Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senaryo değişti. Başaksehir beraberlik için oynayacaktır artık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet artık şampiyonluğa değil ikinciliğine oynamalıyız. Yoksa 4.bitiririz ligi. Artık bu fikstürle ligde şampiyon olamayız en iyisi belediye şampiyon olsun biz 2.olup şampiyonlar ligine gidelim fener-bjk-trabzonspor da uefaya gider. Türkiye kupası şampiyonluğu feneri yenerek gelirse o da iyi.

Yalnız artık neşter vurulması lazım selçuk-tarık-endoğan gibi ünal aysal züppeleri 2018-2019 yılında alacakları garanti paralar ödenerek peşinen kovulmalı...

Latovlevici-Balta-Yasin-Denayer-Carasso-Eray-Günter-Gündoğan-Donk sözleşmeleri biter bitmez kovulmalı...

Ahmet Çalık ve Cavanda 1'er milyon euroya satılmalı. Rodrigues elde patlamadan 18 milyon euroya haraç mezat satılıp 3.5 milyon euro paoka verilir defter kapatılmalı...

Nagatamo'nun bonservisi alınmalı olmuyorsa bırakılmalı carole kiralıktan geri çağırılmalı. Asamoah-Uğur-Emre gibi para tuzaklarından uzak durulmalı atalay-batuhan-ozan-yunus-recep-abdussamed-sefa-ramazan a kadroya çıkartılmalı sadece tecrübeli yerli bir çirkef kaleci alınmalı...

Yolun sonuna geldik!!!

Çok zor maç pek umudum yok adamlara 1 puan yeteceği icin kapanırsa bırak yenmeyi gol bile atamayız...
Bugün yenilerek lige havlu attık zaten deplasmanda kazanamıyor bizimkiler...

evet 2010daki bursa maçı gibi bir şey

umarım berabere bitmez başka da bi şey demiyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kazansak bile bu takimla besiktas'i yenemeyiz ve basak tekrar 1ci olur, ustelik adamlarin kolay fiksturu var. Sampiyonlugu kendi elimizle verdik.

küfür etsem kaç gün yerim ?
1 hafta yiyeceksem şimdiden mesajı yazmaya başlayayım bıktım bu karavanacı trollerden .

Başak kazanmak zorunda olduğu bir konumda gelseydi kazanabilirdik lakin artık zor. Taraftarın inancına da büyük bir darbe indirdiniz. Başak maçına kadar taraftar kendini toparlayabilir mi bilemiyorum. Bir maçlık kredimiz vardı lakin o maç bu maç değildi. Elimizle şampiyonluğu vermemişizdir umarım. Umut etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor.

Çok zor maç pek umudum yok adamlara 1 puan yeteceği icin kapanırsa bırak yenmeyi gol bile atamayız...
Bugün yenilerek lige havlu attık zaten deplasmanda kazanamıyor bizimkiler...
deplasmanda en cok puan toplayan takimdan 9 puan daha az almisiz deplasmanda. 14 deplasmanda 7 yenilgi nedir yahu rezillik gercekten. akbaba fernandes falan rahat 2 gol bulurlar. mesut bakkalla savunmalarida düzeldi zaten 1den fazla yemiyorlar. galibiyet icin bir 3 gol falan atmamiz lazim o da cok zor.

Üst Alt