Şükrü Hanedar Hakkında Suç Duyurusu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şükrü Hanedar Hakkında Suç Duyurusu

Mhy adam gibi imzasını atsaydı sessiz sakin bu işe girişilmezdi. Ama "sözlerin tutulduğu onurlu-şerefli yere geldim" falan dersen böyle oturturlar işte. Hani TR'nin en büyük kulübüne geldime falan da fitim ama ettiği laflar direkt bizim kulübe ve bu yöneticilereydi. Dolayısıyla iyi oldu, hiçbir şey de çıkmaz.

Dün başkanın açıklamalarına fenere laf sokmasına falan da gereksiz derdim ama ortada bir limit mevzusu var sezonun kaderini etkileyecek. O sebeple gündemde tutmak önemli.

Ne özel konuşması lan...
karşı taraf sana her türlü lafı sokacak..Karaktersiz adam bu kayıtlar olmasına rağmen, bu sözleri söylemesine rağmen utanmadan verilmeyen sözler falan zırvalayacak.

ondan sonra özel konuşmayı ifşaa etmek suçmuş.
hadi ordan..
şükrü hanedarı beğenmem..Hatta mhy transferi ve genel transfer anlamında başımızdakilerde çok ciddi sıkıntı var.
Ama bu konuda sonuna kadar şükrünün arkasında olmalıyız.

yemin ederim olan biteni hayretler içerisinde izliyorum.
o avukatda boyundan büyük laflar etmesin..Ulan senin müvekkelin karraktersizin öne gideni kime ahlak dersi veriyorsunuz.

Mhy adam gibi imzasını atsaydı sessiz sakin bu işe girişilmezdi. Ama "sözlerin tutulduğu onurlu-şerefli yere geldim" falan dersen böyle oturturlar işte. Hani TR'nin en büyük kulübüne geldime falan da fitim ama ettiği laflar direkt bizim kulübe ve bu yöneticilereydi. Dolayısıyla iyi oldu, hiçbir şey de çıkmaz.

Dün başkanın açıklamalarına fenere laf sokmasına falan da gereksiz derdim ama ortada bir limit mevzusu var sezonun kaderini etkileyecek. O sebeple gündemde tutmak önemli.

Politik doğruculuktan kırılacak bizim taraftar :D

Avukat Elif deyince zaten tüylerim ürperdi.

Mafya dizisinde kadın saatlerce sevimsiz sevimsiz ağlıyordu.
O zamanlar televizyondan baktığımız için, mecbur bunun zırıltısını dinliyorduk.

Hiç Google araması yapmadan benim tahminim, bu da g.tten bacak ağzı yay gibi ve hiç susmayan tipten bir avukat'a benziyor.

Mhy artık beni zerre ilgilendirmiyor.
O yaşta milli takım yapmamış adam ne kadar iyi olabilir ki.
Bence 2 sezon sonra göndermeye yer ararlar.

Gscimbom mobil

bunlar gerizekalı mı bu hareket ile resmen o yazışmaları kabul etmiş olmuyolarmı?.ben troll felan sanıyodum.mhy nasıl top oynıycak şimdi bu olaydan sonra :)

Üst Alt