GSC Haber - Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı"

Bence projeler konusunda eleştiri çok haksız değil, ağır ilerlediği doğru. Ancak mevcut yönetim yine de bu projelerin devamını sağlama konusunda daha önde gözüküyor, benim yorumum bu şekilde.

Ya birader neyden korkuyorsunuz🤣🤣 Dursun alacak 5000 oy Süheyl Batum alacak 2000 oy. Dursun yine başkan seçilecek.

Projeler tamamlanmadı ama hemen hepsinin temeli atıldı gerekli finansman sağlandı bundan sonrası daha kolay ilerleyecektir.

Baskanlik icin vaktim yok diyen aysal’in sportif as’nin basina gecmesi skandal

Paraya ihtiyaci var galiba eleman olarak calisacak sportif as de

Süheyl Batum'un kulübümüzle ilgisi olduğunu ilk kez görüyorum. Kulüp ne zaman gelir elde etmeye başlasa birileri suyu bulandırıyor. Rezan kapıdan sokulmaması gereken ilk kişi. Organize suç örgütlerinin avukatlığını yapan adamın kulüp yönetiminde yeri yok.

Galatasaray Başkan Adayı Süheyl Batum:

"Bundan önceki çok değerli başkan ve yönetim kurulu adaylık lansmanında söylediği projelerin büyük kısmını yapamadı. Kemerburgaz, spor salonu, arsa gayrimenkul fonunun kurulması, dijital vaatler gibi hiçbirini yapamadı."

"Sayın Alp Yalman ve Sayın Ünal Aysal. Allah kısmet ederse seçimleri kazandığımız takdirde Sportif A.Ş'nin başında bizimle birlikte yoluna devam edecektir."

"Dursun Özbek’in projeleri, gelecekte ‘acaba adayı satsak mı?’ projeleridir. ‘İlk aşamada Bankalar Birliği’nden çıkacağız’ diyorlar. Herkes memnun. Biz değiliz. Biz, Galatasaray’ın geleceğini düşünüyoruz. Bu olay, yarı yarıya zarara uğratacak Galatasaray’ı. Biz rakamları önünüze koyacağız. Bu, Galatasaray’ın geleceğinin ipotek altına alınması demek."

"Galatasaray'ın değerli itibarı, bağımsızlığı ve geleceği için buradayız. Yarınki gençlerin "Borçsuz, Türkiye'nin en borçsuz takımıyız" demelerini sağlamak için buradayız. Biz varız. Hep birlikte Galatasaraylıyız."
kendi icinde celisen bir adam

bankalar birliginden cikmayacagiz demek elimizde para yok , transfer parasini butcede kullanacagiz faiz ve borc odemeye devam edecegiz demek

sonraki cumlesinde kendini yalanliyor pes !

"Dursun Özbek’in projeleri, gelecekte ‘acaba adayı satsak mı?’ projeleridir. ‘İlk aşamada Bankalar Birliği’nden çıkacağız’ diyorlar. Herkes memnun. Biz değiliz. Biz, Galatasaray’ın geleceğini düşünüyoruz. Bu olay, yarı yarıya zarara uğratacak Galatasaray’ı. Biz rakamları önünüze koyacağız. Bu, Galatasaray’ın geleceğinin ipotek altına alınması demek."

Neyin rakamları acaba - ulan 1 dönem daha fiaz yemen şu an Boey'in satış parası hava cıvaya gitti demek.

Abes bir demeç... %1 ihtimal bile vermiyorum.

bu oluşum çok net şekilde anti-Dursun Özbek oluşumu bir yandanda. Murat Kurum resminden vs rahatsızlık kapmış - işi Galatasaray üzerinen iğnelemeye getirmişler şu cümlelerle.

mümkünatı yok bu mantıkta hareket edenin yetki alamaz.

Galatasaray'ı batıran Ünal Aysal,Faruk Süren ve kulüp ne zaman önünü görmeye çalışsa bir şekilde müdahil olan İnan KIRAÇ'a karşı Dursun'un muhakkak kazanması gerekiyor.

Kazanamaz eski başkanların adını kullanıp başkan olma dönemi bitti en son elmas yaptı gördük halimizi dursun başkan şampiyonluktan sonra bankalar birliğinden çıkıp seçime gider uzak ara fark yapar

Rezan tweet atmis
Yorumları okuyorum yüzde 98 i olumsuz
Taraftar isler iyi giderken havanin bozulmasını istemiyor dogal olarak
Kendisi ne hissediyor acaba su an..

Üst Alt