Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"

Aynı durumda fenerbahçe olsaydı ortalığı yıkmıştı. Bizimkiler de sert açıklama yapacaklarına hala sırıtarak resmi teklif yok diyorlar. Ulan nefret ettim ya futboldan bunlar yüzünden..

Sen çık Fenerbahçe taraftarı gibi yak yık ortalığı önce ondan sonra yönetimden dik duruş bekle, taraftar olarak pıstığımız sürece bi halt yapamaz yönetim, Fener yönetiminin o taraftarı olmasa görürdüm ben dik duruşlarını

Beyler, kendimizi alıştıralım. Bu güç karşısında Ne Aysal ne de başkası durabilir. Kimseyi suçlamanın anlamı yok. Yapılması gereken minimum zararla atlatmak (yüksek kira, devletten ek destek vs.). Bırakın kullanım hakkını, orasının tapusu bizim olsa bile bu güç karşısında kimse duramaz. Valla gidip metro tünellerini betonla doldururlar!

Beyler, kendimizi alıştıralım. Bu güç karşısında Ne Aysal ne de başkası durabilir. Kimseyi suçlamanın anlamı yok. Yapılması gereken minimum zararla atlatmak (yüksek kira, devletten ek destek vs.). Bırakın kullanım hakkını, orasının tapusu bizim olsa bile bu güç karşısında kimse duramaz. Valla gidip metro tünellerini betonla doldururlar!

Gaz bile verirler taraftar metrodayken beklerim yani artık herşeyi ben bunlardan

Yaparlar mı yaparlar... Depreme dayanıklı değilmiş diye rapor bile çıkarıp stadı tamamen kapatırlar.

FUUU.png

Hep tüpçünün işi bunlar aslına bakarsak.Aynı şike sürecinde ki gibi tüpçü-iktidar ile meydan okuyorlar resmen.

Yapılan sözleşmeyi merak ediyorum.GSGM istedikten sonra Bjk orda oynayabilir mi yoksa oynayamaz mı? Eğer bizim lehimize bir sözleşme varsa,katiyen oynayamazlar.Yok eğer Adnan Polat zamanın da yapılan sözleşme de devlet lehine bir sözleşme varsa yandığımız gündür.

olm ben diyorum GS olarak bundesliga'ya falan basvuralım.

Sen çık Fenerbahçe taraftarı gibi yak yık ortalığı önce ondan sonra yönetimden dik duruş bekle, taraftar olarak pıstığımız sürece bi halt yapamaz yönetim, Fener yönetiminin o taraftarı olmasa görürdüm ben dik duruşlarını

İyi de fenerbahçe taraftarının o hareketlerinin kaynağı yıllardır yönetimlerinin izlediği saldırgan ve dayıvari politikalar..

Bizim taraftarlar bırak saldırmayı, yürüyüş yapsa yönetimden hemen sağduyu, barış, kardeşlik mesajları gelir. Yok geleneklerimize ahlakımıza aykırı denir. Böyle diye diye şike sürecinde resmen puanımız silindi, suçsuzken suçlu duruma düştük. Bunlara sebep taraftar dersen ben sana gülerim.

Aslında Bjk'nin tutumu da tuhaf.Alenen adam sana diyor ki gelme.Bune yüzsüzlük böyle.Fenerbahçe'ye sallıyoruz ama Fenerliler bu Bjkliler den daha onurlu.

Padişahın biri, koyduğu yüksek vergilere halkın hiç tepki vermemesine kızar olmuş. Vezirlerine, "Filanca yerdeki şehre gidin. Oradaki köprünün başına bir adam koyun. Geçen herkesten 1 akçe alsın." demiş. Vezirler padişahın dediğini yapmış. Şehir halkından ses seda çıkmamış. Padişah bunun üzerine kızarak, "Köprüden çıkandan da 1 akçe alınsın" demiş. Vezirler emri yerine getirmişler. Yine bir tepki gelmemiş, buna çok kızan padişah hemen emir vermiş: "Köprünün ortasına bir adam dikilsin. Geçen herkese on sopa vursun" demiş.

Emir yerine getirilmiş. Halktan yine tık yok. İyice küplere binen Padişah, tüm şehir halkını meydana toplayıp hiddetle haykırmış: "Bre mendeburlar. Hiç mi şikâyetiniz yoktur benim devletimden. Niye böyle susup durursunuz?" Kalabalıktan çıt çıkmamış. Daha da kızan Padişah: "Eğer tek bir şikâyetiniz bile yoksa hepinizin kellesini uçuracağım ona göre" demiş. Bunun üzerine biri elini kaldırmış:

* Padişahım şu bizim şehrin tek köprüsü var ya...

* Evet biliyorum o köprüyü. Yoksa geçiş parası mı çok geldi?

* Yok padişahım o değil de şu köprünün ortasında duran adam var ya...

* O adamdan mı şikâyetiniz var. İstemiyor musunuz o adamı?

* Yok padişahım. Tek bir adam olduğu için kuyruk oluyor. Birkaç adam daha koysanız da çok beklemesek.

Türk halkını bu duruma soktular işte kusura bakmayın ama taraftar olarakta bu olaya sosyal medya dışında tepki bile gösteremiyoruz.Aslında forum yetkilileri ön ayak olsa da Arena'da bir protesto yapsak kötü mü olur?En azından yönetime sesimizi duyururuz.

bir ülkenin bakanının böyle bir açıklama yapması mümkün değil. siyasetten zerre anlamam ve ilgilenmem ama böyle birşey olmuş olamaz

Aslında Bjk'nin tutumu da tuhaf.Alenen adam sana diyor ki gelme.Bune yüzsüzlük böyle.Fenerbahçe'ye sallıyoruz ama Fenerliler bu Bjkliler den daha onurlu.

Neden istiyorlar? 55 Milyon Euro gelir var Arena´da. 2 yil oynasa 100 Milyon para kazanacak. Rahatlayacaklar. Adamlar dandik statlarindan 10 Milyon anca kazaniyordur.

Eger Adnan Polat protokolü degistirdiyse, haklarimizi sartlara bagladiysa yaziklar olsun.

Eger yönetim, hakkimiz oldugu halde emire boyun egiyorsa, onlara da yaziklar olsun.

Artik birisinin cikip da, protokol burda, maddeler burda deyip bi aciklama yapmasi lazim.

Stadin ruhu kayboluyor farkindalar mi acaba?

Adam emrederse biter arkadaslar, bizde diger ulkelerde olan demokrasi olsaydi boyle diyemezdi. Bence fazla laf etmeyin yoksa i.tayyip sultan kellemizi alabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt