bu rekoru.bir ara aklıma şöyle bir yazmak gelmişti,bu skor tahmini oynayanlar eğerki bütün maçları bilipte iddaa oynamazsa keşke oynasaydım diye hayıflanarak psikolojik sorun yaşayabilir diye.yazacaktım vazgeçtim.bak benim başıma geldi olay:D oynAsaydım ne güzel 600 cepteydi.

Hatta 10 tllik oynasaydın 1200 lira :eek: uff :D

Tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum :D

başarılı tahminlerde bulun ki, kupon yapalım cebimiz para dolsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt