Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"

Ultraslan'ı gören oldu mu? Bişey deneyeceğim de...

İşin vicdani boyutunun dışında Avrupa maçları dahil bir haftada 3 maçı nasıl kaldıracak zemin??

Özellikle kötü hava şartlarında düşünmek istemiyorum zemini ben.

Her açıdan bakarsak gelir elde etsek bile sportif olarak ta bizi çok olumsuz etkileyecek bir durum.

Neden istiyorlar? 55 Milyon Euro gelir var Arena´da. 2 yil oynasa 100 Milyon para kazanacak. Rahatlayacaklar. Adamlar dandik statlarindan 10 Milyon anca kazaniyordur.

Eger Adnan Polat protokolü degistirdiyse, haklarimizi sartlara bagladiysa yaziklar olsun.

Eger yönetim, hakkimiz oldugu halde emire boyun egiyorsa, onlara da yaziklar olsun.

Artik birisinin cikip da, protokol burda, maddeler burda deyip bi aciklama yapmasi lazim.

Stadin ruhu kayboluyor farkindalar mi acaba?

Onur o stadı doldurursan 55 milyon kazanırsın.Bunlar 14 bini geçemez iddiaa ediyorum.Bende o protokolü çok merak ediyorum.Eğer bizim lehimize ise değil bakan,başbakan babaları mezardan çıksa yine orda oynayamaz Bjk.

Bu tiplerin bu kadar rahat konuşmasını sağlayan, beyinciklerine her geleni söyleyebilme özgüveni veren; çok akıllı ve gururlu halkıma selam olsun :) .

Ultraslan napıyor ya.. Bıktık lan bunları göreve çağırmaktan..

Yapsınlar organizasyon katılmayan, orda protestonun kralını yapmayan şerefsizdir.

Toplanacaksın 20 bin kişi floryanın önüne gerekirse bizim yönetimi çıkarmayacaksın ordan.. Anlayacaklar taraftarın ciddiyetini..

Şuna bak ya kimi tehdit ediyor kimi emrediyor kimi dalga geçiyor ama bizim yönetimden çıt yok çıttttt...

eğer bjk bu statta oynamaya başlarsa bir daha 10 yıl asla ve asla bu stattan çıkmaz. çok net söylüyorum. şu anki ekonomik gücüyle zaten inönü stadını yeniden yapmaları imkansız, kültür bakanlığı da karşı çıkıyor stadın yapımına. e zaten TTArena gibi ballı ekmek kadayıfını bulunca niye uğraşsınlar stat yapmaya. ulan biz yıllarca ceremesini çektik herifler sinek gibi üzerine kondular bu ne biçim iştir.

GALATASARAYLIYIM diyen bunlara oy atmaz.

Bu heriflere seslenmedikce kendilerini birsey saniyorlar.

Bu kuşlar Arena'ya girerlerse bi daha çıkmazlar söyleyim..Bunlar stat falan yapamaz kendi başlarına..

Doç. Dr. T. Kadıoğlu ‏@TeomanKadioglu

Hukuka uyulur ise; ASY Arena'da BJK'ya izin verme hakkında son söz GS Genel Kurulu'na aittir. Türkiye hukuk devleti midir ?

Yönetim kurulumuzdan.

Başkan'ın ve yönetim kurulunun şu anki sessizliği bile skandal..

Arkadaş biri bana koskoca Galatasaray Camiasına emrederim diyecek, hemen teyit ettirdikten yarım saat sonra basın toplantısı düzenler, antlaşma maddelerini kameraların gözüne dayar ve alenen hodri meydan derdim.

Napıyo abi bu bizim yönetim çıldırmak üzereyim..

Doç. Dr. T. Kadıoğlu ‏@TeomanKadioglu

Hukuka uyulur ise; ASY Arena'da BJK'ya izin verme hakkında son söz GS Genel Kurulu'na aittir. Türkiye hukuk devleti midir ?

Yönetim kurulumuzdan.

Bak ben bunu bekliyordum.Demek ki herşey lehimize.Tek yapmaları gereken genel kurula bunu götürmek.Biz izin vermedikçe orda oynaları imkansız.

Bak ben bunu bekliyordum.Demek ki herşey lehimize.Tek yapmaları gereken genel kurula bunu götürmek.Biz izin vermedikçe orda oynaları imkansız.

Taktik yapsinlar. Ünal Aysal gecistirsin, genel kurul tokadi vursun.

Bizim genel kurul anti hükümet cünkü :)

Sonra kime ne emrediyorlarsa etsinler

Bu haber hürriyet gazetesi muhabir ismail er denen denyonun masa başında uydurduğu tamamen palavra olan bir haber.

O yüzden üzerinde durmaya bile değmez.

Bjk en fazla Güngoren Belediye stadında oynar.Klübün gerek çapı ,gerekse seyirci potansiyeli açısından en uygunu orası.

Ünal Aysal çıkıp hala konuşmuyorsa bıraksın görevi.

Aziz Yıldırım olsa şimdiye tüm Dünya duymuştu ''bu stad da başka takım OYNAYAMAZ, bizimle kimse başa çıkamaz'' sesini.

Aziz Yildirim gibi baskan isteyenler o tarafa gecsin mumkunse.

Bize lazim degil Aziz gibi biri.Unal Aysal bu surecde bile dogru durus sergiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt