Süleyman Hurma: "Galatasaray'a Amrabat'ın yerine Moses'i önerdim, almadılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Hurma: "Galatasaray'a Amrabat'ın yerine Moses'i önerdim, almadılar"

s%C3%BCleyman.jpg

Süleyman Hurma, beİN Sports Haber kanalında yayınlanan VIP programına konuk oldu.

Hurma, Kayserispor'un eski teknik direktörü Prosinecki ve Galatasaray ve Kayserispor'un eski futbolcusu Amrabat'la ilgili de gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Sözlerine Mehmet Topal'ın transfer sürecini anlatarak başlayan Süleyman Hurma, "Mehmet Topuz'u 6 transfer dönemi yani 3 yıl satmadık. Gökhan Ünal'ı da satmadık. İstanbul'da da billboardlara 'Satmayacağız' diye reklamlar verdik. Satmak istemiyorduk. Mehmet Topuz'la sezon bitince transfer görüşmesi yaptık, Mehmet'e 2 milyon euro para ödüyorduk, o sırada Galatasaray takımı Arda Turan'a 600 bin euro ödüyordu. Gazeteler, 'Köle mi çalıştırıyorsun?' diye yazdılar. Galatasaray'da Arda 600 bin euroya oynuyor köle değil ama 2 milyon euroya oynayan Mehmet Topuz köle!" dedi.

Mehmet Topuz ile gerçekleştirdiği görüşmeleri de anlatan Hurma, "Mehmet Topuz, bizden biraz iyileştirme istedi ben de olmayacağını söyledim. Bir gün sonra televizyonu bir açtım, Beşiktaş formasıyla, Beşiktaş'ta oynamak istediğini açıkladı. Sonrasında Mehmet Topuz'u buldum ve 'Böyle açıklamalar yapma, seni Fenerbahçe'ye verdik ve anlaştık' dedim. 9 milyon euro ve üstüne bir oyuncu alacağız, bu şartlarla anlaştık." diye konuştu.

Amrabat'tan Tek Zarar Eden Galatasaray...

Amrabat’ın Galatasaray'a transfer sürecini de anlatan Süleyman Hurma, "Gerçekten çok istediler. Amrabat o dönem takımımızda çok iyi oynadı. Galatasaray'dan çok yöneticiler aradı. Abdürrahim Albayrak aradı ve onunla konuştum. Transfer süreci gerçekleşti. PSV, Amrabat'ı bize sattı ve para aldı. Biz, Galatasaray'a sattık para kazandık. Galatasaray zarar ederek Malaga'ya gönderdi. Malaga, Watford'a sattı, sonra yine İspanya'ya döndü. Amrabat'tan tek zarar eden kulüp Galatasaray oldu.

Galatasaray, benden Amrabat'ı istedi ama ben onlara ne yapacaksınız Amrabat'ı dedim, Terim istiyor dediler. Amrabat'ın yerine Galatasaray'a Wigan'dan Victor Moses ya da Boca Juniors'tan Pablo Mouche'i önerdim, almadılar."

Ajansspor

Terim sağolsun her zamanki gibi oyuncudan anlamadığını kanıtlamış.

Mesele moses değil ,
mesele amrabat'in futbolcu olmaması.

Bugüne kadar aldığımız her topçudam maximum verim aldıkta amrabat mı sıkıntılı çıktı bu kadar dert ettin ki clde fena değildi + çokta zarar etmeden elden çıkardık.
Yoo sadece amrabat değil.
amrabat en büyük kazik.
Canaydin dönemi aldırdığı 40 küsur oyuncuyu unutmadık.
Daha hamit,yekta,furkan,çağlar gibi transferlerini de saymadim

Yoo sadece amrabat değil.
amrabat en büyük kazik.
Canaydin dönemi aldırdığı 40 küsur oyuncuyu unutmadık.
Daha hamit,yekta,furkan,çağlar gibi transferlerini de saymadim

Abart abart her aldığı kazık tabi terim aldı ya o yeter terim değil mancini alsaydı temizdi hepsi dersin.

yok ozamanda emre utkucan aldırdı oluyor :asd: hayrovic mesela ne aysalın nede mancinin kazığı
Hayrovic ve endoğan andilliyi ben aldım hocam itiraf edeyim ne Mancini ne aysal suç benim
Hayrovix ve endogon transferleri fiyaskodur ama 2 si toplam da hamitin 2 senelik alacağı kadar zarar yazmadı.

Hayrovix ve endogon transferleri fiyaskodur ama 2 si toplam da hamitin 2 senelik alacağı kadar zarar yazmadı.

kazık mı kazık ayrıca hayrovic konsu acılınca elden bedelsiz gittiği falan konusulmuyor. sahi ceza aldıkmı o mevzuda konu açılınca herkes ölü taklidi yaptığı için ben pek hatırlayamıyorum olayın devamını.

Futbol bilgin baya yetersiz ahmet abi kusura bakmada terim aldırdığı her topçudan az çok katkı almıştır ve illa ki alıcısı vardır hayrovic, endogan, tarık gibi budaklı kazık değildi hiç biri yanlış transferler olur ama hiç birinde soygun dönmedi , hırsızlık olmadı.

1.png

2.png

3.png

Nasil yani hurma resmen siz amrabat yerine baska takimdan x bir oyuncu alin bende para kazanmayim mi demis inanalim mi yani buna?

bu sığır bu lafı etmiştir ama amrabatı 3 e değil 8 e sokmak için etmiştir sanırsın hayır yapıyor sığır :D lafı istediği gibi anlatmış :D

Üst Alt